III Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Sosnowca w tenisie stołowym

data publikacji: 14 / 06 / 2017

W dniu 09.06.2017 r. rozegrano Finałowy III Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Sosnowca w tenisie stołowym.

Wyśmienicie w tych zawodach spisali się reprezentanci z SP 13 (trenujący w UKS Dwójka Sosnowiec). Kategorię Szkół Podstawowych chłopców wygrał Dawid Kmiecik. Dominik Chrząścik zajął indywidualnie 3 miejsce, Patryk Królikowski zdobył 7 miejsce, Szymon Wiewióra był 8, 9-12 miejsce zajął Kacper Patelczyk, Daniel Jurczak zajął 13-16 miejsce. Igor Zimny był 17. Drużyna dziewcząt w Finałowych zawodach wystąpiła w składzie: Zofia Michoń (6 miejsce), Amelia Marek (7 miejsce), Amelia Mital (9-12 miejsce), Karolina Pohoriela (9-12 miejsce), Gabriela Krotlińska (9-12 miejsce). Paulina Sobczyk i Małgorzata Piestrzonek zajęły 13- 14 miejsce. Trenująca w UKS Dwójka Sosnowiec Lidia Kmiecik zajęła 3 miejsce (6 miejsce w klasyfikacji generalnej). Grygoriy Bogdanovych zajął 13 miejsce w kat. Chłopców Gimnazjum.W klasyfikacji drużynowej SP 13 zdobyła po 3 turniejach łącznie 229 punktów ( dziewczęta 111 pkt i chłopcy 120 pkt) i zdobyła Puchar Prezydenta Miasta Sosnowca w tenisie stołowym za pierwsze miejsce (z przewagą 37 punktów)! Indywidualnie laury za miejsca w pierwszej ,,ósemce’’ po 3 turniejach zdobyli : Dawid Kmiecik (1 miejsce), Dominik Chrząścik (3 miejsce), Patryk Królikowski (6 miejsce), Nieradzik Maja (4 miejsce), Wilk Monika (5 miejsce), Emilia Kopczyńska (7 miejsce). Opiekunami drużyny na finałowych zawodach byli : mgr Marta Paciej oraz trener UKS Dwójka Sosnowiec - mgr Adrian Eliasz. Gratulujemy świetnych wyników i trzymamy kciuki za naszą drużynę w następnym sezonie!