Ogłoszenia i komunikaty

18 września

Zapisy na zajęcia rekreacyjnej nauki jazdy na łyżwach - październik

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji informuje, że zapisy na miesiąc październik 2020 roku, na zajęcia "rekreacyjnej nauki jazdy na łyżwach" rozpoczną się od dnia 25 września 2020 roku (piątek) od godziny 17.00 poprzez rejestrację elektroniczną.

25 sierpnia

Pływalnia letnia nieczynna w dniu 26.08.2020 roku w godzinach 9.00 - 14.30

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji informuje, iż w dniu 26.08.2020 roku Pływalnia Letnia będzie nieczynna w godzinach od 9.00 do 14.30.

05 czerwca

Otwarcie pływalni krytych - komunikat

Pragniemy Państwa poinformować, iż na krytych pływalniach przy ul. Bohaterów Monte Cassino 46A oraz przy ul. Hubala Dobrzańskiego 99 trwają prace nad dostosowaniem zasad funkcjonowania tych obiektów do wymogów nowego reżimu sanitarnego.

14 kwietnia

Nagrody i Wyróżnienia w dziedzinie sportu (I kwartał 2020 roku)

Zapraszamy do składania wniosków o przyznanie nagród i wyróżnień dla zawodników za osiągnięte wyniki sportowe i dla trenerów wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej w I kwartale 2020 roku.

01 kwietnia

Komunikat dla kontrahentów!

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu w związku z sytuacją wynikającą z wprowadzenia stanu epidemii informuje, że terminy płatności wszystkich wierzytelności Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu powstałych w okresie od miesiąca marca 2020r. do trzydziestego dnia po odwołaniu stanu epidemii – zostaną wydłużone do 60 dni.

30 marca

Ogłoszenie

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji informuje, że wszystkie karnety, które utracą ważność w okresie wyłączenia z użytkowania obiektów w związku ze stanem epidemii wprowadzonym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej zostaną przywrócone

28 lutego

Komunikat !!!

W związku z czasowym zamknięciem Klimontowskiego Centrum Aktywności Rodzinnej Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, że w obiekcie trwają działania mające na celu usunięcie skutków zwarcia instalacji elektrycznej.

13 lutego

Klimontowskie Centrum Aktywności Rodzinnej nieczynne!

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż Klimontowskie Centrum Aktywności Rodzinnej jest nieczynne do odwołania z przyczyn technicznych.
Za utrudnienia przepraszamy!

12 lutego

Lodowisko przy alei Zwycięstwa czynne do 16 lutego!

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż lodowisko przy alei Zwycięstwa 20 czynne będzie do niedzieli 16 lutego 2020 roku.

24 grudnia

Dostępność obiektów w okresie świąteczno-noworocznym

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż w okresie świąteczno-noworocznym obiekty będą dostępne dla mieszkańców zgodnie z zamieszczonym poniżej harmonogramem.

29 października

Modernizacja Basenu przy ul Żeromskiego 4d

Uprzejmie informujemy, iż z powodu modernizacji Pływalni Krytej i Siłowni przy ulicy Żeromskiego 4d basen będzie czynny do dnia 31 października 2019 roku

06 czerwca

Zapisy na uczestnictwo w zajęciach gimnastyki korekcyjnej

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż od dnia 7 czerwca 2019 roku do dnia 5 lipca 2019 roku będą miały miejsce zapisy na uczestnictwo w zajęciach gimnastyki korekcyjnej w roku szkolnym 2019/2020 w Ośrodku nr 1 przy ulicy Żeromskiego 4 d w Sosnowcu (Pływalnia Kryta i Siłownia).

01 lutego

W sobotę stok czynny od godz. 15.00

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż z uwagi na odbywające się zawody Pucharu Sosnowca w Narciarstwie Alpejskim, w dniu 2 lutego 2019 roku duży oraz mały stok czynne będą po zakończeniu zawodow, tj. od godz. 15.00. Za utrudnienie przepraszamy. 

Poleć znajomemu