6. Harpagańska Dycha już za nami

data publikacji: 02 / 04 / 2019

Ostatni dzień marca to termin, w którym na terenie naszego miasta po raz kolejny odbyło się wydarzenie sportowe cieszące się ogromną popularnością wśród wszystkich miłosników biegania. Była to szósta już odsłona biegu organizowanego pod nazwą Harpagańska Dycha. W sumie w wydarzeniu udział wzięło 854 biegaczy oraz 97 osób startujących w kategorii Nordic Walking.

Wszyscy uczestnicy imprezy otrzymali od organizatorów pamiątkowe medale, a zwycięzcy w poszczególnych kategoriach wiekowych oraz w kategorii Open dodatkowo – cenne nagrody. Na trasie zawodników do dalszego wysiłku zagrzewały zespoły dopingujące, a swoje wsparcie zapewnił także Prezydent Sosnowca – Pan Arkadiusz Chęciński.

Wszyscy biorący udział w Harpagańskiej Dysze zgodnie podkreślali, iż bieg był doskonale zorganizowany, co w połaczeniu z wyjątkowo sprzyjającą aurą budowało wspaniałą atmosferę tego wydarzenia.

Przypomnijmy, że dystans, który należało przebiec wynosił 10 km. Startujący w kategorii Nordic Walking musieli natomiast pokonać trasę długości 6 km.

 

Wyniki marszu NW znajdziecie Państwo pod tym linkiem: https://tiny.pl/t7q1d

 

Wyniki biegu dostępne są w tym miejscu: https://tiny.pl/t7q11

 

Zapraszamy również do obejrzenia większej ilości fotografii dokumentujących wydarzenie udostępnionych w obszernej galerii przez Festiwal Biegowy: https://tiny.pl/t7q12

Poleć znajomemu