Wiadomości

05 listopada

Wyniki Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej

W miniony weekend na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu odbyły się mecze 9. kolejki Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej.

Piłka nożna
02 listopada

Pływalnia czynna od soboty

Po trwającej blisko pięć miesięcy modernizacji, od najbliższej soboty, 3 listopada 2012 r. ponownie dostępna dla wszystkich chętnych będzie zarządzana przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Pływalnia Kryta przy ulicy Hubala-Dobrzańskiego 99 w Sosnowcu-Klimontowie.

02 listopada

MOSiR zaprasza

Prezentujemy harmonogram imprez sportowych organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu, bądź odbywających się na jego obiektach w czasie najbliższego weekendu.

Hokej na lodzie Piłka nożna
31 października

W czołówce zmagań samorządowców

Czwarte miejsce wywalczyła reprezentacja Sosnowca podczas rozegranych w miniony weekend w Dąbrowie Górniczej VI Mistrzostwach Pracowników Samorządowych i Radnych Górnośląskiego Związku Metropolitarnego „Gorole razem z Hanysami”. Do wywalczonego dorobku spory wkład wnieśli pracownicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Tenis stołowy Siatkówka Piłka nożna
29 października

Z sosnowieckich aren sportowych

Prezentujemy wyniki meczów ekip ligowych z naszego miasta rozegranych podczas tego weekendu w obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Siatkówka Piłka nożna
29 października

Zagrają o prymat w regionie wśród Gimnazjów

We wtorek, 30 października w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ulicy Braci Mieroszewskich 91 odbędą się V nieoficjalne Mistrzostwa Zagłębia Dąbrowskiego Szkół Gimnazjalnych w piłce nożnej halowej chłopców.

Piłka nożna
29 października

Wyniki Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej

W miniony weekend na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu odbyły się mecze 8. kolejki Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej.

Piłka nożna
29 października

II edycja Sosnowieckich Biegów Przełajowych

We wtorek, 30 października na terenie Kompleksu Rekreacyjno-Sportowego przy ulicy 3 Maja 51 w Parku Środula odbędą się drugie zawody z cyklu Sosnowieckich Biegów Przełajowych sezonu 2012/2013. W rywalizacji udział wezmą uczniowie sosnowieckich szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych.

26 października

MOSiR zaprasza

Prezentujemy harmonogram imprez sportowych współorganizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu, bądź odbywających się na jego obiektach w czasie najbliższego weekendu.

Hokej na lodzie Siatkówka Piłka nożna
25 października

Halloween na lodzie

Zagłębie Sosnowiec S.A. zaprasza 29 października na Stadion Zimowy na niesamowity wieczór - halloween na lodzie.

24 października

Rozpoczęcie Sosnowieckich Biegów Przełajowych

W środę, 24 października na terenie wokół Pływalni Letniej przy ul. Wojska Polskiego 181 odbędzie się I edycja Sosnowieckich Biegów Przełajowych sezonu 2012/2013. W rywalizacji udział wezmą uczniowie sosnowieckich szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych.

23 października

Zajęcia pływackie przełożone

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji informuje, iż prowadzone w Pływalni Krytej przy ulicy Żeromskiego 5 zajęcia z cyklu nauki i doskonalenia pływania dla dzieci, które miały odbyć się 3 i 4 listopada zostały przełożone na kolejny weekend. Godziny rozpoczęcia nie uległy zmianie.

Pływanie
23 października

Odwołane zajęcia z gimnastyki korekcyjnej

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji informuje, że w dniach 1-3 listopada 2012 r. zajęcia prowadzone przez Ośrodek Korekcji Wad Postawy (mieszczący się w budynku Krytej Pływalni przy ulicy Żeromskiego 5) zostały odwołane.

23 października

Wyniki Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej

W miniony weekend na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu odbyły się mecze 7. kolejki Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej.

Piłka nożna
22 października

Z sosnowieckich aren sportowych

Prezentujemy wyniki meczów ekip ligowych z naszego miasta rozegranych podczas tego weekendu w obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Piłka ręczna Koszykówka Hokej na lodzie Siatkówka

Poleć znajomemu