Sezon 2019/2020

 

Tabela:

Lp.DrużynaMeczePunktyZwycięstwaPorażkiSetyMałe pkt.
1. Contra 16 47 16 0 48:3 1288:954
2. Team Sosnowiec 16 33 11 5 39:21 1383:1244
3. Zagłębie Volley Team 16 33 10 6 37:21 1323:1159
4. AB Szkło Volley Team 16 32 11 5 37:24 1419:1308
5. Cyrulicy Plus 16 22 6 10 27:32 1273:1291
6. Kac Team 16 21 9 7 28:35 1305:1384
7. PWK Team 16 16 5 11 23:39 1283:1403
8. Progres Sosnowiec 16 6 2 14 13:44 1112:1347
9. Euforia 16 6 2 14 12:45 1070:1376


Terminarz

Kolejka I
Lp Data Godzina Gospodarze vs Goście Wynik
1. 5.10.2019 9.00 AB Szkło Volley Team vs Euforia 3:0 (25:22, 25:15, 25:21)
2. 5.10.2019 9.00 Zagłębie Volley Team vs PWK Team 3:0 (25:16, 25:17, 25:13)
3. 5.10.2019 11.00 Team Sosnowiec vs Progres Sosnowiec 3:0 ( 25:18, 25:16, 25:18)
4. 5.10.2019 11.00 Cyrulicy Plus vs Kac Team 2:3 (25:20, 25:19, 19:25, 23:25, 7:15)
Kolejka II
Lp Data Godzina Gospodarze vs Goście Wynik
5. 12.10.2019 9.00 Contra vs Euforia 3:0 (25:13, 25:10, 25:17)
6. 12.10.2019 9.00 AB Szkło Volley Team vs Progres Sosnowiec 3:0 (25:15, 25:12, 25:23)
7. 12.10.2019 11.00 Zagłębie Volley Team vs Kac Team 3:0 (25:17, 25:16, 25:19)
8. 12.10.2019 11.00 Team Sosnowiec vs Cyrulicy Plus 3:0 (25:14, 25:20, 25:19)
        vs    
Kolejka III
Lp Data Godzina Gospodarze vs Goście Wynik
9. 20.10.2019 9.00 Contra vs PWK Team 3:1 (25:19, 25:21, 24:26, 25:20)
10. 20.10.2019 9.00 Euforia vs Progres Sosnowiec 3:1 (25:19, 25:19, 13:25, 26:24)
11. 20.10.2019 11.00 AB Szkło Volley Team vs Cyrulicy Plus Mecz przełożony na 14.12.2019r.
12. 20.10.2019 11.00 Zagłębie Volley Team vs Team Sosnowiec Mecz przełożony na 14.12.2019r.
        vs    
Kolejka IV
Lp Data Godzina Gospodarze vs Goście Wynik
13. 26.10.2019 9.00 Contra vs Progres Sosnowiec 3:0 (25:17, 25:19, 25:13)
14. 26.10.2019 9.00 PWK Team vs Kac Team 2:3 (31:29, 21:25, 25:20, 9:25, 9:15)
15. 26.10.2019 11.00 Euforia vs Cyrulicy Plus 3:2 (15:25, 28:26, 22:25, 26:24, 15:13)
16. 26.10.2019 11.00 AB Szkło Volley Team vs Zagłębie Volley Team 3:2 (20:25, 25:16, 25:23, 17:25, 15:11)
        vs    
Kolejka V
Lp Data Godzina Gospodarze vs Goście Wynik
17. 2.11.2019 9.00 Contra vs Kac Team 3:0 (25:11, 25:17, 25:17)
18. 2.11.2019 9.00 Progres Sosnowiec vs Cyrulicy Plus 0:3 (9:25, 23:25, 17:25)
19. 2.11.2019 11.00 PWK Team vs Team Sosnowiec 2:3 (19:25, 21:25, 25:19, 25:20, 11:15)
20. 2.11.2019 11.00 Euforia vs Zagłębie Volley Team 0:3 (17:25, 17:25, 15:25)
        vs    
Kolejka VI
Lp Data Godzina Gospodarze vs Goście Wynik
21. 9.11.2019 9.00 Contra vs Cyrulicy Plus Mecz przełożony na 14.12.2019r.
22. 9.11.2019 9.00 Kac Team vs Team Sosnowiec 3:2 (17:25, 17:25, 25:22, 26:24, 17:15)
23. 9.11.2019 11.00 Progres Sosnowiec vs Zagłębie Volley Team 0:3 (13:25, 18:25, 27:29)
24. 9.11.2019 11.00 PWK Team vs AB Szkło Volley Team 0:3 (15:25, 16:25, 18:25)
        vs    
Kolejka VII
Lp Data Godzina Gospodarze vs Goście Wynik
25. 16.11.2019 9.00 Contra vs Team Sosnowiec 3:0 (25:23, 25:19, 25:23)
26. 16.11.2019 9.00 Cyrulicy Plus vs Zagłębie Volley Team 0:3 (18:25, 19:25, 18:25)
27. 16.11.2019 11.00 Kac Team vs AB Szkło Volley Team Mecz przełożony na 14.12.2019r.
28. 16.11.2019 11.00 PWK Team vs Euforia 3:1 (25:19, 18:25, 25:13, 25:18)
        vs    
Kolejka VIII
Lp Data Godzina Gospodarze vs Goście Wynik
29. 23.11.2019 9.00 Contra vs Zagłębie Volley Team 3:0 (25:20, 25:20, 25:15)
30. 23.11.2019 9.00 Team Sosnowiec vs AB Szkło Volley Team 3:1 (25:18, 28;30, 25:23, 25:12)
31. 23.11.2019 11.00 Kac Team vs Euforia 3:0 (25:14, 25:20, 25:20)
32. 23.11.2019 11.00 Progres Sosnowiec vs PWK Team 1:3 (22:25, 25:21, 14:25, 21:25)
        vs    
Kolejka IX
Lp Data Godzina Gospodarze vs Goście Wynik
33. 7.12.2019 9.00 Contra vs AB Szkło Volley Team mecz przełożony na 29.02.2020r.
34. 7.12.2019 9.00 Team Sosnowiec vs Euforia 3:0 (25:8, 25:13, 28:26)
35. 7.12.2019 11.00 Cyrulicy Plus vs PWK Team 3:0 (25:20, 25:18, 27:25)
36. 7.12.2019 11.00 Kac Team vs Progres Sosnowiec 3:2 (20:25, 27:25, 25:17, 23:25, 15:7)
        vs    

 

 

Runda meczów przełożonych
Lp Data Godzina Gospodarze vs Goście Wynik
  14.12.2019 9.00 Zagłębie Volley Team vs Team Sosnowiec 3:1 (25:16, 16:25, 25:21, 25:21)
  14.12.2019 9.00 AB Szkło Volley Team vs Cyrulicy Plus 3:2 (24:26, 25:20, 21:25, 26:24, 18:16)
  14.12.2019 11.00 Contra vs Cyrulicy Plus 3:0 (25:18, 25:18, 25:22)
  14.12.2019 11.00 Kac Team vs AB Szkło Volley Team 0:3 (21:25, 19:25, 24:26)
             
Kolejka X
Lp Data Godzina Gospodarze vs Goście Wynik
37. 21.12.2019 9.00 Euforia vs AB Szkło Volley Team 1:3 (16:25, 26:24, 8:25, 20:25)
38. 21.12.2019 9.00 PWK Team vs Zagłębie Volley Team 3:2 (16:25, 25:23, 21:25, 25:23, 15:8)
39. 21.12.2019 11.00 Progres Sosnowiec vs Team Sosnowiec 0:3 (17:25, 12:25, 19:25)
40. 21.12.2019 11.00 Kac Team vs Cyrulicy Plus 3:2 (25;18, 19:25, 25:16. 22:25, 15:10)
        vs    
Kolejka XI
Lp Data Godzina Gospodarze vs Goście Wynik
41. 04.01.2020 9.00 Euforia vs Contra 0:3 (18.25, 12:25, 17:25)
42. 04.01.2020 9.00 Progres Sosnowiec vs AB Szkło Volley Team 1:3 (25:23, 24:26, 18:25, 14:25)
43. 04.01.2020 11.00 Kac Team vs Zagłębie Volley Team 1:3 (12:25, 17:25, 25:21, 20:25)
44. 04.01.2020 11.00 Cyrulicy Plus vs Team Sosnowiec 1:3 (25:21, 16:25, 19:25, 16:25)
        vs    
Kolejka XII
Lp Data Godzina Gospodarze vs Goście Wynik
45. 11.01.2020 9.00 PWK Team vs Contra 0:3 (20:25, 19:25, 18:25)
46. 11.01.2020 9.00 Progres Sosnowiec vs Euforia 3:0 (25:14, 25:18, 25:22)
47. 11.01.2020 11.00 Cyrulicy Plus vs AB Szkło Volley Team 3:1 (21:25, 25:22, 25:22, 25:21)
48. 11.01.2020 11.00 Team Sosnowiec vs Zagłębie Volley Team 3:2 (25:22, 25:23, 15:25, 20:25, 16:14)
        vs    
Kolejka XIII
Lp Data Godzina Gospodarze vs Goście Wynik
49. 18.01.2020 9.00 Progres Sosnowiec vs Contra 0:3 (17:25, 21:25, 21:25)
50. 18.01.2020 9.00 Kac Team vs PWK Team 0:3 (30:32, 14:25, 18:25)
51. 18.01.2020 11.00 Cyrulicy Plus vs Euforia 3:0 (25:11, 25:23, 25:18)
52. 18.01.2020 11.00 Zagłębie Volley Team vs AB Szkło Volley Team 1:3 (20:25, 21:25, 25:21, 20:25)
        vs    
Kolejka XIV
Lp Data Godzina Gospodarze vs Goście Wynik
53. 25.01.2020 9.00 Kac Team vs Conta 0:3 (17:25, 16:25, 11:25)
54. 25.01.2020 9.00 Cyrulicy Plus vs Progres Sosnowiec 3:1 (21:25, 25:17, 25:19, 25:20)
55. 25.01.2020 11.00 Team Sosnowiec vs PWK Team 3:0 (25:18, 25:19, 25:23)
56. 25.01.2020 11.00 Zagłębie Volley Team vs Euforia 3:1 (21:25, 25:19, 25:16, 25:18)
        vs    
Kolejka XV
Lp Data Godzina Gospodarze vs Goście Wynik
57. 01.02.2020 9.00 Cyrulicy Plus vs Contra 0:3 (17:25, 26:28, 19:25)
58. 01.02.2020 9.00 Team Sosnowiec vs Kac Team 3:0 (25:20, 25:23, 25:22)
59. 01.02.2020 11.00 Zagłebie Volley Team vs Progres Sosnowiec 3:0 (25:21, 25:17, 25:18)
60. 01.02.2020 11.00 AB Szkło Volley Team vs PWK Team 3:1 (25:20, 25:23, 24:26, 25:22)
        vs    
Kolejka XVI
Lp Data Godzina Gospodarze vs Goście Wynik
61. 08.02.2020 9.00 Team Sosnowiec vs Contra Mecz przełożony na 29.02.2020r.
62. 08.02.2020 9.00 Zagłębie Volley Team vs Cyrulicy Plus 3:0 (25:22, 25:22, 25:13)
63. 08.02.2020 11.00 AB Szkło Volley Team vs Kac Team 2:3 (27:29, 25:21, 23:25, 25:21, 11:15)
64. 08.02.2020 11.00 Euforia vs PWK Team 2:3 (20:25, 25:21, 17:25, 25:20, 14:16)
  08.02.2020 9.00 Contra vs AB Szkło Volley Team 3:0 (25:23, 25:23, 25:18)
Kolejka XVII
Lp Data Godzina Gospodarze vs Goście Wynik
65. 15.02.2020 9.00 Zagłębie Volley Team vs Contra 0:3 (17:25, 21:25, 18:25)
66. 15.02.2020 9.00 AB Szkło Volley Team vs Team Sosnowiec 3:1 (25:20, 25:22, 23:25, 25:21)
67. 15.02.2020 11.00 Euforia vs Kac Team Mecz przełożony na 29.02.2020r.
68. 15.02.2020 11.00 PWK Team vs Progres Sosnowiec 2:3 (25:21, 25:21, 18:25, 27:29, 7:15)
        vs    
Kolejka XVIII
Lp Data Godzina Gospodarze vs Goście Wynik
69. 22.02.2020 9.00 AB Szkło Volley Team vs Contra 0:3 (19:25, 22:25, 22:25)
70. 22.02.2020 9.00 Euforia vs Team Sosnowiec 0:3 (22:25, 23:25, 22:25)
71. 22.02.2020 11.00 PWK Team vs Cyrulicy Plus 0:3 (16:25, 17:25, 19:25)
72. 22.02.2020 11.00 Progres Sosnowiec vs Kac Team 1:3 (22:25, 9:25, 25:22, 19:25)
        vs    

 

 

Runda meczów przełożonych
Lp Data Godzina Gospodarze vs Goście Wynik
  29.02.2020 9.00 Euforia vs Kac Team 1:3 (19:25, 13:25, 28:26, 24:26)
  29.02.2020 9.00 Team Sosnowiec vs Contra 2:3 (21:25, 25:22, 25:19, 20:25, 13:15)
  29.02.2020 11.00   vs    
  29.02.2020 11.00   vs    
             

Mecze o miejsca 5-9

Mecz o miejsca 7-9
Lp Data Godzina Gospodarze vs Goście Wynik
  07.03.2020 9.00 PWK Team vs Progres Sosnowiec  1:2 (26:28, 25:22, 13:15)
  07.03.2020 10.00 Progres Sosnowiec vs Euforia 2:1 (19:25, 25:21, 15:8) 
  07.03.2020 11.00 Euforia vs PWK Team 2:0 (25:22, 25:20) 

 

Mecz o miejsca 5-6
Lp Data Godzina Gospodarze vs Goście Wynik
  07.03.2020 9.00 Cyrulicy Plus vs Kac Team 3:1 (25:16, 25:15, 15:25, 25:22) 


Półfinał

 
Lp Data Godzina Gospodarze vs Goście Wynik
  14.03.2020 9.00 Contra vs AB Szkło Volley Team  
  14.03.2020 9.00 Team Sosnowiec vs Zagłębie Volley Team  


Mecz o III miejsce

Mecz o III miejsce pomiędzy drużynami, które przegrały MECZE PÓŁFINAŁOWE
Lp Data Godzina Gospodarze vs Goście Wynik
             


Finał

Mecz o I miejsce pomiędzy drużynami, które wygrały MECZE PÓŁFINAŁOWE
Lp Data Godzina Gospodarze vs Goście Wynik
             
Poleć znajomemu