Wiadomości

21 lutego

Weekend z MOSiR-em

Prezentujemy harmonogram imprez organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu bądź odbywających się na jego obiektach w trakcie zbliżającego się weekendu.

20 lutego

Triada Trójkąta Trzech Cesarzy

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w wyjątkowym wydarzeniu biegowym organizowanym pod nazwą „Triada Biegowa Trójkąta Trzech Cesarzy 2020”.

19 lutego

Nieodpłatne poradnictwo obywatelskie i mediacja

Z nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz mediacji może skorzystać każda osoba, która nie jest w stanie ponieść kosztów odpłatnej pomocy prawnej i która złoży w tym przedmiocie stosowne oświadczenie. 

17 lutego

Klimontowskie Centrum Aktywności Rodzinnej zamknięte do odwołania

W związku z informacją z dnia 13 lutego 2020 roku dotyczącą Klimontowskiego Centrum Aktywności Rodzinnej przy ulicy mjr. H. Hubala-Dobrzańskiego 99 A w imieniu Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informujemy, że z powodu poważnej awarii technicznej obiekt pozostanie zamknięty przez co najmniej 2 tygodnie.

11 lutego

Bezpłatny kurs samoobrony dla kobiet

Prezydent Miasta Sosnowca Arkadiusz Chęciński oraz Komendant Miejskiej Policji Dominik Łączyk zapraszają na bezpłatny kurs samoobrony dla kobiet.

03 lutego

Nabór Zimowy do Zagłębiowskiego Klubu Szermierczego

Zagłębiowski Klub Szermierczy przez cały najbliższy miesiąc prowadzić będzie nabór chętnych do trenowania w drużynie szablistów.

03 lutego

Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - ZAPISY

Fundacja Wolność i Demokracja, Prezydent Sosnowca Arkadiusz Chęciński, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu zapraszają 1 marca 2020 roku na lokalną edycję projektu "Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych”

03 lutego

Sosnowiecka Gala Sportu

W minioną sobotę w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Braci Mieroszewskich 91 odbyła się trzecia edycja Sosnowieckiej Gali Sportu.

30 stycznia

XXV Memoriał im. Włodzimierza Mazura

W najbliższą niedzielę, 2 lutego w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Żeromskiego 4c już po raz piętnasty odbędzie się Memoriał Włodzimierza Mazura.

28 stycznia

Zagłębiowski Klub Szermierczy z kolejnymi sukcesami

W Mistrzostwach Polski Juniorów w szabli, które odbyły się w miniony weekend w Warszawie Zgłębiowski Klub Szermierczy zdobywa 5 medali !!!

16 stycznia

Akcja "Bezpieczne ferie 2020" rozpoczęta!

Na terenie województwa śląskiego rozpoczęła się akcja "Bezpieczne ferie 2020". Jej celem jest przede wszystkim zapewnienie dzieciom i młodzieży bezpiecznego wypoczynku zimowego. Akcja potrwa do 24 lutego br.

20 grudnia

Plebiscyt 2019 "Najpopularniejszy Sportowiec" - głosowanie

Celem Plebiscytu jest wyłonienie, w drodze publicznego głosowania, najbardziej popularnego sportowca, który w roku 2019 osiągnął dla miasta Sosnowca znaczący sukces na krajowych i międzynarodowych arenach sportowych.

Poleć znajomemu