Wiadomości

01 lipca

Korzystanie z pływalni letnich na nowych zasadach

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż z dniem dzisiejszym, tj. 29 lipca 2020 r. zniesione zostają obostrzenia dotyczące limitu osób mogących przebywać w jednym czasie na sosnowieckich pływalniach letnich.

26 czerwca

Spływ kajakowy Białą Przemszą

Serdecznie zapraszamy do udziału w spływie kajakowym rzeką Biała Przemsza, który odbędzie się 4 lipca 2020 roku.

09 czerwca

Otwarcie pływalni krytych

Informujemy, że od dnia 10 czerwca, od godziny 14:00 uruchomione zostaną Pływalnie Kryte przy ul. Bohaterów Monte Cassino oraz przy ul. Hubala Dobrzańskiego.

29 maja

Informacja w sprawie półkolonii

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, że w związku z trwającym w naszym kraju stanem epidemii w tym roku MOSiR Sosnowiec nie będzie organizować letniego wypoczynku dzieci i młodzieży (letnie półkolonie). Jednocześnie przepraszamy za wynikające dla Państwa z tego faktu utrudnienia i niedogodności jednak bezpieczeństwo i zdrowie naszych mieszkańców jest dla nas w tym przypadku priorytetem.

10 maja

Otwarcie kortów tenisowych

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji informuje, że korty tenisowe przy ulicy Szkolnej 4b oraz korty tenisowe przy Alei Mireckiego 31, zostaną otwarte w sobotę, tj. 9 maja 2020.

Tenis ziemny
10 kwietnia

Życzenia wielkanocne

Zdrowych, radosnych i rodzinnych świąt Wielkanocnych życzy Dyrektor Jerzy Górak wraz z pracownikami Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu 

01 kwietnia

KOMUNIKAT DLA KONTRAHENTÓW

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu w związku z sytuacją wynikającą z wprowadzenia stanu epidemii informuje, że terminy płatności wszystkich wierzytelności Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu powstałych w okresie od miesiąca marca 2020r. do trzydziestego dnia po odwołaniu stanu epidemii – zostaną wydłużone do 60 dni.

28 lutego

Komunikat ws. KCAR

W związku z czasowym zamknięciem Klimontowskiego Centrum Aktywności Rodzinnej Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, że w obiekcie trwają działania mające na celu usunięcie skutków zwarcia instalacji elektrycznej.

20 lutego

Triada Trójkąta Trzech Cesarzy

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w wyjątkowym wydarzeniu biegowym organizowanym pod nazwą „Triada Biegowa Trójkąta Trzech Cesarzy 2020”.

19 lutego

Nieodpłatne poradnictwo obywatelskie i mediacja

Z nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz mediacji może skorzystać każda osoba, która nie jest w stanie ponieść kosztów odpłatnej pomocy prawnej i która złoży w tym przedmiocie stosowne oświadczenie. 

17 lutego

Klimontowskie Centrum Aktywności Rodzinnej zamknięte do odwołania

W związku z informacją z dnia 13 lutego 2020 roku dotyczącą Klimontowskiego Centrum Aktywności Rodzinnej przy ulicy mjr. H. Hubala-Dobrzańskiego 99 A w imieniu Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informujemy, że z powodu poważnej awarii technicznej obiekt pozostanie zamknięty przez co najmniej 2 tygodnie.

11 lutego

Bezpłatny kurs samoobrony dla kobiet

Prezydent Miasta Sosnowca Arkadiusz Chęciński oraz Komendant Miejskiej Policji Dominik Łączyk zapraszają na bezpłatny kurs samoobrony dla kobiet.

03 lutego

Nabór Zimowy do Zagłębiowskiego Klubu Szermierczego

Zagłębiowski Klub Szermierczy przez cały najbliższy miesiąc prowadzić będzie nabór chętnych do trenowania w drużynie szablistów.

Poleć znajomemu