Dużo Grania, Mało Czekania

data publikacji: 06 / 03 / 2013

W sobotę, 2 marca 2013 roku odbył się turniej piłki nożnej rocznika 2003 i 2004 „Dużo Grania, Mało Czekania - Piłkarz Cup 2013”.

Zawody odbyły się w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Braci Mieroszewskich 91. O godzinie 8:00 wybiegli na parkiet zawodnicy rocznika 2003, a o 14:00 - zawodnicy rocznika 2004. Rywalizacja odbywała się systemem „każdy z każdym”. Mecze trwały po 18 minut, a każda z drużyn na kolejny swój mecz czekała 20 lub 40 minut. Turniej miał cel szkoleniowy, w związku z czym nie była prowadzona klasyfikacja drużynowa. Wszyscy chłopcy grali, walczyli, chcieli wygrać i wygrali. Wszyscy byli zwycięzcami, a więc zostali nagrodzeni złotymi medalami.

Dodatkowo wyróżnieni:

Rocznik 2003: Paweł Pukocz (Unia Kosztowy) - najlepszy strzelec 4 bramki, Mikołaj Porada (Piłkarz I Sosnowiec) - najlepszy zawodnik, Kacper Ferdek (AKS Niwka) - najlepszy bramkarz

Rocznik 2004: Jakub Karbowniczek (Piłkarz I Sosnowiec) - najlepszy strzelec 6 bramek, Marcel Mazur (APN Łazy) - najlepszy zawodnik, Szymon Długosz (Gol Bieruń) - najlepszy bramkarz

Wyniki:

Rocznik 2003: Piłkarz I Sosnowiec - Piłkarz II Sosnowiec 3:2, Unia Kosztowy - AKS Niwka 3:0, Piłkarz I Sosnowiec - APN Czeladź 3:0, Piłkarz II Sosnowiec - Unia Kosztowy 0:2, AKS Niwka - APN Czeladź 2:0, Piłkarz I Sosnowiec - Unia Kosztowy 0:1, Piłkarz II Sosnowiec - AKS Niwka 0:0, APN Czeladź - Unia Kosztowy 1:2, Piłkarz I Sosnowiec - AKS Niwka 2:0, Piłkarz II Sosnowiec - APN Czeladź 2:1

Rocznik 2004: Piłkarz I Sosnowiec - Piłkarz II Sosnowiec 8:0, Gol Bieruń - APN Łazy 2:6, Piłkarz I Sosnowiec - Grom Tychy 1:0, Piłkarz II Sosnowiec - Gol Bieruń 1:2, APN Łazy - Grom Tychy 0:1, Piłkarz I Sosnowiec - Gol Bieruń 3:1, Piłkarz II Sosnowiec - APN Łazy 0:4, Grom Tychy - Gol Bieruń 2:1, Piłkarz I Sosnowiec - APN Łazy 2:0, Piłkarz II Sosnowiec - Grom Tychy 0:4