Półmaraton 17 dni do wiosny

data publikacji: 15 / 02 / 2018

Półmaraton 17 dni do wiosny wraz z biegami towarzyszącymi otworzy sezon biegów crossowo-leśnych w Sosnowcu.

połmaraton 3.jpg (2018-02-15 09:52:36)

Leśne ścieżki Szlaku Dawnego Pogranicza, wał rzeki Brynicy, stary kolejowy wiadukt nad trasą DK86, podbiegi, zbiegi, a nawet fragment rowerowego toru downhillowego! To wszystko czeka na Was podczas Półmaratonu 17 dni do wiosny i biegów towarzyszących. Jeśli nie macie jeszcze planów na niedzielę 4 marca, zapraszamy na crossowe zawody biegowe do sosnowieckiego Parku Tysiąclecia. Każdy znajdzie dystans dla siebie: półmaraton, dycha, piątka, także z kijami do wyboru. Dla wszystkich odlewany medal, nie zabraknie też pysznej zupy i Waszego ulubionego ciasta drożdżowego, oczywiście, można wystartować z psem.

Start i Meta w tym samym miejscu tuż obok Hali Sportowej w Milowicach, gdzie w dniu biegu w godzinach 9.00 - 12.00 funkcjonowało będzie Biuro Zawodów.

Poza Klasyfikacją Ogólną na wszystkich trzech dystansach, w półmaratonie zarówno dla Pań jak i Panów przewidziano po 3 kategorie wiekowe. Tradycyjnie już zwycięzcy we wszystkich klasyfikacjach nagrodzeni zostaną słojami z miodem. Regulamin i druk zgłoszenia dostępne są na stronie www.polmaraton.eu, wpisowe za udział w zawodach wynosi odpowiednio 50zł za półmaraton i 40zł za pozostałe dystanse. Więcej informacji na Fb, www.facebook/polmaraton16dnidowiosny

Poleć znajomemu