Ogłoszenia i komunikaty

18 listopada

Zapisy na zajęcia rekreacyjnej nauki jazdy na łyżwach - grudzień

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji informuje, że zapisy na miesiąc grudzień 2020 roku, na zajęcia "rekreacyjnej nauki jazdy na łyżwach" rozpoczną się od dnia 27 listopada 2020 roku (piątek) od godziny 17.00 poprzez rejestrację elektroniczną.

15 października

Informacja w sprawie stypendiów sportowych

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż stypendia sportowe na rok 2021 przyznawane będą według nowych zasad.

01 października

Ograniczenie wizyt w Dyrekcji MOSiR Sosnowiec

W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie naszych interesantów oraz pracowników Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zwracamy się do Państwa z prośbą o:

28 września

Zapraszamy na ślizgawki!

Informujemy, że od czwartku, 1 października na Stadionie Zimowym skorzystać będzie można ze ślizgawek ogólnodostępnych. Będą się one odbywały w poniedziałki i czwartki w godzinach od 20:00 do 21:00 oraz w soboty i niedziele w godzinach od 10:00 do 11:00 oraz od 12:00 do 13:00.

Podczas ślizgawek wypożyczalnia łyżew oraz szatnia będą wyłączone z użytkowania.

23 września

Pływalnia nieczynna!

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż z powodów technicznych Pływalnia Kryta przy ul. Boh. Monte Cassino jest nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy.

25 sierpnia

Pływalnia letnia nieczynna w dniu 26.08.2020 roku w godzinach 9.00 - 14.30

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji informuje, iż w dniu 26.08.2020 roku Pływalnia Letnia będzie nieczynna w godzinach od 9.00 do 14.30.

05 czerwca

Otwarcie pływalni krytych - komunikat

Pragniemy Państwa poinformować, iż na krytych pływalniach przy ul. Bohaterów Monte Cassino 46A oraz przy ul. Hubala Dobrzańskiego 99 trwają prace nad dostosowaniem zasad funkcjonowania tych obiektów do wymogów nowego reżimu sanitarnego.

14 kwietnia

Nagrody i Wyróżnienia w dziedzinie sportu (I kwartał 2020 roku)

Zapraszamy do składania wniosków o przyznanie nagród i wyróżnień dla zawodników za osiągnięte wyniki sportowe i dla trenerów wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej w I kwartale 2020 roku.

01 kwietnia

Komunikat dla kontrahentów!

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu w związku z sytuacją wynikającą z wprowadzenia stanu epidemii informuje, że terminy płatności wszystkich wierzytelności Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu powstałych w okresie od miesiąca marca 2020r. do trzydziestego dnia po odwołaniu stanu epidemii – zostaną wydłużone do 60 dni.

30 marca

Ogłoszenie

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji informuje, że wszystkie karnety, które utracą ważność w okresie wyłączenia z użytkowania obiektów w związku ze stanem epidemii wprowadzonym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej zostaną przywrócone

28 lutego

Komunikat !!!

W związku z czasowym zamknięciem Klimontowskiego Centrum Aktywności Rodzinnej Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, że w obiekcie trwają działania mające na celu usunięcie skutków zwarcia instalacji elektrycznej.

13 lutego

Klimontowskie Centrum Aktywności Rodzinnej nieczynne!

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż Klimontowskie Centrum Aktywności Rodzinnej jest nieczynne do odwołania z przyczyn technicznych.
Za utrudnienia przepraszamy!

12 lutego

Lodowisko przy alei Zwycięstwa czynne do 16 lutego!

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż lodowisko przy alei Zwycięstwa 20 czynne będzie do niedzieli 16 lutego 2020 roku.

24 grudnia

Dostępność obiektów w okresie świąteczno-noworocznym

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż w okresie świąteczno-noworocznym obiekty będą dostępne dla mieszkańców zgodnie z zamieszczonym poniżej harmonogramem.

Poleć znajomemu