Przywitaj Nowy Rok na Górce Środulskiej

data publikacji: 04 / 12 / 2013

Nie masz Sylwestrowych planów? Nie wiesz gdzie przywitać Nowy 2014 Rok? Zapraszamy do Sosnowca na Górkę Środulską

– Jestem przekonany, że nasza oferta zadowoli wszystkich. Tak zaplanowaliśmy program, aby zadowoleni byli zarówno dorośli jak i dzieci. Ubiegłoroczny Sylwester na Górce Środulskiej spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem przez mieszkańców, dlatego też postanowiliśmy iść za ciosem. Jeśli pogoda pozwoli i sypnie śniegiem to Stary Rok będzie można już żegnać od godziny 10.00, bo na tę godzinę zaplanowaliśmy w Sylwestra uruchomienie wyciągów. Nie zabraknie dobrej muzyki, a o północy oczywiście pokaz sztucznych ogni – podkreśla Rafał Łydek, dyrektor sosnowieckiego MOSiR, organizator imprezy.

Na stoku będzie można szusować od godzin porannych. Oficjalne rozpoczęcie zaplanowano na godz. 16.00 kiedy to nastąpi rozpalenie wielkiego ogniska przy którym dla najmłodszych przygotowany będzie poczęstunek. Nie zabraknie także konkursów i zabaw. Wśród atrakcji m.in.: przejażdżki psim zaprzęgiem, wspólne puszczanie lampionów czy też pokaz tańca z ogniem. O godz. 21.00 zabawę będzie rozkręcał DJ Malfunktion.

– Serdecznie zapraszam mieszkańców naszego miasta i nie tylko na Górkę Środulską. Atrakcji na pewno nie zabraknie. Liczymy, że aura będzie przychylna i pozwoli w pełni korzystać z możliwości jakie daje sosnowiecki stok. Ubiegły rok pokazał, że sosnowiczanie chcą witać Nowy Rok w tym miejscu dlatego też po raz kolejny zapraszamy w ostatni dzień roku na Górkę – mówi Kazimierz Górski prezydent Sosnowca.


sylwester-2014-plakat.jpg (2013-12-04 11:36:08)

Poleć znajomemu