Szkoła Sportu Walki "Superkick"

data publikacji: 19 / 12 / 2017

Szkoła działa od 1997 roku, a jej wychowankowie odnoszą ogromne sukcesy zarówno w zawodach krajowych jak i na arenie międzynarodowej.

na strone.jpg (2017-12-19 13:15:29)

 Jesteśmy z nich bardzo dumni i ogromnie się cieszymy z ich sukcesów, życząc im kolejnych tak wysokich osiągnięć i radości płynącej z tego co robią. Gratulacje kierujemy także do opiekuna i trenera tych wspaniałych zawodników, życząc mu również dalszych sukcesów w prowadzeniu Szkoły oraz satysfakcji z tym związanej.

Poniżej przedstawiamy najważniejsze osiągnięcia podopiecznych trenera Cezarego Podrazy:

Filip Nowak 

VII LO ogólnokształcące imienia K.K Baczyńskiego w Sosnowcu

2016 rok :
3 Krotny Mistrz Polski
2 Krotny v-ce Mistrz Polski
V-ce Mistrz Swiata Light Contact Carrara Italia
Brązowy medal  Mistrzostwa  Świata w drużynie Point Fighting Carrara Italia 

2017 rok:
6 Krotny Mistrz Polski
5 Krotny V-ce mistrz Polski
3 Miejsce Mistrzostwa Polski 
Mistrz Świata UFR Carrara Italia
Mistrzostwa Świata 2 x Brąz Piont Fighting w Drużynie i w Light Contact Carrara Italia
Pierwsze Miejsce w  Pucharze Europy Kick Light
V-ce Mistrz Pucharu Europy Pointe Fighting 

Eryk Skrzypek

Szkoła podstawowa nr 18

Mistrz Slaska
I-m light contact
12marca 2016

XII WTK & Skund Europa Cup For Club
Dąbrowa górnicza
I-m light contact
28 maja 2016

Mistrzostwa Polski
Mińsk mazowiecki
II-m kick light
14 stycznia 2017

Puchar Polski WKA
Świdnica
I-m kick light
17 marca 2017

International Polish Cup UFR
Oborniki Śląskie
I-m Ufr tatami
8 kwietnia 2017

Zunifikowane Mistrzostwa Polski
Susz
II-m Ufr tatami
II-m kick light
10 czerwca 2017

Mistrzostwa Świata Carrara Italy
I-m light contact
II-m Unified World Championship ABF Rules
III-m semi contact
29 października 2017 

Puchar Europy
Tarczym
I-m Ufr Fc
III-m Point fighting
2 grudnia 2017

Gabriel Fordymacki

Ul Skłodowskiej 1/9 Sosnowiec

Szkoła Podstawowa nr 10 w Sosnowcu

- Mistrz Śląska Bytom
I m. Light Contact 
12 marca 2016

- XII WTK & SKDUN EUROPA CUP FOR CLUB Dąbrowa Górnicza
II m. Light Contakt 
28 maja 2016

- MISTRZOSTWA POLSKI Mińsk Mazowiecki
II m. Kick Light 
14 stycznia 2017 

- Puchar Europy Dąbrowa Górnicza
III m. Kumite 
10 marca 2017

- Puchar Polski WKA Świdnica
I m. Kick Light 
17 marca 2017

- Puchar Polski WKA Świdnica
II m. Light Contakt 
17 marca 2017

- International Polish Cup UFR Oborniki Śląskie
I m. UFR Tatami 
8 kwietnia 2017

- International Polish Cup UFR Oborniki Śląskie
III m. Pointfighting 
8 kwietnia 2017

- Zunifikowane Mistrzostwa Polski Susz
II m. UFR Tatami 
10 czerwca 2017

- Zunifikowane Mistrzostwa Polski Susz
II m. Kick Light 
10 czerwca 2017

- Zunifikowane Mistrzostwa Polski Susz
II m. Pointfighting 
10 czerwca 2017

- Puchar Polski Radlin
I m. Light Contact 
21 październik 2017

- Puchar Polski Radlin
II m. Pointfighting 
21 październik 2017 

- Puchar Polski Radlin
II m. Soft 
21 październik 2017 

- Mistrzostwa Świata Carrara- Italy
I m. Unified World Championship ABF Rules
29 październik 2017

- Mistrzostwa Świata Carrara- Italy
I m. Light Contact
29 październik 2017

- Puchar Polski  Radlin
I m. Modern Point Fighting
25 Listopad 2017

- Puchar Polski Radlin
I m. Modern Light Contact
25 Listopad 2017

- Puchar Polski Radlin
II m. Soft Stick Fight
25 Listopad 2017

- Puchar Europy Tarczyn
I m. UFR
2 Grudnia 2017

 

Poleć znajomemu