Kalendarz wydarzeń

strona: 1234567
01 11
Siatkówka
godz. 17:30
MKS Będzin – Cuprum Lubin

Mecz w ramach rozgrywek Plusligi siatkówki mężczyzn

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
07 11
Siatkówka
godz. 09:00
AB Szkło Volley Team – Riser Volley Team Jaworzno

Mecz w ramach rozgrywek Sosnowieckiej Amatorskiej Ligi Siatkówki

Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
07 11
Siatkówka
godz. 09:00
Cyrulicy Plus – Euforia

Mecz w ramach rozgrywek Sosnowieckiej Amatorskiej Ligi Siatkówki

Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
07 11
Siatkówka
godz. 11:00
Kac Team – Progres Sosnowiec

Mecz w ramach rozgrywek Sosnowieckiej Amatorskiej Ligi Siatkówki

Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
07 11
Piłka nożna
godz. 14:00
KS Czarni Sosnowiec – SKS Łagisza

Mecz w ramach rozgrywek A-klasy piłki nożnej

Kompleks Sportowy przy al. Mireckiego 31
07 11
Piłka nożna
godz. 17:00
Zagłębie Sosnowiec – Korona Kielce

Mecz w ramach rozgrywek Fortuna 1 Liga

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
07 11
Piłka ręczna
godz. 17:00
MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec – SPR Wisła Sandomierz

Mecz w ramach rozgrywek I ligi piłki ręcznej mężczyzn

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
08 11
Piłka nożna
godz. 13:00
Czarni II Sosnowiec – Unia Opole

Mecz w ramach rozgrywek III ligi piłki nożnej kobiet

Kompleks Sportowy przy al. Mireckiego 31
14 11
Siatkówka
godz. 09:00
Contra – Volley Dąbrowa Górnicza

Mecz w ramach rozgrywek Sosnowieckiej Amatorskiej Ligi Siatkówki

Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
14 11
Siatkówka
godz. 09:00
Zagłębie Volley Team – Euforia

Mecz w ramach rozgrywek Sosnowieckiej Amatorskiej Ligi Siatkówki

Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
14 11
Piłka nożna
godz. 11:00
Zagłębie II Sosnowiec – KS Niwy Brudzowice

Mecz w ramach rozgrywek klasy okręgowej piłki nożnej

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
14 11
Siatkówka
godz. 11:00
AB Szkło Volley Team – Progres Sosnowiec

Mecz w ramach rozgrywek Sosnowieckiej Amatorskiej Ligi Siatkówki

Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
14 11
Siatkówka
godz. 11:00
Cyrulicy Plus – Kac Team

Mecz w ramach rozgrywek Sosnowieckiej Amatorskiej Ligi Siatkówki

Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
14 11
Piłka nożna
godz. 13:00
KS Czarni Sosnowiec – RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza

Mecz w ramach rozgrywek klasy A piłki nożnej

Kompleks Sportowy przy al. Mireckiego 31
14 11
Piłka nożna
godz. 13:00
KS Górnik Sosnowiec – UKS Przemsza Dąbrowa Górnicza

Mecz w ramach rozgrywek klasy A piłki nożnej

Stadion piłkarski przy ul. Górników 81a
14 11
Siatkówka
godz. 17:30
MKS Będzin – PGE Skra Bełchatów

Mecz w ramach rozgrywek PlusLigi siatkówki mężczyzn

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
15 11
Hokej na lodzie
godz. 17:00
Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy

Mecz w ramach rozgrywek Polskiej Hokej Ligi

Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4
21 11
Siatkówka
godz. 09:00
Contra – Riser Volley Team Jaworzno

Mecz w ramach rozgrywek SALS

Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
21 11
Siatkówka
godz. 09:00
Volley Dąbrowa Górnicza – Euforia

Mecz w ramach rozgrywek SALS

Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
21 11
Siatkówka
godz. 11:00
Zagłębie Volley Team – Kac Team

Mecz w ramach rozgrywek SALS

Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
21 11
Siatkówka
godz. 11:00
AB Szkło Volley Team – Cyrulicy Plus

Mecz w ramach rozgrywek SALS

Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
21 11
Piłka nożna
godz. 13:00
AKS 1917 Niwka Sosnowiec – KS Górnik Sosnowiec

Mecz w ramach rozgrywek Klasy A piłki nożnej

Kompleks Sportowy przy ul. Orląt Lwowskich 70
21 11
Hokej na lodzie
godz. 16:15
UKS Zagłębie Sosnowiec – KH Polonia Bytom

Mecz w ramach rozgrywek Młodzieżowej Hokej Ligi

Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4
21 11
Piłka nożna
godz. 17:00
Zagłębie Sosnowiec – Chrobry Głogów

Mecz w ramach rozgrywek Fortuna I Liga piłki nożnej

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
21 11
Siatkówka
godz. 17:00
Asotra Płomień Sosnowiec – KS Częstochowianka Częstochowa

Mecz w ramach rozgrywek I ligi siatkówki kobiet

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Braci Mieroszewskich 91
21 11
Koszykówka
godz. 17:00
CLT Zagłębie Sosnowiec – Energa Toruń

Mecz w ramach rozgrywek Energa Basket Liga

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
22 11
Piłka ręczna
godz. 17:00
MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec – AZS UJK Kielce

Mecz w ramach rozgrywek I ligi piłki ręcznej mężczyzn

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
27 11
Hokej na lodzie
godz. 19:00
Zagłębie Sosnowiec – GKS Katowice

Mecz w ramach rozgrywek Polskiej Hokej Ligi

Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4
28 11
Siatkówka
godz. 09:00
Riser Volley Team Jaworzno – Progres Sosnowiec

Mecz w ramach rozgrywek SALS

Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
28 11
Siatkówka
godz. 11:00
Volley Dąbrowa Górnicza – Kac Team

Mecz w ramach rozgrywek SALS

Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
28 11
Siatkówka
godz. 11:00
Zagłębie Volley Team – AB Szkło Volley Team

Mecz w ramach rozgrywek SALS

Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
28 11
Siatkówka
godz. 20:30
MKS Będzin – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Mecz w ramach rozgrywek Plusligi siatkówki mężczyzn

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
29 11
Szermierka
godz. 11:00
II Puchar Polski Juniorów w Szabli Kobiet i Mężczyzn

Zawody Pucharu Polski Juniorów Kobiet i Mężczyzn w Szabli

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
strona: 1234567

Poleć znajomemu