Wiadomości

06 grudnia

Finałowe IV GP Miasta Bielska - Białej w tenisie stołowym

3 miejsce dla Dawida Kmiecika i Lidii Kmiecik oraz 2 miejsce Filipa Kmiecika z UKS Dwójka Sosnowiec w klasyfikacji generalnej Grand Prix Bielska – Białej w tenisie stołowym!

Tenis stołowy
04 grudnia

MotoMikołaje 2018

Po raz kolejny Stowarzyszenie "Dawcy Uśmiechu" wraz z MOSiR Sosnowiec zachęcają mieszkańców naszego Miasta do włączenia się do akcji MotoMikołaje 2018.

04 grudnia

Mikołajkowy Dzień Otwarty

Mikołajki zbliżają się wielkimi krokami, więc już dziś zapraszamy Państwa do rodzinnego spędzenia czasu podczas Mikołajkowego Dnia Otwartego w Klimontowskim Centrum Aktywności Rodzinnej przy ul. Hubala Dobrzańskiego 99.

29 listopada

Open Karate Tournament Sosnowiec CUP

W najbliższą sobotę na terenie Hali Widowiskowo-Sportowej przy ulicy Żeromskiego 4d odbędzie się Otwarty Turniej Karate - Sosnowiec CUP 

28 listopada

Klaudia Poszwa Wicemistrzynią Europy

Z wielką radością informujemy, że na odbywających się w dniach od 24 listopada do 2 grudnia Mistrzostwach Europy w Trójboju Siłowym Klasycznym w Kownie pierwszy srebrny medal dla reprezentacji Polski wywalczyła 18-letnia Klaudia Poszwa.

23 listopada

Reaktywacja sosnowieckiego WOPR stała się faktem

Ratownictwo wodne w oficjalnej formie wraca po latach do Sosnowca. Z końcem czerwca z inicjatywy grupy ratowników i za zgodą Śląskiego WOPR przywrócono do życia sosnowiecką drużynę ratowniczą, której początków istnienia należy upatrywać w latach 60-tych ubiegłego stulecia.

22 listopada

Czerkawski Cup

W najbliższą sobotę na Stadionie Zimowym przy ul. Zamkowej 4 odbędzie się II Turniej Kwalifikacyjny do V Czerkawski Cup na Zimowym Narodowym 2019.

19 listopada

III Puchar Polski Juniorów w szabli za nami

W zawodach, które odbyły się w sobotę, 17 listopada 2018 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Żeromskiego 4c wzięło udział 37 zawodniczek i 62 zawodników, reprezentujących 16 klubów szermierczych. Sosnowieckie kluby, czyli Zagłębiowski Klub Szermierczy oraz Towarzystwo Miłośników Szermierki Zagłębie Sosnowiec reprezentowane były przez 11 zawodniczek i 7 zawodników.

15 listopada

Rusza rekrutacja na wolontariat MŚ U-20 w Polsce!

Począwszy od 23 maja 2019 roku, przez ponad trzy tygodnie, oczy całego futbolowego świata skierowane będą na Polskę – gospodarza Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019.

Piłka nożna
14 listopada

Dyskoteka na lodowisku

Impreza odbędzie się dnia 17 listopada 2018 roku na terenie Stadionu Zimowego przy ul. Zamkowej 4.

13 listopada

III Puchar Polski Juniorów w Szabli

W najbliższą sobotę, tj. 17 listopada zapraszamy Państwa do Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Żeromskiego 4 c, gdzie odbędzie się III Puchar Polski Juniorów w szabli kobiet i mężczyzn.

26 października

Międzynarodowy Turniej Juniorek

Z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości w dniach 9-11 listopada 2018 roku na terenie Stadionu Zimowego przy ul. Zamkowej 4, rozegrany zostanie Międzynarodowy Turniej Juniorek w Hokeju. 

25 października

Medal dla Kamili Krzak

Ponad 240 zawodników z 81 klubów zgromadziła w sobotę Hala Sportowa w Tarnowskich Górach podczas Mistrzostw Polski Open, Oldboy i Juniorów Młodszych w Karate.

22 października

Wywiad z Otylią Jędrzejczak

W ubiegłym miesiącu w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Żeromskiego 4c odbyła się niezwykła lekcja wf zorganizowana w ramach projektu „Mistrzynie w szkołach” i skierowana do uczennic sosnowieckich szkół ponadpodstawowych.

Poleć znajomemu