Ogłoszenia i komunikaty

28 kwietnia

Informacja ws. kortów tenisowych

Pragniemy poinformować Państwa, iż niekorzystne warunki pogodowe, niskie temperatury oraz wzmożone opady odnotowywane w kwietniu wpłynęły niekorzystnie na należyte przygotowanie nawierzchni kortów tenisowych przy ul. Szkolnej oraz przy al. Mireckiego i z uwagi na zaistniałą sytuację zostaną one uruchomione z niewielkim opóźnieniem.

Jednocześnie informujemy Państwa, że prowadzone są intensywne działania i prace zmierzające do tego, aby korty mogły zacząć działać w najbliższym możliwym terminie.

O sytuacji będziemy informować Państwa na bieżąco. W razie pytań zachęcamy do zasięgania informacji w sprawie terminu otwarcia oraz w temacie rezerwacji kortów u kierowników obiektów pod numerami telefonów:

- korty przy ul. Szkolnej tel. 506 809 314

- korty przy al. Mireckiego tel. 512 998 953

17 marca

Kurs pływania - edycja wiosna 2021

Od dnia 17 marca 2021 roku ruszają zapisy na kurs nauki i doskonalenia pływania dla dzieci i młodzieży. Zajęcia będą prowadzone we wtorki i czwartki na Pływalni Krytej przy ul.Bohaterów Monte Cassino 46A w terminie od 30 marca 2021 roku do 08 czerwca 2021 roku.

18 lutego

Tafla B nieczynna!

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż ze względu na warunki atmosferyczne tafla B jest nieczynna.

13 lutego

Informacja!

Informujemy, iż kaucja za karnet na wyciągi (Górka Środulska) wysokości 10 zł pobierana jest wyłącznie gotówką.

04 stycznia

Platforma zamówień publicznych

Informujemy, że w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Sosnowcu postępowania o udzielenie zamówień publicznych są prowadzone z wykorzystaniem platformy zakupowej https://mosir-sosnowiec.eb2b.com.pl

15 października

Informacja w sprawie stypendiów sportowych

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż stypendia sportowe na rok 2021 przyznawane będą według nowych zasad.

01 października

Ograniczenie wizyt w Dyrekcji MOSiR Sosnowiec

W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie naszych interesantów oraz pracowników Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zwracamy się do Państwa z prośbą o:

28 września

Zapraszamy na ślizgawki!

Informujemy, że od czwartku, 1 października na Stadionie Zimowym skorzystać będzie można ze ślizgawek ogólnodostępnych. Będą się one odbywały w poniedziałki i czwartki w godzinach od 20:00 do 21:00 oraz w soboty i niedziele w godzinach od 10:00 do 11:00 oraz od 12:00 do 13:00.

Podczas ślizgawek wypożyczalnia łyżew oraz szatnia będą wyłączone z użytkowania.

23 września

Pływalnia nieczynna!

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż z powodów technicznych Pływalnia Kryta przy ul. Boh. Monte Cassino jest nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy.

25 sierpnia

Pływalnia letnia nieczynna w dniu 26.08.2020 roku w godzinach 9.00 - 14.30

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji informuje, iż w dniu 26.08.2020 roku Pływalnia Letnia będzie nieczynna w godzinach od 9.00 do 14.30.

05 czerwca

Otwarcie pływalni krytych - komunikat

Pragniemy Państwa poinformować, iż na krytych pływalniach przy ul. Bohaterów Monte Cassino 46A oraz przy ul. Hubala Dobrzańskiego 99 trwają prace nad dostosowaniem zasad funkcjonowania tych obiektów do wymogów nowego reżimu sanitarnego.

14 kwietnia

Nagrody i Wyróżnienia w dziedzinie sportu (I kwartał 2020 roku)

Zapraszamy do składania wniosków o przyznanie nagród i wyróżnień dla zawodników za osiągnięte wyniki sportowe i dla trenerów wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej w I kwartale 2020 roku.

01 kwietnia

Komunikat dla kontrahentów!

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu w związku z sytuacją wynikającą z wprowadzenia stanu epidemii informuje, że terminy płatności wszystkich wierzytelności Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu powstałych w okresie od miesiąca marca 2020r. do trzydziestego dnia po odwołaniu stanu epidemii – zostaną wydłużone do 60 dni.

30 marca

Ogłoszenie

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji informuje, że wszystkie karnety, które utracą ważność w okresie wyłączenia z użytkowania obiektów w związku ze stanem epidemii wprowadzonym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej zostaną przywrócone

28 lutego

Komunikat !!!

W związku z czasowym zamknięciem Klimontowskiego Centrum Aktywności Rodzinnej Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, że w obiekcie trwają działania mające na celu usunięcie skutków zwarcia instalacji elektrycznej.

Poleć znajomemu