Wiadomości

06 września

2 Zagłębiowski Spływ Kajakowy

Zapraszamy na spływ kajakowy, który odbędzie się 15 września 2018 roku rzeką Białą Przemszą na odcinku Sławków – Sosnowiec Maczki

Kajakarstwo
28 sierpnia

Narodowy Dzień Sportu

Narodowy Dzień Sportu jest ogólnopolskim wydarzeniem, którego nadrzędnym celem jest popularyzacja sportu amatorskiego poprzez umożliwienie wszystkim chętnym dostępu do nieodpłatnych, specjalnie przygotowanych zajęć, treningów, imprez sportowych.

23 sierpnia

Zagłębie za pół ceny

Już po raz siódmy w Sosnowcu, a po raz czwarty w miastach Zagłębia Dąbrowskiego, odbędzie się akcja "Zagłębie za pół ceny".

23 sierpnia

Nabór do rozgrywek SALS 2018/2019

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu ogłasza nabór do kolejnej edycji Sosnowieckiej Amatorskiej Ligi Siatkówki 2018/2019.

Siatkówka
22 sierpnia

15tka z Katowic do Sosnowca

Tegoroczna 15tka z Katowic do Sosnowca to już czwarta edycja biegu ulicznego na dystansie 15km ściśle związanego z linią tramwajową numer 15, która od 1931 roku łączy Śląsk z Zagłębiem. Bieg odbędzie się 8 września w sobotę, jako wydarzenie w ramach obchodów Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu.

26 lipca

5 Extremalna Bitwa o Sosnowiec

W dniu 11 sierpnia 2018 roku na terenie Skate Parku na Kazimierzu odbędzie się 5 Extremalna Bitwa o Sosnowiec.

20 lipca

Artur Pióro z dorobkiem sześciu medali podczas Mistrzostw Europy Niesłyszących w Lublinie

Przez sześć dni od 02-07-2018 do 07-07-2018 pływalnia Aqua Lublin gościła najlepszych niesłyszących zawodników z całej Europy.

12 lipca

Młode talenty - Ewa Sikora

Ewa Sikora to dwunastoletnia piłkarka nożna, którą z powodzeniem traktować należy jak dumę i chlubę naszego miasta.

29 czerwca

Lato w Mieście 2018

Dla wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić wakacyjne dni, jak co roku miasto przygotowało masę atrakcji w ramach akcji Lato w Mieście 2018.

28 czerwca

Akcja „Bezpieczne Wakacje 2018”

Od 25 czerwca na terenie województwa śląskiego trwa akcja „Bezpieczne Wakacje 2018”. Jej celem jest przede wszystkim zapewnienie dzieciom i młodzieży bezpiecznego wypoczynku letniego.

21 czerwca

V Mistrzostwa Polski Oldbojów

V Mistrzostwa Polski Oldbojów Drużyn Sześcioosobowych, w którym Zagłębie zrobi wszystko, by zgarnąć główną nagrodę. Turniej rozpocznie się 23 czerwca, a zakończy na dzień następny.

19 czerwca

Brąz Marty Pudy w Nowym Sadzie

Kolejny wielki sukces odniosła szablistka TMS ZAGŁĘBIE Sosnowiec Marta Puda.

13 czerwca

Dominacja szablistek TMS Zagłębie Sosnowiec

W miniony weekend w Hali Widowiskowo Sportowej przy ul. Braci Mieroszewskich odbyły się Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzików w szabli dziewcząt i chłopców.

07 czerwca

Mistrzostwa Polski Młodzików w Szabli

W dniach 9 i 10 czerwca 2018 roku na terenie Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Br. Mieroszewskich 91 odbedą się Mistrzostwa Polski Młodzików w Szabli Dziewcząt i Chłopców.

 

Poleć znajomemu