Wiadomości

12 lipca

Młode talenty - Ewa Sikora

Ewa Sikora to dwunastoletnia piłkarka nożna, którą z powodzeniem traktować należy jak dumę i chlubę naszego miasta.

29 czerwca

Lato w Mieście 2018

Dla wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić wakacyjne dni, jak co roku miasto przygotowało masę atrakcji w ramach akcji Lato w Mieście 2018.

28 czerwca

Akcja „Bezpieczne Wakacje 2018”

Od 25 czerwca na terenie województwa śląskiego trwa akcja „Bezpieczne Wakacje 2018”. Jej celem jest przede wszystkim zapewnienie dzieciom i młodzieży bezpiecznego wypoczynku letniego.

21 czerwca

V Mistrzostwa Polski Oldbojów

V Mistrzostwa Polski Oldbojów Drużyn Sześcioosobowych, w którym Zagłębie zrobi wszystko, by zgarnąć główną nagrodę. Turniej rozpocznie się 23 czerwca, a zakończy na dzień następny.

19 czerwca

Brąz Marty Pudy w Nowym Sadzie

Kolejny wielki sukces odniosła szablistka TMS ZAGŁĘBIE Sosnowiec Marta Puda.

13 czerwca

Dominacja szablistek TMS Zagłębie Sosnowiec

W miniony weekend w Hali Widowiskowo Sportowej przy ul. Braci Mieroszewskich odbyły się Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzików w szabli dziewcząt i chłopców.

07 czerwca

Mistrzostwa Polski Młodzików w Szabli

W dniach 9 i 10 czerwca 2018 roku na terenie Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Br. Mieroszewskich 91 odbedą się Mistrzostwa Polski Młodzików w Szabli Dziewcząt i Chłopców.

 

01 czerwca

Półkolonie letnie 2018 - ZAPISY

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż od środy 6 czerwca 2018 roku od godziny 10:00 rusza elektroniczny system zapisów dzieci na półkolonie.

29 maja

Historyczne zwycięstwo ZKS Sosnowiec

W miniony weekend warszawski AWF gościł najlepszych zawodników i zawodniczki z naszego kraju. Podczas dwudniowych zmagań rewelacyjnie spisały się zawodniczki Zagłębiowskiego Klubu Szermierczego Sosnowiec.

25 maja

Kamila Krzak Mistrzynią Europy w kategorii Team Kata

W miniony weekend 19-20 maja w Varnie w Bułgarii zawodniczka Sosnowieckiego Klubu Karate Kamila Krzak wywalczyła tytuł Mistrzyni Europy w kategorii Team Kata.

25 maja

X Europejski Tydzień Sportu dla Wszystkich

W roku 2018, w terminie od 26 maja do 1 czerwca (od Dnia Matki do Dnia Dziecka), organizujemy X Europejski Tydzień Sportu dla Wszystkich, w ramach którego zostanie rozegrany XXIV Sportowy Turniej Miast i Gmin.

23 maja

Spływ Kajakowy Białą Przemszą

W dniach 1-3 czerwca 2018 roku odbędzie się II Ogólnopolski Spływ Kajakowy Białą Przemszą.

23 maja

Bieg Wolności

W dniu 4 czerwca 2018 roku na terenie Parku Miejskiego imienia Jacka Kuronia w Sosnowcu, odbędzie się Bieg Wolności upamiętniający rocznicę pierwszych wolnych wyborów po II wojnie światowej. 

15 maja

Wyniki głosowania na Najpopularniejszego Sportowca 2017 roku

Najpopularniejszy Sportowiec Roku został wybrany poprzez głosowanie za pośrednictwem strony internetowej.

Poleć znajomemu