Półkolonie zimowe 2018

data publikacji: 22 / 12 / 2017

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż od poniedziałku 8 stycznia 2018 roku od godziny 10:00 rusza elektroniczny system zapisów dzieci na półkolonie.

polkolonie.jpg (2017-12-22 12:09:38)

Uczestnikami półkolonii mogą być dzieci urodzone w latach 2005-2011, które są mieszkańcami Sosnowca lub uczniami sosnowieckich placówek oświatowych. Odbywać się będą w dwóch 5-dniowych turnusach:

* od 29 stycznia do 2 lutego 2018 r.,

* od 5 lutego do 9 lutego 2018 r.

Koszt uczestnictwa w jednym z turnusów wynosi 250,00 złotych. Opłaty należy dokonać w ciągu 7 dniu roboczych od momentu zakwalifikowania uczestnika do wypoczynku (weryfikacji wymaganych dokumentów przez pracownika MOSiR), przelewem na rachunek bankowy podany w Regulaminie. W ramach opłaty Organizatorzy zapewniają posiłek w formie dwudaniowego obiadu, ubezpieczenie NW, transport pomiędzy obiektami, opiekę wychowawców oraz wykwalifikowaną kadrę instruktorską. Zajęcia odbywać się będą w grupach 12-osobowych na terenie obiektów: Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 9, Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4, Pływalnia Kryta przy ul. Żeromskiego 5, Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4, Kompleks Rekreacyjno-Sportowy przy ul. 3 Maja 51 (Górka Środulska), Kompleks sportowy przy ul. Orląt Lwowskich 70, Klimontowskie Centrum Aktywności Rodzinnej przy ul. Hubala Dobrzańskiego 99.

Dziecko należy przyprowadzić na miejsce zbiórki w godz. 7:00-8:00 oraz odbierać do godz. 16:00 każdego dnia

Zapisy przyjmowane będą za pośrednictwem strony internetowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu www.mosir.sosnowiec.pl

 Warunkiem uczestnictwa dziecka jest rejestracja online i prawidłowo wypełniona karta kwalifikacyjna, oświadczenie o zapoznaniu się z Regulaminem, wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz przedstawienie do wglądu legitymacji szkolnej.

Szczegółowe informacje oraz plany zajęć już wkrótce! Informacje udzielane są pod nr. Tel. (32) 299 64 38.

Jednocześnie informujemy, iż nie jest prowadzona rezerwacja miejsc.

Zapisy - TUTAJ

Instrukcja zapisów:

O pozycji na liście zapisanych uczestników decyduje kolejność zgłoszeń!

Krok 1 Zapisy

UWAGA! Adresu e-mailowego można użyć tylko raz! W przypadku chęci zapisania więcej niż trójki dzieci, konieczne podanie innego adresu e-mail!
1. Wybierz wydarzenie.
2. Kliknij „Przyłącz się” (w przypadku wyczerpania wolnych miejsc – brak możliwości przyłączenia się).
3. Wypełnij formularz (w szczególności wymagane pola oznaczone *). W przypadku zapisania więcej niż jednego dziecka – kliknij „DODAJ DZIECKO”, a następnie koniecznie określ „LICZBĘ DZIECI” !!! (koniecznie upewnij się, że wyświetliła się odpowiednia kwota!)
4. Kliknij „Zarejestruj się”.

Krok 2 Dokumenty

1. Pobierz wymagane dokumenty.
2. W przeciągu 7 dni złóż prawidłowo wypełnione dokumenty we wskazanym w Regulaminie danego wydarzenia miejscu.

Krok 3 Opłata

1. Dokonaj opłaty (przelewem na podany w Regulaminie nr konta) w przeciągu 7 dni roboczych od momentu zakwalifikowania uczestnika do wypoczynku (zweryfikowania przez pracownika MOSiR wymaganych dokumentów).

Szczegóły dotyczące opłat za poszczególne wydarzenia znajdują się w Regulaminach.

Szczegółowe informacje udzielane są pod nr. Tel. (32) 299 64 38.

Regulamin.pdf

Regulamin.pdf / rozmiar: 136.35 kb

karta kwalifikacyjna.pdf

Karta kwalifikacyjna.pdf / rozmiar: 144.08 kb

zgoda na uczestnictwo.pdf

Zgoda na uczestnictwo.pdf / rozmiar: 39.71 kb

Grafiki Grup :

Poleć znajomemu