Szukaj w serwisie

Znaleziono 11 wyników dla hasła % (dla dyscypliny Tenis ziemny)

10

Otwarcie kortów tenisowych ( Wiadomości )


Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji informuje, że korty tenisowe przy ulicy Szkolnej 4b oraz korty tenisowe przy Alei Mireckiego 31, zostaną otwarte w sobotę, tj. 9 maja 2020.

15

Wyniki Pucharu Sosnowca w Tenisie ( Wiadomości )


W niedzielę, 14 maja 2017 roku na kortach tenisowych przy alei Mireckiego 4 oraz kortach ZSO nr 2 przy ul. Czeladzkiej 58 rozegrana została kolekna edycja Pucharu Sosnowca w Tenisie Ziemnym dla Dzieci i Młodzieży o Puchar Prezydenta Miasta Sosnowca.

08

Turniej Tenisa Ziemnego ( Wiadomości )


W dniu 14 maja 2017 roku odbędzie się Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Prezydenta Miasta Sosnowca organizowany przez Sosowiecką Szkołę Tenisa Ziemnego oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu.

19

Młodzieżowy Puchar w Tenisie - wyniki ( Wiadomości )


W dniach 14-15 maja na kortach tenisowych przy al. Mireckiego 31 odbyły się zawody – Młodzieżowy Puchar Sosnowca w Tenisie Ziemnym, w którym rywalizowali uczniowie szkół gimnazjalnych oraz uczniowie szkół ponadgimnazjalnyc.

06

Młodzieżowy Puchar w Tenisie ( Wiadomości )


Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu zaprasza mieszkańców Sosnowca oraz uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu Sosnowca do wzięcia udziału w zawodach Młodzieżowego Pucharu Sosnowca w Tenisie Ziemnym.

08

Weekend z tenisem ( Wiadomości )


Młodzieżowy Turniej tenisa ziemnego oraz Puchar Sosnowca w tenisie ziemnym amatorów

30

MOSiR zaprasza w majówkę ( Wiadomości )


Prezentujemy harmonogram imprez organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu, bądź odbywających się na jego obiektach, a także ich dostępność w trakcie zbliżającego się długiego, majowego weekendu.

04

Młodzieżowy Puchar Sosnowca w Tenisie ( Wiadomości )


W sobotę i niedzielę odbędą się zawody Młodzieżowego Pucharu Sosnowca w tenisie ziemnym. Rywalizacja toczyć się będzie na kortach ziemnych w Kompleksie Sportowym przy al. Mireckiego 31. Uczestnikami zmagań będą uczniowie szkół gimnazjalnych i średnich z terenu miasta Sosnowiec.

13

Grand Prix Prezydentów Miast Zagłębia ( Wiadomości )


Z uwagi na nikłe zainteresowanie, zaplanowany na 15-16 czerwca 2013 r. pierwszy turniej z cyklu Grand Prix Prezydentów Miast Zagłębia w Tenisie Ziemnym Amatorów został odwołany.

26

Uczymy grać w tenisa ( Wiadomości )


Ruszyły zapisy do Miejskiej Szkoły Tenisa Ziemnego. Uczestnikami mogą być dzieci i młodzież w wieku 5-18 lat zamieszkałe na terenie Sosnowca.

26

Zapraszamy na Górkę i Korty ( Wiadomości )


Po okresie przygotowawczym „do życia” wracają obiekty Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu - Górka Środulska oraz korty tenisowe.

Poleć znajomemu