Kalendarz wydarzeń

strona: 1234567
04 01
Siatkówka
godz. 17:00
Asotra MKS-MOS Płomień - TS Wisła Kraków

Mecz w ramach rozgrywek II ligi siatkówki kobiet

Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
05 01
godz. 09:00
Półmaraton zimowy i biegi towarzyszące

Kolejna edycja popularnego sosnowieckiego biegu na dystansach półmaratonu, 10 km oraz 5 km.

Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
05 01
Hokej na lodzie
godz. 17:00
Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń

Mecz w ramach rozgrywek ekstraligi hokeja na lodzie

Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4
11 01
Siatkówka
godz. 17:00
Asotra MKS MOS Płomień - MKS Pogoń Proszowice

Mecz w ramach rozgrywek II ligi siatkówki kobiet

Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
12 01
godz. 09:00
6. Bieg Policz się z Cukrzycą

Szósta edycja biegu, z którego dochód przeznaczony zostanie na WOŚP

Kąpielisko Stawiki przy ul. Kresowej
12 01
godz. 10:00
28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Na atrakcje 28. Finału WOŚP złożą się m.in. koncert Sosnowieckiej Orkiestry Dętej, akademia udzielania pierwszej pomocy, pokazy sztuki walki, konsultacje zdrowotne, licytacje, konkursy oraz fotobudka i bawialnia dla dzieci.

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Braci Mieroszewskich 91
12 01
Pływanie
godz. 12:00
Morsowanie z PTSE

Kolejne spotkanie sosnowieckich Morsów

Kąpielisko Stawiki przy ul. Kresowej
12 01
godz. 15:00
28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Koncerty zespołów Tabula Rasa, Skankan i Dżem oraz gwiazdy finału WOŚP 2020 w Sosnowcu - Patrycji Markowskiej.

Kompleks Rekreacyjno-Sportowy przy ul. 3-go Maja 51
12 01
Hokej na lodzie
godz. 17:00
Zagłębie Sosnowiec - Unia Oświęcim

Mecz w ramach rozgrywek Polskiej Hokej Ligi

Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4
18 01
Siatkówka
godz. 17:00
Asotra MKS-MOS Płomień Sosnowiec – KPKS Halemba Ruda Śląska

Mecz w ramach rozgrywek II ligi siatkówki kobiet

Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
18 01
Siatkówka
godz. 17:30
MKS Będzin – ZAKSA Kędzierzyn Koźle

Mecz w ramach rozgrywek Plusligi siatkówki mężczyzn

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
19 01
godz. 11:00
Morsowanie z PTSE

Morsowanie z Polskim Towarzystwem Sportów Ekstremalnych

Kąpielisko Stawiki przy ul. Kresowej
21 01
Hokej na lodzie
godz. 19:00
Zagłębie Sosnowiec - JKH Jastrzębie

Mecz w ramach rozgrywek ekstraligi hokeja na lodzie

Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4
23 01
Piłka ręczna
godz. 19:00
MUKS Zagłębie Sosnowiec - SMS III Kielce

Mecz w ramach rozgrywek II ligi piłki ręcznej mężczyzn

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Braci Mieroszewskich 91
26 01
godz. 11:00
Morsowanie z PTSE

Kolejne spotkanie Morsów z Polskiego Towarzystwa Sportów Ekstremalnych

Kąpielisko Stawiki przy ul. Kresowej
26 01
Koszykówka
godz. 16:00
CLT Zagłębie Sosnowiec – MUKS Poznań

Mecz w ramach rozgrywek I ligi koszykówki kobiet

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
26 01
Hokej na lodzie
godz. 17:00
Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice

Mecz w ramach rozgrywek ekstraligi hokeja na lodzie

Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4
31 01
Siatkówka
godz. 18:30
Asotra MKS MOS Płomień Sosnowiec – Galeria Jurajska Częstochowianka Częstochowa

Mecz sparingowy siatkówki kobiet

Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
31 01
Hokej na lodzie
godz. 19:00
Zagłębie Sosnowiec – Comarch Cracovia

Mecz w ramach rozgrywek ekstraligi hokeja na lodzie

Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4
31 01
Siatkówka
godz. 20:30
MKS Będzin – PGE Skra Bełchatów

Mecz w ramach rozgrywek Plusligi siatkówki mężczyzn

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
strona: 1234567

Poleć znajomemu