Wiadomości

01 czerwca

Półkolonie letnie 2018 - ZAPISY

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż od środy 6 czerwca 2018 roku od godziny 10:00 rusza elektroniczny system zapisów dzieci na półkolonie.

29 maja

Historyczne zwycięstwo ZKS Sosnowiec

W miniony weekend warszawski AWF gościł najlepszych zawodników i zawodniczki z naszego kraju. Podczas dwudniowych zmagań rewelacyjnie spisały się zawodniczki Zagłębiowskiego Klubu Szermierczego Sosnowiec.

25 maja

Kamila Krzak Mistrzynią Europy w kategorii Team Kata

W miniony weekend 19-20 maja w Varnie w Bułgarii zawodniczka Sosnowieckiego Klubu Karate Kamila Krzak wywalczyła tytuł Mistrzyni Europy w kategorii Team Kata.

25 maja

X Europejski Tydzień Sportu dla Wszystkich

W roku 2018, w terminie od 26 maja do 1 czerwca (od Dnia Matki do Dnia Dziecka), organizujemy X Europejski Tydzień Sportu dla Wszystkich, w ramach którego zostanie rozegrany XXIV Sportowy Turniej Miast i Gmin.

23 maja

Spływ Kajakowy Białą Przemszą

W dniach 1-3 czerwca 2018 roku odbędzie się II Ogólnopolski Spływ Kajakowy Białą Przemszą.

23 maja

Bieg Wolności

W dniu 4 czerwca 2018 roku na terenie Parku Miejskiego imienia Jacka Kuronia w Sosnowcu, odbędzie się Bieg Wolności upamiętniający rocznicę pierwszych wolnych wyborów po II wojnie światowej. 

15 maja

Wyniki głosowania na Najpopularniejszego Sportowca 2017 roku

Najpopularniejszy Sportowiec Roku został wybrany poprzez głosowanie za pośrednictwem strony internetowej.

15 maja

II Międzynarodowy Turniej Bokserski

W najbliższy piątek,18 maja 2018 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Braci Mieroszewskich 91 odbędzie się II Międzynarodowy Turniej Bokserski im. Henryka Średnickiego.

14 maja

Turnieju Tenisa Ziemnego dla Dzieci o Puchar Prezydenta Miasta Sosnowca

Turnieju Tenisa Ziemnego dla Dzieci o Puchar Prezydenta Miasta Sosnowca, odbędzie się w dniu 20 maja 2018 r na kortach przy Alei Mireckiego 4 oraz na kortach przy ZSO nr 2 w Sosnowcu.

14 maja

Regaty o Puchar Prezydenta Miasta Sosnowca w klasie Omega Standard

Serdecznie zapraszamy na Regaty o Puchar Prezydenta Miasta Sosnowca w klasie omega rozgrywanych w ramach Ogólnopolskich Regat o Puchar Prezesa PZŻ, które odbędą się na Zalewie Przeczycko-Siewierskim 19 maj

14 maja

III Flis na Przemszy - dodatkowe miejsca

Spływ Kajakowy "III Flis na Przemszy" poświęcony 90-leciu powstania w Sosnowcu Ligi Morskiej i Kolonialnej w 100-lecie Odzyskania Niepodległości Państwa Polskiego

Kajakarstwo
11 maja

Półkolonie letnie 2018

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż od środy 6 czerwca 2018 roku od godziny 10:00 rusza elektroniczny system zapisów dzieci na półkolonie.

10 maja

Everest w Sosnowcu

W dniu 12 maja 2018 roku na terenie Górki Środulskiej będzie miało miejsce niezwykłe wydarzenie - Everest w Sosnowcu.

02 maja

Sosnowiec Spring Cup 2018

W dniach 4-6 maja w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Żeromskiego 4c odbędzie się Międzynarodowy Turniej Gimnastyki Artystycznej Sosnowiec Spring Cup.

Poleć znajomemu