MOSiR zaprasza

data publikacji: 12 / 09 / 2014

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu zaprasza

12 - 14 września 2014 r. 

12 września 2014 r. (piątek)

  • Hokej na lodzie, mecz ligi żaków: UKS Zagłębie Sosnowiec - RTH Zryw Ruda Śląska (godz. 16:00) – Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4

  • Piłka nożna, mecz ligi młodzików: AKS Niwka Sosnowiec - KP Warta Zawiercie (godz. 16:30) – Kompleks Sportowy przy ul. Orląt Lwowskich 70

  • Piłka nożna, mecz ligi młodzików: Zagłębie Sosnowiec - APN Gmina Psary (godz. 16:30) – Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1

  • VIII Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt: Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 9 (godz. 8:30), Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Braci Mieroszewskich 91 (godz. 8:30),

13 września 2014 r. (sobota)

  • Piłka nożna, mecz ligi orlików: KRS TKKF Zew I Kazimierz - KS Górnik II Jaworzno (godz. 10:30) – Stadion Piłkarski przy ul. Gałczyńskiego 7

  • Piłka nożna, mecz ligi orlików: KRS TKKF Zew II Kazimierz - APN Gmina Psary (godz. 10:30) – Stadion Piłkarski przy ul. Gałczyńskiego 7

  • Piłka nożna, mecz ligi orlików: AKS Niwka Sosnowiec - MUKP II Dąbrowa Górnicza (godz. 11:00) – Kompleks Sportowy przy ul. Orląt Lwowskich 70

  • Piłka nożna, mecz ligi orlików: Zagłębie III Sosnowiec - KP Warta II Zawiercie (godz. 11:00) – Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1

  • Piłka nożna, mecz klasy okręgowej: AKS Niwka Sosnowiec - KS Piast Bieruń (godz. 16:00) – Kompleks Sportowy przy ul. Orląt Lwowskich 70

  • Piłka nożna, mecz „A” klasy: KRS TKKF Zew Kazimierz - KS Unia Dąbrowa Górnicza (godz. 16:00) – Stadion Piłkarski przy ul. Gałczyńskiego 7

  • Hokej na lodzie, mecz ligi młodzików: UKS Zagłębie Sosnowiec - TMH Polonia Bytom (godz. 14:00) – Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4

  • Hokej na lodzie, mecz ligi juniorów: UKS Zagłębie Sosnowiec - MKS Sokoły Toruń (godz. 17:00) – Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4

  • Hokej na lodzie, mecz ligi juniorów: SMS I PZHL Sosnowiec - KS Toruń HSA (godz. 20:00) – Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4

  • Puchar Sosnowca w Tenisie Ziemnym Amatorów (godz. 10:00) – Korty Tenisowe przy ul. Szkolnej 4b

  • Puchar Śląska w Rugby „7” (godz. 10:00) – Kompleks Sportowy przy ul. Orląt Lwowskich 70

  • VIII Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt: Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 9 (godz. 8:30), Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Braci Mieroszewskich 91 (godz. 8:30),

  • Amatorska Liga Piłki Nożnej: KS Juliusz – Orzeł Zagłębie (godz. 15:00), Kanonierzy – Dynamo Sosnowiec (godz. 17:00) – Kompleks Sportowy przy alei Mireckiego 31

  • Festyn Rodzinny (godz. 10:00) – Stadion Piłkarski przy ul. Gałczyńskiego 7

14 września 2014 r. (niedziela)

  • Hokej na lodzie, mecz ligi młodzików: UKS Zagłębie Sosnowiec - TMH Polonia Bytom (godz. 14:00) – Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4

  • Hokej na lodzie, mecz ligi juniorów: UKS Zagłębie Sosnowiec - MKS Sokoły Toruń (godz. 17:00) – Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4

  • Hokej na lodzie, mecz ligi juniorów: SMS I PZHL Sosnowiec - KS Toruń HSA (godz. 20:00) – Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4

  • Puchar Sosnowca w Tenisie Ziemnym Amatorów (godz. 10:00) – Korty Tenisowe przy ul. Szkolnej 4b

  • VIII Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt: Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 9 (godz. 8:00), Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Braci Mieroszewskich 91 (godz. 8:00),

  • Amatorska Liga Piłki Nożnej: AKS Pogoń - Gami-Pack (godz. 10:00), Politechnika – AKS Sielec (godz. 12:00), Energo Sosnowiec – Lechia Katowice (godz. 14:00), Flaschke – Zryw Silesia (godz. 16:00) – Kompleks Sportowy przy alei Mireckiego 31

  • Festyn Integracyjny „Bez barier – bliżej ludzi” (godz. 11:00) – Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1

 

 

Poleć znajomemu