Wiadomości

31 lipca

Śląski dzień bezpiecznych sk8parków

W najbliższy poniedziałek w Parku Miejski im. J. Kuronia w godzinach od 16:00 do 17:00 odbędzie się "Śląski dzień bezpiecznych sk8parków".

24 lipca

"Bliżej siebie - Razem nad wodą" - Spływ kajakowy

Zapraszamy Państwa na pierwszy w tym sezonie spływ kajakowy organizowany w ramach programu "Bliżej siebie – Razem nad wodą". Spływ odbędzie się 1 sierpnia, rzeką Biała Przemsza na odcinku z Piernikarki do Maczek.

20 lipca

Ogólnopolski program edukacji żeglarskiej Polsailing

Od 20 lipca na terenie Kąpieliska Stawiki rusza pierwsza tura zajęć żeglarskich organizowane w ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacji Żeglarskiej Polsailing. Zajęcia potrwają do 24 lipca i odbywać się będą codziennie w godzinach od 16:00 do 19:00.

17 lipca

Spływ kajakowy odwołany!

Z przykrością informujemy, iż z uwagi na niesprzyjające prognozy pogodowe jesteśmy zmuszeni odwołać spływ kajakowy planowany na dzień 18 lipca 2020 roku.

11 lipca

Spływ kajakowy Białą Przemszą

Serdecznie zapraszamy do udziału w spływie kajakowm rzeką Biała Przemsza w dniu 18 lipca 2020 roku.

Kajakarstwo
01 lipca

Korzystanie z pływalni letnich na nowych zasadach

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż z dniem dzisiejszym, tj. 29 lipca 2020 r. zniesione zostają obostrzenia dotyczące limitu osób mogących przebywać w jednym czasie na sosnowieckich pływalniach letnich.

26 czerwca

Spływ kajakowy Białą Przemszą

Serdecznie zapraszamy do udziału w spływie kajakowym rzeką Biała Przemsza, który odbędzie się 4 lipca 2020 roku.

09 czerwca

Otwarcie pływalni krytych

Informujemy, że od dnia 10 czerwca, od godziny 14:00 uruchomione zostaną Pływalnie Kryte przy ul. Bohaterów Monte Cassino oraz przy ul. Hubala Dobrzańskiego.

29 maja

Informacja w sprawie półkolonii

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, że w związku z trwającym w naszym kraju stanem epidemii w tym roku MOSiR Sosnowiec nie będzie organizować letniego wypoczynku dzieci i młodzieży (letnie półkolonie). Jednocześnie przepraszamy za wynikające dla Państwa z tego faktu utrudnienia i niedogodności jednak bezpieczeństwo i zdrowie naszych mieszkańców jest dla nas w tym przypadku priorytetem.

10 maja

Otwarcie kortów tenisowych

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji informuje, że korty tenisowe przy ulicy Szkolnej 4b oraz korty tenisowe przy Alei Mireckiego 31, zostaną otwarte w sobotę, tj. 9 maja 2020.

Tenis ziemny
10 kwietnia

Życzenia wielkanocne

Zdrowych, radosnych i rodzinnych świąt Wielkanocnych życzy Dyrektor Jerzy Górak wraz z pracownikami Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu 

01 kwietnia

KOMUNIKAT DLA KONTRAHENTÓW

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu w związku z sytuacją wynikającą z wprowadzenia stanu epidemii informuje, że terminy płatności wszystkich wierzytelności Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu powstałych w okresie od miesiąca marca 2020r. do trzydziestego dnia po odwołaniu stanu epidemii – zostaną wydłużone do 60 dni.

28 lutego

Komunikat ws. KCAR

W związku z czasowym zamknięciem Klimontowskiego Centrum Aktywności Rodzinnej Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, że w obiekcie trwają działania mające na celu usunięcie skutków zwarcia instalacji elektrycznej.

28 lutego

Weekend z MOSiR-em

Prezentujemy harmonogram imprez organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu bądź odbywających się na jego obiektach w trakcie zbliżającego się weekendu.

Poleć znajomemu