Puchar Sosnowca w Narciarstwie, dzień 4

data publikacji: 04 / 02 / 2019

Czwartego dnia zmagań w ramach Pucharu Sosnowca w Narciarstwie Alpejskim odbyły się zawody dla przedszkolaków oraz zawody w sześciu kategoriach wiekowych. Rywalizacja przedszkolaków odbywała się na małym stoku, natomiast pozostali zawodnicy o Puchar Sosnowca rywalizowali na stoku dużym. 

Wyniki:

Przedszkola - dziewczynki:
1 miejsce - Maja Kwiecień
2 miejsce - Adrianna Korzeń
3 miejsce - Klara Walasek

Pozostałe wyniki dostępne są TUTAJ


Przedszkola - chłopcy:

1 miejsce - Jakub Sebesta
2 miejsce - Michał Kostoń
3 miejsce - Szymon Pawlik

Pozostałe wyniki dostępne są TUTAJ

kat. do 11 lat dziewcząt:
1 miejsce - Maria Szewczyk
2 miejsce - Hanna Bogdziun
3 miejsce - Maja Sobala

Pozostałe wyniki dostępne są TUTAJ

kat. do 11 lat chłopców:
1 miejsce - Mikołaj Szewczyk
2 miejsce - Mateusz Wesołowski
3 miejsce - Ivo Lis

Pozostałe wyniki dostępne są TUTAJ

kat. kobiety 12-16 lat 
1 miejsce - Dominika Cichocka
2 miejsce - Jagoda Możdżeń
3 miejsce - Zosia Stroińska

Pozostałe wyniki dostępne są TUTAJ

kat. mężczyźni 12-16 lat
1 miejsce - Bruno Lis
2 miejsce - Mikołaj Damski
3 miejsce - Filip Jeżewski

Pozostałe wyniki dostępne są TUTAJ

kat. kobiety 17-30 lat
1 miejsce - Maja Szrubarczyk

kat. mężczyźni 17-30 lat
1 miejsce - Marek Krupa
2 miejsce - Daniel Pietrasiak
3 miejsce - Marceli Majcherczyk

Pozostałe wyniki dostępne są TUTAJ

kat. kobiety 31-50 lat
1 miejsce - Monika Motłoch-Lis
2 miejsce - Justyna Tulicka
3 miejsce - Hanna Piatkowska

k
at. mężczyźni 31-50 lat
1 miejsce - Grzegorz Czepiel
2 miejsce - David Kwiecień
3 miejsce - Aleksander Faleńczyk

Pozostałe wyniki dostępne są TUTAJ

kat. kobiety 51-64 lat
1 miejsce - Maria Taniukiewicz
2 miejsce - Aleksandra Haładus
3 miejsce - Maria Czepiel

kat. mężczyźni 51-64 lat
1 miejsce - Arkadiusz Szrubarczyk
2 miejsce - Witold Smętek
3 miejsce - Andrzej Wacław

Pozostałe wyniki dostępne są TUTAJ

kat. mężczyźni powyżej 65 lat
1 miejsce - Ryszard Kwiecień
2 miejsce - Krzysztof Matysek
3 miejsce - Zbigniew Taniukiewicz

Pozostałe wyniki dostępne są TUTAJ

k
at. kobiety OPEN
1 miejsce - Monika Motłoch-Lis
2 miejsce - Maja Szrubarczyk
3 miejsce - Justyna Tulicka

Pozostałe wyniki dostępne są TUTAJ

kat. mężczyźni OPEN
1 miejsce - Arkadiusz Szrubarczyk
2 miejsce - Witold Smętek
3 miejsce - Marek Krupa

Pozostałe wyniki dostępne są TUTAJ

Poleć znajomemu