Kalendarz wydarzeń

strona: 1234567
07 12
Piłka nożna
godz. 09:00
Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej

Turniej piłki nożnej dla najmłodszych

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
07 12
Szermierka
godz. 09:30
Puchar Świata Juniorów w Szabli Kobiet i Mężczyzn

Turniej indywidualny Pucharu Świata w szabli kobiet

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
07 12
Piłka ręczna
godz. 18:00
MUKS Zagłębie Sosnoweic - KS Viret CMC Zawiercie

Mecz w ramach rozgrywek II ligi piłki ręcznej mężczyzn

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Braci Mieroszewskich 91
08 12
Szermierka
godz. 08:00
Puchar Świata Juniorów w Szabli Kobiet i Mężczyzn

Turniej drużynowy kobiet i turniej indywidualny mężczyzn w ramach Pucharu Świata w szabli

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
08 12
Karate
godz. 10:00
Mikołajkowy Turniej Karate

Turniej organizowany przez Sosnowiecki Klub Karate

Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
08 12
Pływanie
godz. 11:00
Morsowanie z PTSE

Morsowanie z Polskim Towarzystwem Sportów Ekstremalnych

Kąpielisko Stawiki przy ul. Kresowej
13 12
Hokej na lodzie
godz. 19:00
Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy

Mecz w ramach rozgrywek ekstraligi hokeja na lodzie

Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4
14 12
Piłka nożna
godz. 08:00
Ballon Football Festival 2019

Turniej piłki nożnej dla dzieci

Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
14 12
godz. 09:00
Rodzinne Mikołajki z „Bliżej Siebie”:

Nieodpłatna impreza sportowo-rekreacyjna dla rodzin

 

Klimontowskie Centrum Aktywności Rodzinnej przy ul. mjr. H. Hubala-Dobrzańskiego 99 A
14 12
Koszykówka
godz. 15:00
CTL Zagłębie Sosnowiec – Enea Poznań

Mecz w ramach rozgrywek I ligi koszykówki kobiet

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
15 12
godz. 10:00
Winter Star 2019

Zawody gimnastyki artystycznej

Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
15 12
godz. 11:00
Morsowanie z PTSE

Kolejna okazja do morsowania z PTSE

Kąpielisko Stawiki przy ul. Kresowej
15 12
Hokej na lodzie
godz. 17:00
Zagłębie Sosnowiec – Comarch Cracovia

Mecz w ramach rozgrywek ekstraligi hokeja na lodzie

Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4
15 12
Siatkówka
godz. 20:30
MKS Będzin – Cuprum Lubin

Mecz w ramach rozgrywek Plusligi siatkówki mężczyzn

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
21 12
Piłka nożna
godz. 09:00
Turniej piłki nożnej halowej, memoriał Jerzego Kloca

Turniej piłki nożnej halowej

Kompleks Sportowy przy ul. Orląt Lwowskich 70
22 12
Tenis stołowy
godz. 10:00
Turniej tenisa stołowego XXVIII Grand Prix im. B. Pukieta

Kolejny turniej w ramach Grand Prix tenisa stołowego

Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
22 12
godz. 11:00
Morsowanie z PTSE

Morsowanie z Polskim Towarzystwem Sportów Ekstremalnych

Kąpielisko Stawiki przy ul. Kresowej
28 12
Siatkówka
godz. 17:00
Asotra MKS-MOS Płomień - Reprezentacja Kamerunu

Mecz towarzyski siatkówki kobiet

strona: 1234567

Poleć znajomemu