MOSiR zaprasza

data publikacji: 15 / 03 / 2013

Prezentujemy harmonogram imprez sportowych organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu, bądź odbywających się na jego obiektach w czasie najbliższego weekendu.

Serdecznie zapraszmy.

 

16 marca 2013 r. (sobota)

  • Tenis stołowy, III Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodziczek i Młodzików (mecze grupowe godz. 9:00-19:00, ceremonia rozpoczęcia godz. 11:00) – Hala Sportowa przy ulicy Baczyńskiego 4

  • Piłka nożna, mecz sparingowy: Zagłębie Sosnowiec (rocznik 1999) - Stadion Śląski Chorzów (godz. 9:30) – Kompleks Piłkarski przy ulicy Kresowej 1 (boisko ze sztuczną nawierzchnią)

  • Piłka nożna, mecz sparingowy: Zagłębie Sosnowiec (Śląska Liga Juniorów Starszych) - RKS Grodziec (godz. 11:00) – Kompleks Piłkarski przy ulicy Kresowej 1 (boisko ze sztuczną nawierzchnią)

  • Hokej na lodzie, mecz ligi żaków starszych: Zagłębie Sosnowiec S.A. II - ŁKH Łódź (godz. 14:00) – Stadion Zimowy przy ulicy Zamkowej 4

  • Piłka nożna, mecz sparingowy: AKS Niwka Sosnowiec - MKS Lędziny (godz. 15:00) – Kompleks Sportowy przy ulicy Orląt Lwowskich 70

  • Piłka nożna, mecz sparingowy: Zagłębie Sosnowiec (rocznik 1998) - GKS Katowice (godz. 15:00) – Kompleks Piłkarski przy ulicy Kresowej 1 (boisko ze sztuczną nawierzchnią)

  • Piłka ręczna, mecz II ligi: SPR Zagłębie Sosnowiec - Juvenia Rzeszów (godz. 16:00) – Hala Widowiskowo-Sportowa przy ulicy Braci Mieroszewskich 91

  • Piłka nożna, mecz sparingowy: Zagłębie Sosnowiec (rocznik 1998) - KKS Czarni Sosnowiec (godz. 16:30) – Kompleks Piłkarski przy ulicy Kresowej 1 (boisko ze sztuczną nawierzchnią)

 

17 marca 2013 r. (niedziela)

  • Tenis stołowy, III Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodziczek i Młodzików (mecze finałowe godz. 9:00-12:00, dekoracja zwycięzców godz. 13:00) – Hala Sportowa przy ulicy Baczyńskiego 4

  • Piłka nożna, mecz sparingowy: Zagłębie Sosnowiec (rocznik 2003) - Orbita Bukowno (godz. 14:30) – Kompleks Piłkarski przy ulicy Kresowej 1 (boisko ze sztuczną nawierzchnią)

  • Hokej na lodzie, turniej minihokeja, roczniki 2004-2005: z udziałem - ŁKH Łódź, MUKS Naprzód Janów, UKS MOSM Bytom, Zagłębie Sosnowiec S.A. (godz. 14:30) – Stadion Zimowy przy ulicy Zamkowej 4

  • Piłka nożna, mecz sparingowy: Zagłębie Sosnowiec (Śląska Liga Juniorów Starszych) - RKS Grodziec (godz. 16:00) – Kompleks Piłkarski przy ulicy Kresowej 1 (boisko ze sztuczną nawierzchnią)

  • Hokej na lodzie, turniej minihokeja, roczniki 2003-2004: z udziałem - HC GKS Katowice, ŁKH Łódź, UKS MOSM Bytom, Zagłębie Sosnowiec S.A. (godz. 17:30) – Stadion Zimowy przy ulicy Zamkowej 4

Poleć znajomemu