Kalendarz wydarzeń

strona: 1234567
02 10
Hokej na lodzie
godz. 19:00
Zagłębie Sosnowiec – GKH Stoczniowiec Gdańsk

Mecz w ramach rozgrywek Polskiej Hokej Ligi

Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4
03 10
Piłka nożna
godz. 12:15
Czarni Sosnowiec – AZS UJ Kraków

Mecz w ramach rozgrywek Ekstraligi piłki nożnej kobiet

Kompleks Sportowy przy al. Mireckiego 31
03 10
Piłka nożna
godz. 12:40
Zagłębie Sosnowiec – Sandecja Nowy Sącz

Mecz w ramach rozgrywek Fortuny I Ligi piłki nożnej

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
03 10
Piłka nożna
godz. 15:00
KS Górnik Sosnowiec – LKS Jedność Strzyżowice

Mecz w ramach rozgrywek klasy A piłki nożnej

Stadion piłkarski przy ul. Górników 81a
03 10
Siatkówka
godz. 18:00
Asotra Płomień Sosnowiec – SAN-Pajda Jarosław

Mecz w ramach rozgrywek I ligi siatkówki kobiet

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Braci Mieroszewskich 91
03 10
Hokej na lodzie
godz. 18:00
UKS Zagłębie Sosnowiec – UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok

Mecz w ramach rozgrywek Młodzieżowej Hokej Ligi

Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4
04 10
Piłka nożna
godz. 09:00
Dni Otwarte Akademii AKS2020 Niwka Sosnowiec

Dni otwarte AKS 2020 połaczone z turniejem ligowym najmłodszej grupy rozgrywkowej

Kompleks Sportowy przy ul. Orląt Lwowskich 70
04 10
Hokej na lodzie
godz. 13:45
UKS Zagłębie Sosnowiec – MMKS Podhale Nowy Targ

Mecz w ramach rozgrywek Młodzieżowej Hokej Ligi

Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4
09 10
Hokej na lodzie
godz. 19:00
Zagłębie Sosnowiec – Re-Plast Unia Oświęcim

Mecz w ramch rozgrywek Polskiej Hokej Ligi

Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4
10 10
Piłka nożna
godz. 11:00
Zagłębie II Sosnowiec – LKS Ostoja Żelisławice

Mecz w ramach rozgrywek klasy okręgowej piłki nożnej

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
10 10
Piłka nożna
godz. 15:00
KS Czarni Sosnowiec – LKS Promień Strzemieszyce Małe

Mecz w ramach rozgrywek klasy A piłki nożnej

Kompleks Sportowy przy al. Mireckiego 31
10 10
Piłka nożna
godz. 15:00
AKS 1917 Niwka Sosnowiec – KS Preczów

Mecz w ramach rozgrywek klasy A piłki nożnej

Kompleks Sportowy przy ul. Orląt Lwowskich 70
10 10
Piłka ręczna
godz. 17:00
UKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec – MTS Chrzanów

Mecz w ramach I ligi piłki ręcznej

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
11 10
Piłka nożna
godz. 15:00
Czarni II Sosnowiec – Warta Gorzów Wielkopolski

Mecz w ramach rozgrywek III ligi piłki nożnej kobiet

Kompleks Sportowy przy al. Mireckiego 31
11 10
Hokej na lodzie
godz. 17:00
Zagłębie Sosnowiec – JKH GKS Jastrzębie

Mecz w ramach rozgrywek Polskiej Hokej Ligi

Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4
17 10
Piłka nożna
godz. 15:00
KS Górnik Sosnowiec – KS Czarni Sosnowiec

Mecz w ramach rozgrywek Klasy A piłki nożnej

Stadion piłkarski przy ul. Górników 81a
17 10
Hokej na lodzie
godz. 17:00
UKS Zagłębie Sosnowiec – MKS Cracovia Kraków

Mecz w ramach rozgrywke Młodzieżowej Hokej Ligi

Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4
17 10
Siatkówka
godz. 18:00
Asotra Płomień Sosnowiec – AZS Politechnika Śląska Gliwice

Mecz w ramach rozgrywek I ligi siatkówki kobiet

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Braci Mieroszewskich 91
18 10
Hokej na lodzie
godz. 13:45
KS Zagłębie Sosnowiec – UKH Unia Oświęcim

Mecz w ramach rozgrywek Młodzieżowej Hokej Ligi

Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4
18 10
Piłka nożna
godz. 15:00
ZEW Sosnowiec – LKS Przemsza II Siewierz

Mecz w ramach rozgrywek klasy B piłki nożnej

Stadion Piłkarski przy ul. Gałczyńskiego 9
18 10
Hokej na lodzie
godz. 17:00
Zagłębie Sosnowiec – Tauron Podhale Nowy Targ

Mecz w ramach rozgrywek Polskiej Hokej Ligi

Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4
18 10
Siatkówka
godz. 20:30
MKS Będzin – Cerrad Enea Czarni Radom

Mecz w ramach rozgrywek Plusligi siatkówki mężczyzn

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
24 10
Piłka nożna
godz. 14:00
Zagłębie II Sosnowiec – LKS Tęcza Błędów

Mecz w ramach rozgrywek klasy okręgowej piłki nożnej

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
24 10
Piłka nożna
godz. 14:00
AKS 1917 Niwka Sosnowiec – UKS Zagłębiak Tucznawa

Mecz w ramach rozgrywek klasy A piłki nożnej

Kompleks Sportowy przy ul. Orląt Lwowskich 70
24 10
Piłka nożna
godz. 14:00
Czarni II Sosnowiec – Polonia Świdnica

Mecz w ramach rozgrywek III ligi piłki nożnej kobiet

Kompleks Sportowy przy al. Mireckiego 31
25 10
Piłka nożna
godz. 11:00
KS Czarni Sosnowiec – LKS Jedność Strzyżowice

Mecz w ramach rozgrywek A klasy piłki nożnej

Kompleks Sportowy przy al. Mireckiego 31
25 10
Hokej na lodzie
godz. 17:00
Zagłębie Sosnowiec – KH Energa Toruń

Mecz w ramach rozgrywek Polskiej Hokej Ligi

Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4
25 10
Piłka ręczna
godz. 17:00
MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec – SPR Wisła Sandomierz

Mecz w ramach rozgrywek I ligi piłki ręcznej

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
30 10
Hokej na lodzie
godz. 19:00
Zagłębie Sosnowiec – Ciarko STS Sanok

Mecz w ramach rozgrywek Polskiej Hokej Ligi

Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4
31 10
Piłka nożna
godz. 10:30
ZEW Sosnowiec – LKS Przemsza II Siewierz

Mecz w ramach rozgrywek klasy B

Stadion Piłkarski przy ul. Gałczyńskiego 9
31 10
Piłka nożna
godz. 11:00
Zagłębie II Sosnowiec – KS Górnik Piaski

Mecz w ramach rozgrywek klasy okręgowej piłki nożnej

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
31 10
Piłka nożna
godz. 14:00
KS Górnik Sosnowiec – CKS Czeladź

Mecz w ramach rozgrywek klasy A piłki nożnej

Stadion piłkarski przy ul. Górników 81a
31 10
Piłka nożna
godz. 15:30
KKS Czarni Sosnowiec – GKS Katowice

Mecz w ramach rozgrywek Ekstraligi piłki nożnej kobiet

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
strona: 1234567

Poleć znajomemu