Wiadomości

15 grudnia

Weekend z MOSiR-em

Prezentujemy harmonogram imprez organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu bądź odbywających się na jego obiektach w trakcie zbliżającego się weekendu.

06 grudnia

Zapraszamy na Lodowisko przed Urzędem Miasta

Od najbliższego piątku 8 grudnia 2017 roku od godziny 16.00 będzie można korzystać z sezonowego lodowiska na placu przed Urzędem Miejskim przy alei Zwycięstwa.

29 listopada

Półmaraton Zimowy

Zapraszamy na kolejny po Półmaratonie 16 dni do wiosny i Półmaratonie Jesiennym crossowy półmaraton w Sosnowcu. Półmaraton Zimowy i towarzyszące mu biegi odbędą się 7 stycznia 2018 roku w niedzielę.

28 listopada

Dzień Otwarty w Klimontowskim Centrum Aktywności Rodzinnej

Prezydent miasta Sosnowca oraz Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu serdecznie zapraszają całe rodziny do aktywnego spędzenia Mikołajek w Klimontowskim Centrum Aktywności Rodzinnej podczas Dnia Otwartego.

27 listopada

I Integracyjne Zawody Bocci

Dnia 24 listopada 2017 r. na Hali Widowiskowo-sportowej przy ul. Żeromskiego odbyły się I Integracyjne Zawody Bocci. Imprezę honorowym patronatem objął Prezydent Miasta Sosnowca Pan Arkadiusz Chęciński.

27 listopada

Mistrzostwa Świata w Ju Jitsu Kolumbia

W sobotę 25 listopada 2017 roku zawodnicy budowlanych Sosnowiec na Mistrzostwach Świata Seniorów w Ju Jitsu Kolumbia zdobyli sześć medali!!!

23 listopada

Kolejne sukcesy gimnastyczek z Sosnowca

W ten weekend dziewczynki z Akademii Gimnastyki startowały na międzynarodowych zawodach Pecs Cup Węgry.

14 listopada

ZUMBA Kids w Klimontowskim Centrum Aktywności Rodzinnej

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na zajęcia ZUMBY do Klimontowskiego Centrum Aktywności Rodzinnej przy ul. Hubala Dobrzańskiego 99

14 listopada

Turniej Mikołajkowy

3 grudnia 2017 roku na terenie Hali Sportowej przy ulicy Baczyńskiego 4, odbędzie się Turniej Mikołajkowy w Karate pod patronatem Prezydenta Miasta Sosnowca Arkadiusza Chęcińskiego.

13 listopada

Bliżej siebie - radość życia

Program na rzecz propagowania zdrowego stylu życia wśród mieszkańców miasta Sosnowca poprzez aktywność sportową.

27 października

Trening Charytatywny

Ambasadorzy Spartan Race Training Group Sosnowiec wraz z MOSiR Sosnowiec zapraszają na bezpłatny trening wydolnościowo-wytrzymałościowy.

26 października

Rusza IV edycja bezpłatnego Kursu Samoobrony dla kobiet

Serdecznie zapraszamy wszystkie pełnoletnie Panie do Klimontowskiego Centrum Aktywności Rodzinnej przy ul. Hubala Dobrzańskiego 99 na kolejną edycję Kursu Samoobrony!

Poleć znajomemu