Wiadomości

16 stycznia

Akcja "Bezpieczne ferie 2020" rozpoczęta!

Na terenie województwa śląskiego rozpoczęła się akcja "Bezpieczne ferie 2020". Jej celem jest przede wszystkim zapewnienie dzieciom i młodzieży bezpiecznego wypoczynku zimowego. Akcja potrwa do 24 lutego br.

09 stycznia

Weekend z MOSiR-em

Prezentujemy harmonogram imprez organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu bądź odbywających się na jego obiektach w trakcie zbliżającego się weekendu.

20 grudnia

Plebiscyt 2019 "Najpopularniejszy Sportowiec" - głosowanie

Celem Plebiscytu jest wyłonienie, w drodze publicznego głosowania, najbardziej popularnego sportowca, który w roku 2019 osiągnął dla miasta Sosnowca znaczący sukces na krajowych i międzynarodowych arenach sportowych.

19 grudnia

Półkolonie zima 2020 - informacja

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż w poniedziałek 23 grudnia 2019 roku o godzinie 10:00 rusza elektroniczny system zapisów dzieci na zimowe półkolonie.

17 grudnia

Zuzanna Lenkiewicz druga w Pucharze Europy w szabli kobiet kadetów

W miniony weekend w austriackim Moedling odbyły się zawody Pucharu Europy w Szabli Kobiet Kadetów.

05 grudnia

Plebiscyt Sportowy Roku 2019

Prezydent Miasta Sosnowca Arkadiusz Chęciński ogłasza Plebiscyt Sportowy Roku 2019  i zaprasza do składania wniosków o przyznanie nagród za osiągnięcie  w roku 2019 wysokich wyników sportowych.

05 grudnia

Rodzinne Mikołajki z Bliżej Siebie

Zapraszamy na imprezę rekreacyjno-sportową pt. "Rodzinne Mikołajki z Bliżej Siebie" realizowaną w ramach gminnego programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomani pod nazwą "Bliżej Siebie - Radość Życia", która odbędzie się 14 grudnia 2019 roku w godzinach od 9.00 do 15.00 na terenie obiektu Klimontowskie Centrum Aktywności Rodzinnej przy ul. Hubala Dobrzańskiego 99 w Sosnowcu.

02 grudnia

Puchar Świata Juniorów w Szabli Kobiet i Mężczyzn

Zapraszamy Państwa na Puchar Świata Juniorów w Szabli Kobiet i Mężczyzn, który odbędzie się 7 i 8 grudnia 2019 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Żeromskiego 4c w Sosnowcu.

12 listopada

I Potyczki Śląskich Dziecięcych Grup Ratowniczych

W minioną sobotę, 9 listopada na Pływalni Krytej przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 46a odbyły się zawody pn. „I Potyczki Śląskich Dziecięcych Grup Ratowniczych”.

12 listopada

Puchar Polski Juniorów w Szabli Kobiet i Mężczyzn

W sobotę w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Żeromskiego 4c odbyły się zawody III Pucharu Polski Juniorów w Szabli Kobiet Mężczyzn.

08 listopada

Puchar Polski Juniorów w Szabli Kobiet i Mężczyzn

W najbliższą sobotę, 9 listopada Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c stanie się areną zmagań dla młodych szermierzy, którzy będą walczyć o najwyższe laury w prestiżowych zawodach III Pucharu Polski Juniorów w Szabli Kobiet i Mężczyzn.

29 października

I Grand Prix Jaworzna w tenisie stołowym

2 Miejsce Moniki Wilk I Dominika Sodo z Dwójka Sosnowiec w I Grand Prix Jaworzna w tenisie stołowym!

Poleć znajomemu