Wiadomości

03 stycznia

Nordic Walking na Kazimierzu

W najbliższą sobotę, 4 stycznia 2014 r. odbędą się bezpłatne zajęcia nauki prawidłowej techniki Nordic Walking.

02 stycznia

Pływanie w Klimontowie na topie

Listopad 2013 r. był rekordowym miesiącem pod względem sprzedaży biletów w Pływalni Krytej przy ul. Hubala Dobrzańskiego 99.

02 stycznia

Sprawdź się w biegu na 10 kilometrów

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w biegu, którego trasa poprowadzi ulicami Sosnowca. Zmagania na dystansie 10 kilometrów odbędą się 30 marca 2014 r. Zapraszamy do zapisów - w pierwszej edycji imprezy limit uczestników wynosi 500 osób.

31 grudnia

Zapisz dziecko na półkolonie!

Jeszcze w tym tygodniu rozpoczną się zapisy na półkolonie organizowane podczas ferii zimowych. Na uczniów szkół podstawowych czeka 96 miejsc. Zapraszamy do uczestnictwa!

30 grudnia

Zmiany w programie Imprezy Sylwestrowej

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe, zmianie uległ program Imprezy Sylwestrowej na Górce Środulskiej.

23 grudnia

Dostępność obiektów w okresie świąteczno-noworocznym

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż w okresie świąteczno-noworocznym obiekty będą dostępne dla mieszkańców zgodnie z zamieszczonym poniżej harmonogramem.

23 grudnia

Nordic Walking na Kazimierzu

W najbliższą sobotę, 28 grudnia 2013 r. odbędą się bezpłatne zajęcia nauki prawidłowej techniki Nordic Walking.

23 grudnia

Wyniki Zagłębie Cup 2013

Młodzi zawodnicy Polonii Środa Wielkopolska zwyciężyli w rozegranym w miniony weekend turnieju Zagłębie Cup 2013 drużyn rocznika 2003.

Piłka nożna
23 grudnia

Wyniki Piłkarskiego Turnieju Amatorów

Ekipa OKS Daleka triumfowała w VIII Turnieju Halowej Piłki Nożnej Amatorów, który rozegrany został w sobotę w hali Kompleksu Sportowego przy ul. Orląt Lwowskich 70.

Piłka nożna
20 grudnia

MOSiR zaprasza

Prezentujemy harmonogram imprez organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu, bądź odbywających się na jego obiektach w czasie rozpoczynającego się niebawem weekendu.

Hokej na lodzie Siatkówka Piłka nożna
17 grudnia

Obiekty MOSiR w programie MultiSport

Od dzisiaj w obiektach: Pływalnia Kryta i Siłownia przy ul. Żeromskiego 5, Pływalnia Kryta przy ul. Hubala Dobrzańskiego 99 oraz Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4 honorowane są karty programu MultiSport.

17 grudnia

Niwka najlepsza

Drużyna AKS-u Niwka rocznika 2002 zwyciężyła w V Memoriale im. Jerzego Kloca.

Piłka nożna
17 grudnia

Zagłębie Cup 2013

W najbliższy weekend w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Żeromskiego 9 odbędzie się piłkarski turniej drużyn rocznika 2003 - Zagłębie Cup 2013.

Piłka nożna
15 grudnia

Weekend ligowców

Prezentujemy wyniki uzyskane podczas tego weekendu przez sosnowieckie drużyny.

Piłka ręczna Koszykówka Hokej na lodzie Siatkówka
14 grudnia

VIII Turniej Halowej Piłki Nożnej

21 grudnia br. w godz. 8-17 w Hali Sportowej przy ul. Orląt Lwowskich 70 odbędzie się VIII Turniej Halowej Piłki Nożnej Amatorów. To już ostatni moment, aby zgłosić do rywalizacji swoją drużynę.

Piłka nożna

Poleć znajomemu