Szukaj w serwisie

Znaleziono 8 wyników dla hasła % (dla dyscypliny Kolarstwo)

04

MOSiR zaprasza ( Wiadomości )


Prezentujemy harmonogram imprez organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu, bądź odbywających się na jego obiektach w czasie najbliższego weekendu.

30

Mały Tour de Pologne na Górce ( Wiadomości )


Zapraszamy w środę, 31 lipca na Górkę Środulską na „Mały Tour de Pologne” w ramach „II Sosnowieckiej Roweriady”.

23

II Sosnowiecka Roweriada ( Wiadomości )


W dniach od 27 lipca do 3 sierpnia Górką Środulską zawładną rowery. Przed nami II Sosnowiecka Roweriada, czyli prawdziwa gratka dla miłośników „dwóch kółek” i nie tylko.

17

Kolarze ścigali się na Górce ( Wiadomości )


W minioną sobotę odbyły się zawody w kolarstwie górskim organizowane przez Grupę Kolarską Zagłębie Sosnowiec oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu.

12

I Otwarte Mistrzostwa Cross Country ( Wiadomości )


Wszystkich miłośników jazdy na rowerze oraz dobrej zabawy zapraszamy do wzięcia udziału w I Otwartych Mistrzostwach Cross Country o Puchar Prezydenta Miasta Będzina.

22

II seria Przełajowego PP dla Osickiego ( Wiadomości )


W przełajowym Pucharze Polski, który odbył się 14 października w Parku Środula w Sosnowcu, po zwycięstwo sięgnął Kornel Osicki.

10

Puchar Polski w kolarstwie przełajowym ( Wiadomości )


W niedzielę, 14 października w Parku Środula odbędą się zawody 2. serii Pucharu Polski w kolarstwie przełajowym. Zmagania zostaną przeprowadzone we wszystkich kategoriach wiekowych - od żaka do mastersa.

08

Po Pucharze Prezydenta Sosnowca w Kolarstwie Górskim XC ( Wiadomości )


W ostatnią niedzielę września, przy pięknej słonecznej pogodzie, Stok Narciarski w Parku Środula gościł kolarzy górskich. Na starcie zawodów stanęło blisko 60 zawodników.

Poleć znajomemu