Zapisy na zajęcia rekreacyjnej nauki jazdy na łyżwach - grudzień

data publikacji: 18 / 11 / 2020

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji informuje, że zapisy na miesiąc grudzień 2020 roku, na zajęcia "rekreacyjnej nauki jazdy na łyżwach" rozpoczną się od dnia 27 listopada 2020 roku (piątek) od godziny 17.00 poprzez rejestrację elektroniczną.

Warunkiem zakończenia rejestracji jest uiszczenie przez Uczestnika opłaty za udział w zajęciach zgodnie z cennikiem (120 zł. za 1 miesiąc). W tytule przelewu należy umieścić: „REKREACJA”, imię i nazwisko Uczestnika, oraz miesiąc, którego przelew dotyczy.

Dodatkowo Wypełnioną Kartę Zgłoszenia Uczestnika należy złożyć osobiście wraz z potwierdzeniem dokonania opłaty (przelewu) nie później, niż przed pierwszymi zajęciami w danym miesiącu kalendarzowym w kasie Stadionu Zimowego przy ul. Zamkowej 4 w Sosnowcu, w godzinach otwarcia kasy, celem weryfikacji i potwierdzenia rejestracji.

Wszystkie szczegóły dotyczące "rekreacyjnej nauki jazdy na łyżwach" znaleźć można w regulaminie.

Zapisy elektroniczne - TUTAJ 

 

Instrukcja rejestracji dla rodzica/opiekuna/uczestnika

Krok 1 Logowanie

Logujemy się. Wchodzimy w zakładkę „KALENDARZ WYDARZEŃ” na górze strony, wybieramy zajęcia "rekreacyjnej nauki jazdy na łyżwach" i przechodzimy do formularza zgłoszeniowego klikając „Przyłącz się”. Po wypełnieniu formularza i zaakceptowaniu regulaminu naciskamy zarejestruj się. Niezbędne jest podanie nr telefonu do kontaktu z Uczestnikiem / Opiekunem.

Krok 2 Dokumenty

Pobieramy wymagane dokumenty tj. „Karta zgłoszenia osoby niepełnoletniej” (Załącznik Nr 1 do Regulaminu) lub „Karta zgłoszenia osoby pełnoletniej” (Załącznik Nr 2 do Regulaminu). Na stronie udostępniony jest także regulamin "rekreacyjnej nauki jazdy na łyżwach"

Krok 3 Opłata

Warunkiem zakończenia rejestracji jest uiszczenie przez Uczestnika opłaty za udział w zajęciach zgodnie z cennikiem. Opłatę za uczestnictwo w zajęciach należy wnieść niezwłocznie po dokonaniu rejestracji elektronicznej i zakwalifikowaniu się uczestnika na zajęcia, nie później niż do godziny 12.00 w ostatnim dniu roboczym poprzedzającym pierwsze zajęcia w każdym miesiącu.

Wpłaty za miesiąc październik 2020 należy dokonać w dniach od 26.09 – 02.10.2020 roku przelewem na rachunek bankowy MOSiR nr . 70102023130000340205797677

WAŻNE! W tytule przelewu należy umieścić: „REKREACJA”, imię i nazwisko Uczestnika, oraz miesiąc, którego przelew dotyczy.

Krok 4 Weryfikacja

Po wypełnieniu pobranej Karty Zgłoszenia Uczestnika należy złożyć ją osobiście wraz z potwierdzeniem dokonania opłaty (przelewu) nie później, niż przed pierwszymi zajęciami w danym miesiącu kalendarzowym w kasie Stadionu Zimowego przy ul. Zamkowej 4 w Sosnowcu, w godzinach otwarcia kasy, celem weryfikacji i potwierdzenia rejestracji. 

regulamin.pdf

Regulamin.pdf / rozmiar: 127.40 kb

Poleć znajomemu