Szukaj w serwisie

Znaleziono 30 wyników dla hasła % (dla dyscypliny Szermierka)

17

Sukcesy sosnowieckich szablistów podczas Mistrzostw Polski Młodzików w Śremie ( Wiadomości )


W miniony weekend w Śremie odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w szabli dziewcząt i chłopców, na których świetnie zaprezentowali się zawodnicy Towarzystwa Miłośników Szermierki Zagłębie Sosnowiec. W turnieju indywidualnym, w którym startowało 81 zawodniczek złoty medal zdobyła Julia Pilewska z TM...

05

Srebrny medal szablistek na Mistrzostwach Europy ( Wiadomości )


Z nieukrywaną przyjemnością informujemy Państwa o sukcesach szablistek Zagłębiowskiego Klubu Szermierczego, które w dniach 28 maja – 2 czerwca uczestniczyły w Mistrzostwach Europy młodzieżowców, które odbyły się w bułgarskim Płowdiw.

22

Srebro Zuzanny Cieślar w Segowii ( Wiadomości )


Z wielką radością odnotowaliśmy fakt, iż reprezentująca Polskę sosnowiecka szablistka Zuzanna Cieślar zdobyła srebrny medal w Pucharze Świata Juniorek w szabli kobiet, który w dniach 19-20 stycznia 2019 r. odbył się w hiszpańskiej Segowii.

18

Doskonały występ szermierzy ZKS ( Wiadomości )


Doskonały występ szermierzy Zagłębiowskiego Klubu Szermierczego na Mistrzostwach Polski Juniorów w Szabli

31

Zuzanna Cieślar z Zagłębiowskiego Klubu Szermierczego znowu górą! ( Wiadomości )


W Mistrzostwach Polski juniorów, rozgrywanych w Warszawie w dniach 27-28 stycznia 2018 roku, klasą samą dla siebie była zawodniczka Zagłębiowskiego Klubu Szermierczego – Zuzanna Cieślar.

24

Puchar Świata Juniorów w szabli za nami ( Wiadomości )


W dniach 21-22 października 2017 roku w Sosnowcu, na terenie Hali Widowisko-Sportowej przy ul. Żeromskiego 9 odbyły się zawody Pucharu Świata Juniorów w Szabli Kobiet i Mężczyzn. Emocji i wrażeń nie brakowało.

12

Puchar Świata Juniorów w Szabli ( Wiadomości )


Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników szermierki (i nie tylko) do wspólnego kibicowania w zawodach Pucharu Świata Juniorów w Szabli Kobiet i Mężczyzn, które odbędą się 21-22 października 2017 roku na terenie Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Żeromskiego 9.

19

Zuzanna Cieślar wygrywa w Warszawie ( Wiadomości )


W sobotę rozegrany został pierwszy w tym sezonie Puchar Polski Juniorów w Szabli Kobiet i Mężczyzn w Warszawie.

15

Plebiscyt Dziennika Zachodniego ( Wiadomości )


W dniu 8 lutego na gali w hali AWF Katowice uhonorowano laureatów Plebiscytu Dziennika Zachodniego. W imprezie wzięło udział ponad 300 osób, w tym wszyscy nagrodzeni.

25

Wyniki Pucharu Świata Juniorów w Szabli Kobiet i Mężczyzn ( Wiadomości )


W dniach 21-23 października 2016 roku na Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Żeromskiego 9, rozegrane zostały zawody Pucharu Świata Juniorów w Szabli Kobiet i Mężczyzn.

17

Transmisja na żywo z Pucharu Świata Juniorów ( Wiadomości )


Zapraszamy do śledzenia transmisji live z zawodów Pucharu Świata Juniorów w Szabli Kobiet i Mężczyzn, które odbywać się będą w dniach 21-23 października 2016 roku na terenie Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Żeromskiego 9.

08

MOSiR zaprasza ( Wiadomości )


Prezentujemy harmonogram imprez organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu, bądź odbywających się na jego obiektach w trakcie zbliżającego się weekendu.

04

Sosnowiczanie najlepsi w III Pucharze ( Wiadomości )


W sobotę, 2 stycznia w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ulicy Żeromskiego 9 odbyły się III zawody Pucharu Polski Juniorów w szabli kobiet i mężczyzn.

30

III Puchar Polski Juniorów w szabli Kobiet i Mężczyzn ( Wiadomości )


W sobotę, 2 stycznia w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ulicy Żeromskiego 9 odbędą się III zawody Pucharu Polski Juniorów w szabli kobiet i mężczyzn.

23

MOSiR zaprasza ( Wiadomości )


Prezentujemy harmonogram imprez organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu, bądź odbywających się na jego obiektach w trakcie zbliżającego się weekendu.

Strona: 12

Poleć znajomemu