Kalendarz wydarzeń

strona: 1234567
01 02
Piłka nożna
godz. 09:30
XXV Memoriał im. Włodzimierza Mazura

Turniej halowej piłki nożnej seniorów

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
02 02
godz. 09:00
Otwarty Międzynarodowy Turniej Dzieci, Młodzików i Juniorów Młodszych w Judo

Zawody o randze międzynarodowej w judo

Kompleks Sportowy przy ul. Orląt Lwowskich 70
02 02
godz. 11:00
Morsowanie z Polskim Towarzystwem Sportów Ekstremalnych

Kolejne spotkanie sosnowieckich Morsów na Kąpielisku Stawiki

Kąpielisko Stawiki przy ul. Kresowej
02 02
Piłka ręczna
godz. 15:00
MUKS Zagłębie Sosnowiec – Grunwald Ruda Śląska

Mecz w ramach rozgrywek II ligi piłki ręcznej mężczyzn

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Braci Mieroszewskich 91
08 02
Siatkówka
godz. 18:00
Asotra MKS MOS Płomień Sosnowiec – NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki

Mecz sparingowy siatkówki kobiet

Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
08 02
Siatkówka
godz. 20:30
MKS Będzin – BKS Visła Bydgoszcz

Mecz w ramach rozgrywek Plus ligi siatkówki mężczyzn

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
09 02
Tenis stołowy
godz. 10:00
Turniej XXVIII Grand Prix Sosnowca w tenisie stołowym

Piąty z serii turniej tenisa stołowego

Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
09 02
Siatkówka
godz. 11:00
Turniej Piłki Siatkowej Kobiet

Turniej towarzyski piłki siatkowej kobiet

Kompleks Sportowy przy ul. Orląt Lwowskich 70
09 02
godz. 11:00
Morsowanie z Polskim Towarzystwem Sportów Ekstremalnych

Kolejne spotkanie z sosnowieckimi Morsami z PTSE

Kąpielisko Stawiki przy ul. Kresowej
15 02
Piłka nożna
godz. 13:00
KKS Czarni Sosnowiec – Tarnovia Tarnów

Mecz piłki nożnej kobiet - 1/4 finału Pucharu Polski 

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
15 02
Siatkówka
godz. 17:00
Asotra MKS MOS Płomień Sosnowiec – PLKS Pszczyna

Mecz w ramach rozgrywek II ligi siatkówki kobiet

Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
16 02
godz. 11:00
Morsowanie z Polskim Towarzystwem Sportów Ekstremalnych

Kolejne spotkanie sosnowieckich Morsów

Kąpielisko Stawiki przy ul. Kresowej
16 02
Koszykówka
godz. 16:00
CLT Zagłębie Sosnowiec – Grot Tomiq Pabianice

Mecz w ramach rozgrywek I ligi koszykowki kobiet

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
16 02
Hokej na lodzie
godz. 17:00
Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy

Mecz w ramach rozgrywek Ekstraligi hokeja na lodzie

Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4
21 02
Siatkówka
godz. 17:30
MKS Będzin – GKS Katowice

Mecz w ramach rozgrywek Plus Ligi siatkówki mężczyzn

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
22 02
Piłka nożna
godz. 11:30
Zagłębie Sosnowiec – Odra Opole

Mecz sparingowy piłki nożnej mężczyzn

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
22 02
Piłka nożna
godz. 14:30
Zagłębie Sosnowiec – Ruch Chorzów

Mecz sparingowy piłki nożnej mężczyzn

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
23 02
Tenis stołowy
godz. 10:00
III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Młodzieżówek i Młodzieżowców w Tenisie Stołowym

Turniej tenisa stołowego

Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
23 02
Tenis stołowy
godz. 13:00
Eliminacje do Mistrzostw Polski Seniorów i Seniorek w Tenisie Stołowym

Eliminacje do Mistrzostw Polski Seniorów i Seniorek w Tenisie Stołowym

Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
28 02
godz. 08:00
Sosnowiec Winter Cup 2020

Międzynarodowy truniej gimnastyki artystycznej

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
29 02
Piłka nożna
godz. 12:15
KKS Czarni Sosnowiec – GKS Katowice

Mecz w ramach rozgrywek Ekstraligi piłki noznej kobiet

Kompleks Sportowy przy al. Mireckiego 31
strona: 1234567

Poleć znajomemu