Kalendarz wydarzeń

Poniżej znajduje się harmonogram imprez organizowanych na terenie obiektu. Jeśli szukasz wydarzeń na innych obiektach, przejdź na stronę główną MOSiR Sosnowiec.

Sonda

Którą z dyscyplin zespołowych interesujesz się najbardziej?

Wiadomości

18 czerwca

Pływalnie Letnie zapraszają w weekend

W najbliższy długi weekend - od czwartku do niedzieli (19-22 czerwca 2014 r.) - czynne będą Pływalnie Letnie przy ul. 3 Maja 41 oraz ul. Wojska Polskiego 181.

13 czerwca

MOSiR zaprasza

Prezentujemy harmonogram imprez organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu, bądź odbywających się na jego obiektach w trakcie zbliżającego się weekendu.

05 czerwca

Dzieciaki na start

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do udziału w Sosnowieckim Biegu Dzieciaków, który odbędzie się 8 czerwca 2014 r. o godzinie 11:00 w Parku Sieleckim.

22 maja

Środa ligowców

To była czarna środa dla naszych drużyn. Porażka z drużyną z Zielonej Góry zredukowała do minimum szanse piłkarzy nożnych Zagłębia na awans. Po rocznych występach w I lidze, z tą klasą rozgrywkową żegnają się szczypiorniści SPR Zagłębia, którzy przegrali barażowy dwumecz z KSZO Odlewnią Ostrowiec Świętokrzyski.

Piłka ręczna Piłka nożna
22 maja

Huragan zdominował wojewódzkie mistrzostwa juniorów

W sobotę i niedzielę w Hali Sportowej przy ul. Baczyńskiego 4 rozegrane zostały Mistrzostwa Śląska Juniorek i Juniorów w Tenisie Stołowym.

Tenis stołowy
21 maja

W Sosnowcu dzieci świętują dłużej

To będzie wyjątkowy tydzień dla dzieci i nie tylko! Centrum wydarzeń będzie Górka Środulska, na której odbędzie się finałowa impreza.

20 maja

Sportowa środa

W środę w Sosnowcu rozegrane zostaną dwa ważne ligowe spotkania. W awans ciągle wierzą piłkarze nożni Zagłębia, natomiast szczypiorniści walczą o uniknięcie degradacji. Zachęcamy do wsparcia naszych drużyn!

Piłka ręczna Piłka nożna
20 maja

Seniorzy pływali w Klimontowie

We wtorek 20 maja na Krytej Pływalni przy ul. Hubala Dobrzańskiego 99 w Sosnowcu – Klimontowie odbyły się Zawody Pływackie dla Seniorek i Seniorów.

Pływanie
19 maja

Wyniki finałowej rundy play-off SALS

W niedzielę w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Żeromskiego 9 rozegrane zostały ostatnie mecze sezonu 2013/2014 Sosnowieckiej Amatorskiej Ligi Siatkówki.

Siatkówka
19 maja

Zawody pływackie dla seniorów

We wtorek o godz. 9 w Pływali Krytej przy ul. Hubala Dobrzańskiego 99 odbędą zawody pływackie dla seniorek i seniorów w wieku powyżej 50 lat.

Pływanie
19 maja

Weekend ligowców

Prezentujemy wyniki uzyskane podczas tego weekendu przez sosnowieckie drużyny.

Piłka ręczna Piłka nożna
19 maja

Wyniki Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej

W sobotę i niedzielę na terenie Kompleksu Sportowego przy al. Mireckiego 31 odbyły się mecze 22. kolejki Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej.

Piłka nożna
16 maja

MOSiR zaprasza

Prezentujemy harmonogram imprez organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu, bądź odbywających się na jego obiektach w trakcie zbliżającego się weekendu.

13 maja

Wyniki 1. i 2. rundy play-off SALS

W sobotę i niedzielę w Hali Sportowej przy ul. Baczyńskiego 4 rozegrane zostały mecze fazy play-off Sosnowieckiej Amatorskiej Ligi Siatkówki.

Siatkówka
12 maja

Spływ kajakowy Białą Przemszą

Spływy kajakowe to przede wszystkim doskonały sposób spędzania wolnego czasu, rekreacja i sport , ale również fajna przygoda w otoczeniu dzikiej przyrody i pięknych krajobrazów. Spływy kajakowe w Polsce cały czas się rozwijają i cieszą się coraz większą popularnością. Organizowane są dużymi rzekami takimi jak Krutynia, Czarna Hańcza, Brda, ale również odbywają się na wodach dzikich i nieuregulowanych.

Poleć znajomemu