„Bliżej siebie” z Wami w Parku im. Jacka Kuronia w Kazimierzu Górniczym

data publikacji: 03 / 10 / 2018

W minioną niedzielę tj. 30 września odbyła się kolejna impreza z programu „Bliżej siebie”. Tym razem mieliśmy przyjemność spotkać się z Wami w Parku im. Jacka Kuronia w Kazimierzu Górniczym.

 strona.jpg (2018-10-03 14:13:40)

Od godz. 14.00 do 17.00 każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Oprócz różnorodnych zabaw i konkurencji sportowych przygotowaliśmy dla Was kreatywne stoisko, na którym mogliście stworzyć „jesienne cuda” z kasztanów, plasteliny, gliny i jarzębiny.

Fani tańca mogli spróbować swoich sił w warsztatach tanecznych, które poprowadzili dla nas instruktorzy z Hip Hop Buda – Akademia Kultury Hip Hop, a wszystkie osoby zainteresowane szermierką, miały okazję porozmawiać z kadrą Zagłębiowskiego Klubu Szermierczego w Sosnowcu, poznać zasady walk szermierczych, a także wziąć udział w zajęciach z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu szermierczego.

Główną atrakcją były warsztaty oraz mini zawody w kategorii: HULAJNOGA, ROLKI, DESKOROLKA dla dzieci i młodzieży do 13 roku życia włącznie.

Podczas imprezy wszyscy uczestnicy otrzymali upominki, a wygrani w poszczególnych konkurencjach i konkursach zostali odpowiednio nagrodzeni :)

Bardzo dziękujemy za wspólną zabawę i do zobaczenia wkrótce!

Śledźcie nasz profil na facebooku: https://www.facebook.com/mosir.sosnowiec/

Już niebawem szczegóły kolejnego wydarzenia!
Musicie być z nami :)

Serdeczne podziękowania dla: Stowarzyszenie Sportowe Team Apostrov, Palma Event, Zagłębiowski Klub Szermierczy w Sosnowcu, Hip Hop Buda – Akademia Kultury Hip Hop za zaangażowanie i pomoc w organizacji :

Poleć znajomemu