Wiadomości

29 stycznia

Plebiscyt 2018 "Najpopularniejszy Sportowiec" - wyniki

Najpopularniejszy Sportowiec Roku został wybrany poprzez głosowanie za pośrednictwem strony internetowej.

25 stycznia

Akcja Zima w Mieście 2019

Oferta Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu dla dzieci i młodzieży na okres ferii zimowych skierowana jest do tych, którzy aktywnie chcą spędzić ten czas.

24 stycznia

Puchar Sosnowca w Narciarstwie Alpejskim

W dniach od 30 stycznia 2019 r. do 2 lutego 2019 r. w Kompleksie Rekreacyjno-Sportowym przy ulicy 3 Maja 51 w Sosnowcu (Górka Środulska) rozegrane zostaną zawody o Puchar Sosnowca w Narciarstwie Alpejskim.

22 stycznia

Srebro Zuzanny Cieślar w Segowii

Z wielką radością odnotowaliśmy fakt, iż reprezentująca Polskę sosnowiecka szablistka Zuzanna Cieślar zdobyła srebrny medal w Pucharze Świata Juniorek w szabli kobiet, który w dniach 19-20 stycznia 2019 r. odbył się w hiszpańskiej Segowii.

Szermierka
18 stycznia

Zapraszamy na mały stok

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż w dniu dzisiejszym, tj. 18 stycznia 2019 roku od godz. 15.00 do użytku oddany zostanie mały stok na terenie Kompleksu Rekreacyjno-Sportowego przy ul. 3 Maja 51.

18 stycznia

Doskonały występ szermierzy ZKS

Doskonały występ szermierzy Zagłębiowskiego Klubu Szermierczego na Mistrzostwach Polski Juniorów w Szabli

Szermierka
11 stycznia

Plebiscyt 2018 "Najpopularniejszy Sportowiec" - głosowanie

Celem Plebiscytu jest wyłonienie, w drodze publicznego głosowania, najbardziej popularnego sportowca, który w roku 2018 osiągnął dla miasta Sosnowca znaczący sukces na krajowych i międzynarodowych arenach sportowych.

08 stycznia

Finał WOŚP w Sosnowcu

Wielkimi krokami zbliża się niezwykłe wydarzenie, w którym tradycyjnie już udział weźmie również nasze Miasto. 13 stycznia odbędzie się 27. Finał WOŚP, a ponieważ Sosnowiec został partnerem WOŚP, w tym wyjątkowym dniu na antenie telewizyjnej zagoszczą także transmisje z sosnowieckiego sztabu Orkiestry

03 stycznia

Półkolonie zimowe 2019 - ZAPISY

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż w poniedziałek 28 stycznia 2019 roku o godzinie 10:00 rusza elektroniczny system zapisów dzieci na zimowe półkolonie.

24 grudnia

Życzenia Świąteczne

Zdrowych, spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia życzy Dyrektor Jerzy Górak wraz z pracownikami Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu. 

13 grudnia

Miejski Plebiscyt Sportowy 2018

Prezydent Miasta Sosnowca Arkadiusz Chęciński ogłasza Plebiscyt „Sportowiec Roku 2018”, „Trener Roku 2018”, „Sportowa Nadzieja Roku 2018”, "Drużyna Roku 2018" oraz " Najpopularniejszy Sportowiec Roku 2018" i zaprasza do składania wniosków o przyznanie nagród za osiągnięcie w roku 2018 wysokich wyników sportowych.

13 grudnia

Mistrzostwa Sosnowca Szkół Podstawowych w tenisie stołowym dziewcząt.

Szkoła podstawowa nr 13 z zawodniczkami trenującymi w UKS Dwójka Sosnowiec ponownie najlepsza w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Podstawowych w tenisie stołowym dziewcząt!

11 grudnia

Kurs nauki i doskonalenia pływania

12 stycznia 2019 roku rozpocznie się kurs pływania organizowany w Pływalni Krytej przy ul. Żeromskiego 5 i w Klimontowskim Centrum Aktywności Rodzinnej.

06 grudnia

Finałowe IV GP Miasta Bielska - Białej w tenisie stołowym

3 miejsce dla Dawida Kmiecika i Lidii Kmiecik oraz 2 miejsce Filipa Kmiecika z UKS Dwójka Sosnowiec w klasyfikacji generalnej Grand Prix Bielska – Białej w tenisie stołowym!

Tenis stołowy
04 grudnia

MotoMikołaje 2018

Po raz kolejny Stowarzyszenie "Dawcy Uśmiechu" wraz z MOSiR Sosnowiec zachęcają mieszkańców naszego Miasta do włączenia się do akcji MotoMikołaje 2018.

Poleć znajomemu