MOSiR zaprasza

data publikacji: 07 / 03 / 2014

Prezentujemy harmonogram imprez organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu, bądź odbywających się na jego obiektach w trakcie zbliżającego się weekendu.

 

 

7 marca 2014 r. (piątek)

  • Siatkówka, mecz III ligi mężczyzn: MKS-MOS Płomień Sosnowiec - MKS Banimex II Będzin (godz. 17:00) – Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 9

 

8 marca 2014 r. (sobota)

  • Piłka nożna, mecz towarzyski: Zagłębie Sosnowiec (rocznik 1999) - Górnik Zabrze (godz. 10:00) – Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1

  • Amatorska Liga Piłki Nożnej: Juliusz - Kanonierzy (godz. 10:00), Pogoń - Dąbrovia (godz. 12:00) – Stadion Piłkarski przy ul. Hubala Dobrzańskiego 99; Gami-Pack - Energo (godz. 15:00) – Kompleks Sportowy przy al. Mireckiego 31

  • Piłka nożna, mecz towarzyski: Zagłębie Sosnowiec (rocznik 2001) - Ruch Chorzów (godz. 12:00) – Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1

  • Hokej na lodzie, mecz ligi młodzików: UKS Sielec Sosnowiec - MOSM Tychy (godz. 14:00) – Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4

  • Piłka nożna, mecz towarzyski: AKS Niwka Sosnowiec - Soła II Oświęcim (godz. 15:30) – Kompleks Sportowy przy ul. Orląt Lwowskich 70

  • Piłka nożna, mecz towarzyski: AKS Niwka Sosnowiec - Zgoda Byczyna (godz. 15:30) – Kompleks Sportowy przy ul. Orląt Lwowskich 70

  • Piłka nożna, mecz towarzyski: Zagłębie Sosnowiec (rocznik 1995/1996) – LKS Tęcza Błędów (godz. 16:00) – Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1

  • Siatkówka, III liga mężczyzn: MKS-MOS Płomień Sosnowiec - KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice (godz. 18:00) – Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 9

 

9 marca 2014 r. (niedziela)

  • Amatorska Liga Piłki Nożnej: Ksawera - Anioły (godz. 9:00), Sielec - Pompa (godz. 15:00) – Kompleks Sportowy przy al. Mireckiego 31; Politechnika - Lechia (godz. 11:00) – Stadion Piłkarski przy ul. Hubala Dobrzańskiego 99

  • Sosnowiecka Amatorska Liga Siatkówki: Contra - KS Volley, Promień Sosnowiec - Polski Koks (godz. 10:00), Ja z Matim na resztę - All Stars, Model - Linde (godz. 11:00), Borkar Team - Complex-IT, Cudotwórcy - Kac Team (godz. 12:00), Eko-Jumir Zamek Będzin - Młode Wilki, VT Fundacja Restytucja - ADM Sosnowiec (godz. 13:00) – Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4

  • Wojewódzki Turniej Judo Juniorów Młodszych, Młodzików i Dzieci (godz. 10:00) – Kompleks Sportowy przy ul. Orląt Lwowskich 70

  • Piłka nożna, mecz towarzyski: Zagłębie Sosnowiec (rocznik 1999) - Fablok Chrzanów (godz. 10:00) – Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1

  • Koszykówka, mecz I ligi kobiet: JAS-FBG Sosnowiec - UKS Basket Aleksandrów Łódzki (godz. 14:00) – Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 9

  • Hokej na lodzie, mecz ligi młodzików: UKS Sielec Sosnowiec - MOSM Tychy (godz. 14:00) – Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4

  • Siatkówka, III liga mężczyzn: MKS-MOS Płomień Sosnowiec - SK Górnik Radlin (godz. 18:30) – Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 9

Poleć znajomemu