MOSiR zaprasza

data publikacji: 12 / 04 / 2013

Prezentujemy harmonogram imprez sportowych organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu, bądź odbywających się na jego obiektach w czasie najbliższego weekendu.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia miejskich obiektów sportowych.

 

12 kwietnia 2013 r. (piątek)

  • Koszykówka, mecz ligi młodzików: MKKS Zagłębie Sosnowiec - UKS Wojan Pawłowice (godz. 18:30)36:79 – Kompleks Sportowy przy ulicy Orląt Lwowskich 70

 

13 kwietnia 2013 r. (sobota)

  • Tenis stołowy, Drużynowe Mistrzostwa Śląska Młodziczek i Młodzików (od godz. 10:00) – Hala Sportowa przy ulicy Baczyńskiego 4

  • Piłka nożna, mecz ligi orlików: AKS Niwka I Sosnowiec - UKS Piłkarz I Sosnowiec (godz. 11:00) – Kompleks Sportowy przy ulicy Orląt Lwowskich 70

  • Piłka nożna, mecz ligi orlików: Zagłębie Sosnowiec - MCKS Czeladź (godz. 11:00) – Kompleks Piłkarski przy ulicy Kresowej 1

  • Koszykówka, turniej chłopców rocznika 2001: MKKS Zagłębie Sosnowiec - UKS MOSM I Bytom (godz. 11:00), UKS MOSM I Bytom - UKS MOSM II Bytom (godz. 12:00), MKKS Zagłębie Sosnowiec - UKS MOSM II Bytom (godz. 13:00) – Kompleks Sportowy przy ulicy Orląt Lwowskich 70

  • Piłka nożna, mecze Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej: Centrum - Dąbrowia (godz. 15:00), Anioły - Dynamo (godz. 17:00) – Kompleks Piłkarski przy ulicy Kresowej 1; Pogoń - Juliusz (godz. 16:00) – Kompleks Sportowy przy alei Mireckiego 31

  • Piłka nożna, mecz ligi okręgowej: AKS Niwka Sosnowiec - MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie (godz. 17:00) – Kompleks Sportowy przy ulicy Orląt Lwowskich 70

 

13 kwietnia 2013 r. (sobota)

  • Siatkówka, mecze Sosnowieckiej Amatorskiej Ligi Siatkówki: Complex-IT - Kac Team (godz. 10:00)1:2, Zamek Będzin - TKKF Gwiezdna (godz. 11:00)2:0, Grupa Milowice - Contra Sosnowiec (godz. 12:00)2:0, KS Volley - Fire Team (godz. 13:00)2:0, Linde Sosnowiec - Volley Team Restytucja (godz. 14:00)0:2, Niwka - Cudotwórcy (godz. 15:00)0:2 – Hala Widowiskowo-Sportowa przy ulicy Żeromskiego 9

  • Tenis stołowy, Indywidualne Mistrzostwa Śląska Młodziczek i Młodzików (od godz. 10:00) – Hala Sportowa przy ulicy Baczyńskiego 4

  • Piłka nożna, mecz okręgowej ligi juniorów: Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze SSA (godz. 10:00)2:3 – Kompleks Piłkarski przy ulicy Kresowej 1

  • Piłka nożna, mecz ligi orlików: AKS Niwka II Sosnowiec - LKS Przemsza Siewierz (godz. 11:00)9:1 – Kompleks Sportowy przy ulicy Orląt Lwowskich 70

  • Piłka nożna, mecze Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej: Lechia - Sielec (godz. 14:00), Ksawera - Twardowice (godz. 16:00) – Kompleks Sportowy przy alei Mireckiego 31; Politechnika - Kanonierzy (godz. 15:00), Pompa - Majnardi (godz. 17:00) – Kompleks Piłkarski przy ulicy Kresowej 1

Poleć znajomemu