Kalendarz wydarzeń

Poniżej znajduje się harmonogram imprez organizowanych na terenie obiektu. Jeśli szukasz wydarzeń na innych obiektach, przejdź na stronę główną MOSiR Sosnowiec.

Sonda

Którą z dyscyplin zespołowych interesujesz się najbardziej?

Wiadomości

06 grudnia

Weekend z MOSiR-em

Prezentujemy harmonogram imprez organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu bądź odbywających się na jego obiektach w trakcie zbliżającego się weekendu.

05 grudnia

Plebiscyt Sportowy Roku 2019

Prezydent Miasta Sosnowca Arkadiusz Chęciński ogłasza Plebiscyt Sportowy Roku 2019  i zaprasza do składania wniosków o przyznanie nagród za osiągnięcie  w roku 2019 wysokich wyników sportowych.

05 grudnia

Rodzinne Mikołajki z Bliżej Siebie

Zapraszamy na imprezę rekreacyjno-sportową pt. "Rodzinne Mikołajki z Bliżej Siebie" realizowaną w ramach gminnego programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomani pod nazwą "Bliżej Siebie - Radość Życia", która odbędzie się 14 grudnia 2019 roku w godzinach od 9.00 do 15.00 na terenie obiektu Klimontowskie Centrum Aktywności Rodzinnej przy ul. Hubala Dobrzańskiego 99 w Sosnowcu.

02 grudnia

Puchar Świata Juniorów w Szabli Kobiet i Mężczyzn

Zapraszamy Państwa na Puchar Świata Juniorów w Szabli Kobiet i Mężczyzn, który odbędzie się 7 i 8 grudnia 2019 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Żeromskiego 4c w Sosnowcu.

12 listopada

I Potyczki Śląskich Dziecięcych Grup Ratowniczych

W minioną sobotę, 9 listopada na Pływalni Krytej przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 46a odbyły się zawody pn. „I Potyczki Śląskich Dziecięcych Grup Ratowniczych”.

12 listopada

Puchar Polski Juniorów w Szabli Kobiet i Mężczyzn

W sobotę w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Żeromskiego 4c odbyły się zawody III Pucharu Polski Juniorów w Szabli Kobiet Mężczyzn.

08 listopada

Puchar Polski Juniorów w Szabli Kobiet i Mężczyzn

W najbliższą sobotę, 9 listopada Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c stanie się areną zmagań dla młodych szermierzy, którzy będą walczyć o najwyższe laury w prestiżowych zawodach III Pucharu Polski Juniorów w Szabli Kobiet i Mężczyzn.

29 października

I Grand Prix Jaworzna w tenisie stołowym

2 Miejsce Moniki Wilk I Dominika Sodo z Dwójka Sosnowiec w I Grand Prix Jaworzna w tenisie stołowym!

24 października

Dyskoteki na lodowisku

Sezon jesienno-zimowy nie musi oznaczać spędzania wieczorów jedynie w domowych pieleszach. Program „Bliżej siebie” proponuje Państwu zatem wzięcie udziału w organizowanych w tym czasie nieodpłatnych sportowych aktywnościach.

21 października

Rodzinne bieganie

Jeśli chcecie Państwo rozpocząć swoją przygodę z bieganiem a dodatkowo zaszczepić w najmłodszych członkach swojej rodziny sympatię do tej sportowej aktywności zachęcamy do skorzystania z jednego z naszych treningów biegowych organizowanych bezpłatnie w ramach programu „Bliżej siebie”.

26 września

II Zlot Patriotyczny - Niepodległa - Odwołany

Ze względu na niekorzystne warunki pogodowe oraz znikome zainteresowanie wydarzeniem Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje, iż zostaje odwołany II Zlot Patriotyczny – Niepodległa, który miał odbyć się w najbliższą sobotę, 5 października. Osobom, które dokonały opłaty wpisowej płatności te zwrócone zostaną przelewami zwrotnymi tak szybko, jak to możliwe. Przepraszamy za zaistniałą sytuację i zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w innych organizowanych przez MOSiR wydarzeniach.

20 września

Nabór do rozgrywek SALS 2019/2020

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu ogłasza nabór do kolejnej edycji Sosnowieckiej Amatorskiej Ligi Siatkówki w sezonie 2019/2020.

Siatkówka
12 września

Rodzinny spływ kajakowy - 22 września

Zapraszamy na ostatni w tym sezonie Rodzinny Spływ Kajakowy organizowany w ramach programu „Bliżej siebie – Razem nad wodą”, który odbędzie się 22 września na trasie Sławków Piernikarka – Sosnowiec Maczki

Kajakarstwo
05 września

Zagłębie za pół ceny

Już po raz ósmy w Sosnowcu, a po raz piąty w miastach Zagłębia Dąbrowskiego, odbędzie się akcja "Zagłębie za pół ceny".

Poleć znajomemu