Kalendarz wydarzeń

Poniżej znajduje się harmonogram imprez organizowanych na terenie obiektu. Jeśli szukasz wydarzeń na innych obiektach, przejdź na stronę główną MOSiR Sosnowiec.

Sonda

Którą z dyscyplin zespołowych interesujesz się najbardziej?

Wiadomości

03 stycznia

Dostępność obiektów w święto Trzech Króli

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż w poniedziałek, 6 stycznia br. obiekty będą dostępne dla mieszkańców zgodnie z zamieszczonym poniżej harmonogramem.

03 stycznia

Nordic Walking na Kazimierzu

W najbliższą sobotę, 4 stycznia 2014 r. odbędą się bezpłatne zajęcia nauki prawidłowej techniki Nordic Walking.

02 stycznia

Pływanie w Klimontowie na topie

Listopad 2013 r. był rekordowym miesiącem pod względem sprzedaży biletów w Pływalni Krytej przy ul. Hubala Dobrzańskiego 99.

02 stycznia

Sprawdź się w biegu na 10 kilometrów

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w biegu, którego trasa poprowadzi ulicami Sosnowca. Zmagania na dystansie 10 kilometrów odbędą się 30 marca 2014 r. Zapraszamy do zapisów - w pierwszej edycji imprezy limit uczestników wynosi 500 osób.

31 grudnia

Zapisz dziecko na półkolonie!

Jeszcze w tym tygodniu rozpoczną się zapisy na półkolonie organizowane podczas ferii zimowych. Na uczniów szkół podstawowych czeka 96 miejsc. Zapraszamy do uczestnictwa!

30 grudnia

Zmiany w programie Imprezy Sylwestrowej

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe, zmianie uległ program Imprezy Sylwestrowej na Górce Środulskiej.

23 grudnia

Dostępność obiektów w okresie świąteczno-noworocznym

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż w okresie świąteczno-noworocznym obiekty będą dostępne dla mieszkańców zgodnie z zamieszczonym poniżej harmonogramem.

23 grudnia

Nordic Walking na Kazimierzu

W najbliższą sobotę, 28 grudnia 2013 r. odbędą się bezpłatne zajęcia nauki prawidłowej techniki Nordic Walking.

23 grudnia

Wyniki Zagłębie Cup 2013

Młodzi zawodnicy Polonii Środa Wielkopolska zwyciężyli w rozegranym w miniony weekend turnieju Zagłębie Cup 2013 drużyn rocznika 2003.

Piłka nożna
23 grudnia

Wyniki Piłkarskiego Turnieju Amatorów

Ekipa OKS Daleka triumfowała w VIII Turnieju Halowej Piłki Nożnej Amatorów, który rozegrany został w sobotę w hali Kompleksu Sportowego przy ul. Orląt Lwowskich 70.

Piłka nożna
20 grudnia

MOSiR zaprasza

Prezentujemy harmonogram imprez organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu, bądź odbywających się na jego obiektach w czasie rozpoczynającego się niebawem weekendu.

Hokej na lodzie Siatkówka Piłka nożna
17 grudnia

Obiekty MOSiR w programie MultiSport

Od dzisiaj w obiektach: Pływalnia Kryta i Siłownia przy ul. Żeromskiego 5, Pływalnia Kryta przy ul. Hubala Dobrzańskiego 99 oraz Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4 honorowane są karty programu MultiSport.

17 grudnia

Niwka najlepsza

Drużyna AKS-u Niwka rocznika 2002 zwyciężyła w V Memoriale im. Jerzego Kloca.

Piłka nożna
17 grudnia

Zagłębie Cup 2013

W najbliższy weekend w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Żeromskiego 9 odbędzie się piłkarski turniej drużyn rocznika 2003 - Zagłębie Cup 2013.

Piłka nożna
15 grudnia

Weekend ligowców

Prezentujemy wyniki uzyskane podczas tego weekendu przez sosnowieckie drużyny.

Piłka ręczna Koszykówka Hokej na lodzie Siatkówka

Poleć znajomemu