SALS: Liderów czterech

data publikacji: 15 / 04 / 2013

W sobotę odbyły się kolejne spotkania w ramach Sosnowieckiej Amatorskiej Ligi Siatkówki. Po dwóch seriach meczów bez straty choćby seta pozostają cztery drużyny.

Grupa 1

Wyraźnie swoje spotkania wygrały: Grupa Milowice i Volley Team. Obie drużyny z kompletem zwycięstw otwierają tabelę. W następnej kolejce dojdzie do ciekawie zapowiadającego się, bezpośredniego pojedynku tych zespołów.

Wyniki 2. kolejki: Complex-IT - Kac Team 1:2 (19:25, 25:18, 10:15), Grupa Milowice - Contra Sosnowiec 2:0 (25:13, 25:13), Linde Sosnowiec - Volley Team Restytucja 0:2 (17:25, 17:25)

Grupa 2

Po raz pierwszy zaprezentowała się drużyna TKKF Gwiezdna, która tylko w początkowych fragmentach setów sobotniego pojedynku była w stanie nawiązać równorzędną walkę z Zamkiem Będzin. Na czele tabeli, oprócz będzinian, znajduje się KS Volley. Te dwie drużyny w dotychczasowych spotkaniach nie dały sobie wydrzeć nawet seta.

Wyniki 2. kolejki: Zamek Będzin - TKKF Gwiezdna 2:0 (25:21, 25:18), KS Volley - Fire Team 2:0 (25:8, 25:23), Niwka – Cudotwórcy 0:2 (16:25, 20:25)