Wiadomości

22 lutego

Ostatni dzień funkcjonowania stoku w tym sezonie

Z przykrością informujemy, że to już ostatni dzień funkcjonowania stoku w tym sezonie, sezonie niezwykle długim bogatym w mrozy i opady atmosferyczne.

15 lutego

Plebiscyt Dziennika Zachodniego

W dniu 8 lutego na gali w hali AWF Katowice uhonorowano laureatów Plebiscytu Dziennika Zachodniego. W imprezie wzięło udział ponad 300 osób, w tym wszyscy nagrodzeni.

Szermierka
14 lutego

Puchar Sosnowca w Narciarstwie Alpejskim - wyniki

W sobotę 11 lutego 2017 roku zakończyły się zmagania mieszkańców naszego miasta o Puchar Sosnowca w Narciarstwie Alpejskim.

11 lutego

Puchar Sosnowca w Narciarstwie Alpejskim

W dniu dzisiejszym na stoku narciarskim "Środula" w ramach zawodów o Puchar Sosnowca w Narciarstwie Alpejskim toczyła się rywalizacja przedszkolaków oraz mieszkańców miasta podzielonych na poszczególne kategorie wiekowe.

10 lutego

Puchar Sosnowca w Narciarstwie Alpejskim - dzień 3

W dniu dzisiejszym na stoku narciarskim "Środula" w ramach zawodów o Puchar Sosnowca w Narciarstwie Alpejskim rywalizowali uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

08 lutego

Puchar Sosnowca w Narciarstwie Alpejskim - dzień 1

Rekordowa frekwencja w pierwszym dniu zawodów: 134 uczennic i uczniów sosnowieckich szkół podstawowych klas I-III wzięło dziś udział w zawodach Pucharu Sosnowca w Narciarstwie Alpejskim 2017.

02 lutego

Puchar Sosnowca w Narciarstwie Alpejskim

W najbliższą środę 8 lutego 2017 r. na stoku głównym Kompleksu Rekreacyjno-Sportowego przy ul. 3 Maja 51 (Górka Środulska) rozpocznie się rywalizacja miłośników jazdy na nartach w ramach zawodów o Puchar Sosnowca w Narciarstwie Alpejskim.

31 stycznia

Półmaraton 16 dni do wiosny

Półmaraton 16 dni do wiosny, bieg towarzyszący na 10km, 5 marca 2017r., Sosnowiec, Kompleks Piłkarski przy ulicy Kresowej 1.

30 stycznia

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Fundacja Wolność i Demokracja,Prezydent Sosnowca Arkadiusz Chęciński, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu oraz Harpagan Sosnowiec zapraszają 26 lutego 2017 roku na lokalną edycję projektu Tropem Wilczym "Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych”.

24 stycznia

Foto relacja z BIG O jam 2017

Zapraszamy do obejrzenia foto relacji z Big o jam 2017

Poleć znajomemu