Wiadomości

01 lutego

Wyniki 8 kolejki I i II ligi SALS

W sobotę w Hali Sportowej przy ul. Baczyńskiego 4 rozegrane zostały mecze 8 kolejki I i II ligi Sosnowieckiej Amatorskiej Ligi Siatkówki.

Siatkówka
28 stycznia

Akcja Zima w Mieście 2016

Oferta Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu dla dzieci i młodzieży na okres ferii zimowych skierowana jest do tych, którzy aktywnie chcą spędzić ten czas.

27 stycznia

Wyniki 6 i 7 kolejki I ligi SALS

W sobotę w Hali Sportowej przy ul. Baczyńskiego 4 rozegrane zostały mecze 6 i 7 kolejki I ligi Sosnowieckiej Amatorskiej Ligi Siatkówki.

26 stycznia

Zapisy na półkolonie

Od wtorku, 2 lutego 2016 roku przyjmowane będą zapisy na udział w organizowanym przez MOSiR wraz z UKS „Zagłębie” zimowym wypoczynku dzieci i młodzieży - półkoloniach.

21 stycznia

Nabliższe mecze I i II ligi SALS oraz wyniki 6 i 7 kolejki II ligi SALS

W sobotę w Hali Sportowej przy ul. Baczyńskiego 4 rozegrane zostały mecze 6 i 7 kolejki II ligi Sosnowieckiej Amatorskiej Ligi Siatkówki.

19 stycznia

Big O Jam Sosnowiec

Zapraszamy wszystkich miłośników jazdy na desce snowboardowej oraz sportów ekstremalnych w najbliższą sobotę 23 stycznia 2016r. do SNOWPARKU na Górce Środulskiej na kolejna edycję zawodów "BIG O JAM SOSNOWIEC".

13 stycznia

Puchar Sosnowca w Narciarstwie

W środę 20 stycznia 2016 r. na stoku głównym Kompleksu Rekreacyjno-Sportowego przy ul. 3 Maja 51 (Górka Środulska) rozpocznie się rywalizacja miłośników jazdy na nartach w ramach zawodów o Puchar Sosnowca w Narciarstwie Alpejskim.

Narciarstwo
12 stycznia

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Fundacja Wolność i Demokracja, Prezydent Sosnowca Arkadiusz Chęciński, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu oraz Sport-Timing zapraszają 28 lutego 2016 roku na lokalną edycję projektu „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych”.

Lekkoatletyka
07 stycznia

Zapraszamy na duży stok

Dzisiaj o godz. 14 po raz pierwszy w tym sezonie uruchomiony zostanie wyciąg na dużym stoku Górki Środulskiej.

07 stycznia

Wojewódzki finał WOŚP na Górce

Już w najbliższą niedzielę 10 stycznia 2016 roku po raz 24 zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Tegoroczny finał odbędzie się pod hasłem „Mierzymy Wysoko”.

05 stycznia

Dostępność obiektów w Święto Trzech Króli

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż w Święto Trzech Króli, 6 stycznia 2016 roku obiekty będą dostępne dla mieszkańców zgodnie z zamieszczonym poniżej harmonogramem.

05 stycznia

Od środy ślizgawki również na tafli "B"

Od środy, 6 stycznia 2016 roku dostępna dla mieszkańców będzie tafla „B” Stadionu Zimowego.

04 stycznia

Sosnowiczanie najlepsi w III Pucharze

W sobotę, 2 stycznia w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ulicy Żeromskiego 9 odbyły się III zawody Pucharu Polski Juniorów w szabli kobiet i mężczyzn.

Szermierka
04 stycznia

Sosnowieckie morsy na Stawikach

W Nowy Rok działalność rozpoczęła sekcja morsów Polskiego Towarzystwa Sportów Ekstremalnych z Sosnowca. Miłośnicy „kąpieli” w lodowatej wodzie na kilka minut zanurzyli się w akwenie wodnym Stawiki przy ul. Kresowej. Wydarzenie to obserwował m.in. Prezydent Miasta Sosnowca Arkadiusz Chęciński wraz ze swoim zastępcą Krzysztofem Haładusem.

Poleć znajomemu