Taniej z kartą ŚKUP!

data publikacji: 18 / 09 / 2017

Przypominamy, że trwa Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu (ETZT). W ramach którego, wszyscy użytkownicy karty ŚKUP w dniach od 16 do 22 września 2017roku zapłacą za usługi mniej niż zwykle, w wybranych instytucjach gminnych na terenie miasta Sosnowiec. Do akcji dołączył się także Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu.

 na srone 2.png (2017-09-18 13:56:18)

Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu to zakrojona na szeroką skalę inicjatywa zachęcająca mieszkańców miast do korzystania z alternatywnych, ekologicznych środków transportu takich jak jazda na rowerze czy podróżowanie komunikacją miejską.

Płacąc za usługi za pomocą karty ŚKUP w placówkach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji użytkownicy kart ŚKUP otrzymają aż 50% rabat. Ceny po rabacie w poszczególnych obiektach MOSiR wyglądają następująco:

Pływalnia Kryta i Siłownia przy ulicy Żeromskiego 5 basen: bilet normalny 3 zł, ulgowy 2 zł, dla osób niepełnosprawnych 0,50 zł siłownia: normalny 4 zł, ulgowy 3 zł

Klimontowskie Centrum aktywności Rodzinnej przy ulicy H.Dobrzańskiego 99 basen : bilet normalny 3 zł, ulgowy 2 zł, osoby niepełnosprawne 0,50 zł siłownia: normalny 6 zł, ulgowy 5 zł, osoba niepełnosprawna 2,50 zł

Stadion Zimowy ul. Zamkowa 4
ślizgawka:
bilet normalny 3 zł
bilet ulgowy 2 zł

* Karta umożliwia także płatności w miejskich jednostkach kultury, bibliotekach, a także umożliwia wniesienie opłaty za parkowanie w Strefach Płatnego Parkowania, dokonywania płatności za podatki i opłaty lokalne w kasach Urzędów Miast oraz zapisu i odczytu podpisu elektronicznego CC SEKAP.

Poleć znajomemu