Wielkanocny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Trenera UKS Dwójka Sosnowiec

data publikacji: 30 / 04 / 2019

W czwartek 25 kwietnia 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 13 przy w Sosnowcu rozegrano Wielkanocny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Trenera UKS Dwójka Sosnowiec.

W kategorii szkół podstawowych (kl. 1-6) pierwsze miejsce zdobyła Monika Wilk, druga była Maja Nieradzik, trzecie miejsce zajęła Wiktoria Kowal, czwarty był Alan Piotrowski, na piątym miejscu uplasowała się Emilia Kopczyńska, szóste miejsce zajęła Maja Nowak i siódmy był Karol Kopczyński. W kategorii szkół średnich, w której startowali przedstawiciele klas 7-8 szkół podstawowych i trzecich klas gimnazjum wygrał Dominik Sodo. Drugie miejsce zajął Adrian Pietrzak, trzeci był Adrian Nawrocki.

W najmocniej obsadzonej kategorii OPEN klasyfikacja końcowa przedstawiała się następująco: 1 miejsce - Adrian Fabiś , 2 miejsce – Dominika Banaś, 3 miejsce - Edward Kowal, 4 miejsce - Filip Matyśkiewicz.

W zawodach startowali zawodnicy m. in. 1 i 2 ligi państwowej. Trzech najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach zostało nagrodzonych statuetkami. Nagrody wręczał instruktor tenisa stołowego w UKS Dwójka Sosnowiec – mgr Adrian Eliasz, który również pełnił rolę sędziego w organizowanych w SP nr 13 zawodach. Szczególne podziękowania należą się jednej z mam - Pani Marioli Wilk, której zaangażowanie i wsparcie pozwoliło na organizację turnieju. Wszystkim uczestnikom, a szczególnie zwycięzcom składamy serdeczne gratulacje.