Wiadomości

24 czerwca

Wyniki Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej

W sobotę i niedzielę na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu odbyły się mecze 21. kolejki Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej.

Piłka nożna
19 czerwca

Powitanie Lata

Pierwszego dnia wakacji - w sobotę, 29 czerwca - serdecznie zapraszamy na Górkę Środulską na festyn rodzinny "Powitanie Lata".

18 czerwca

Moto Piknik w Będzinie

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Będzinie oraz Automobilklub Zamkowy serdecznie zapraszają na Moto Piknik Będzin. Impreza odbędzie się 23 czerwca 2013 r. na terenach OSiR oraz pod Urzędem Miasta.

17 czerwca

Kolarze ścigali się na Górce

W minioną sobotę odbyły się zawody w kolarstwie górskim organizowane przez Grupę Kolarską Zagłębie Sosnowiec oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu.

Kolarstwo
17 czerwca

Weekend ligowców

Prezentujemy wyniki uzyskane przez sosnowieckie drużyny w ostatniej kolejce ligowej.

Piłka nożna
17 czerwca

Wyniki Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej

W sobotę i niedzielę na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu odbyły się mecze 20. kolejki Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej.

Piłka nożna
13 czerwca

Grand Prix Prezydentów Miast Zagłębia

Z uwagi na nikłe zainteresowanie, zaplanowany na 15-16 czerwca 2013 r. pierwszy turniej z cyklu Grand Prix Prezydentów Miast Zagłębia w Tenisie Ziemnym Amatorów został odwołany.

Tenis ziemny
12 czerwca

Ekstremalne szaleństwo

Blisko 2 tysiące osób skorzystało z atrakcji przygotowanych przez MOSiR w ramach bloku sportów ekstremalnych podczas Dni Sosnowca 2013.

10 czerwca

Wyniki Festiwalu Tenisa Stołowego

Minionego weekendu w sali Gimnazjum nr 16 w Sosnowcu rozegrano po raz dwunasty Festiwal Tenisa Stołowego. Organizatorem zawodów byli: UKS Huragan Sosnowiec oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu.

Tenis stołowy
10 czerwca

Weekend ligowców

Prezentujemy wyniki uzyskane przez sosnowieckie drużyny w ostatniej kolejce ligowej.

Piłka nożna
10 czerwca

Wyniki Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej

W sobotę i niedzielę na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu odbyły się mecze 19. kolejki Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej.

Piłka nożna
07 czerwca

MOSiR zaprasza

Prezentujemy harmonogram imprez sportowych i rekreacyjnych organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu, bądź odbywających się na jego obiektach w czasie najbliższego weekendu.

Piłka nożna
06 czerwca

Ekstremalne Dni Sosnowca

W niedzielę, 9 czerwca 2013 r. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do Parku Sieleckiego w Sosnowcu osoby pragnące mocnych wrażeń na bloki sportów ekstremalnych.

05 czerwca

XII Festiwal Tenisa Stołowego

UKS Huragan Sosnowiec i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu zapraszają na XII Festiwal Tenisa Stołowego Sosnowiec 2013.

Tenis stołowy
03 czerwca

Weekend ligowców. Bez porażki

Prezentujemy wyniki sobotnich spotkań sosnowieckich drużyn. Komplet punktów zainkasowało II-ligowe Zagłębie, natomiast remisami zakończyły się pojedynki Niwki i Zewu.

Piłka nożna

Poleć znajomemu