Wiadomości

23 czerwca

Zostań wolontariuszem w czasie Igrzysk!

Tysiąc zawodników z 25 krajów, tak zapowiadają się XVII Światowe Letnie Igrzyska Polonijne, które potrwają od 2 do 8 sierpnia m.in. w Sosnowcu.

22 czerwca

Wyniki Pucharu Sosnowca w Tenisie

W sobotę i niedzielę 20 i 21 czerwca na kortach tenisowych przy ul. Szkolnej rywalizowali tenisiści o Puchar Sosnowca.

21 czerwca

W XIX regatach górą „Staszic”

W piątek, 19 czerwca 2015 r. na sosnowieckich Stawikach rozegrane zostały XIX Regaty Wioślarskie pomiędzy II LO im. Emilii Plater i IV LO im. Stanisława Staszica.

19 czerwca

II Mistrzostwa Polski Oldbojów

W najbliższy weekend na terenie Kompleksu Piłkarskiego przy ul. Kresowej 1 rozegrane zostaną II Mistrzostwa Polski Oldbojów Drużyn Sześcioosobowych.

 

19 czerwca

MOSiR zaprasza

Prezentujemy harmonogram imprez organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu, bądź odbywających się na jego obiektach w trakcie zbliżającego się weekendu.

12 czerwca

Puchar Sosnowca w Tenisie Ziemnym

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zaprasza mieszkańców Sosnowca do wzięcia udziału w zawodach Pucharu Sosnowca w Tenisie Ziemnym.

10 czerwca

Rowerzyści dopisali i Ekspedycja się udała

Rowerzyści dopisali i Ekspedycja się udała

W minioną niedzielę, pomimo upału, prawie czterdziestoosobowa grupa sympatyków rekreacji rowerowej stawiła się na starcie pierwszej Ekspedycji Rowerowej.

08 czerwca

Narodowy Dzień Sportu

Gmina Sosnowiec przystąpiła do udziału w III edycji Narodowego Dnia Sportu 2015, który odbędzie się 3 października 2015 roku. Projekt realizuje Fundacja Zwalcz Nudę przy wsparciu finansowym Ministerstwa Sportu i Turystyki we współpracy z gminami, stowarzyszeniami i firmami oraz organizacjami, które swoją ofertą zachęcają do uprawniania sportu powszechnego.

08 czerwca

1 Sosnowiecki Bieg Na Orientacje

W dniu 14 czerwca 2015 roku odbędzie się 1 Sosnowiecki Bieg na Orientacje. Organizatorami imprezy są Hunters Group Sp. z o.o. oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu.

04 czerwca

Zagłębie walczy o awans

W niedzielę o godz. 16.00 na Stadionie Ludowym rozpocznie się najprawdopodobniej ostatni w tym sezonie ligowy mecz Zagłębia. Drużynie z Sosnowca w starciu z Puszczą Niepołomice wystarczy remis, aby bez oglądania się na inne zespoły zapewnić sobie awans na zaplecze ekstraklasy.

Piłka nożna
03 czerwca

Pływalnie Letnie czynne od 4 czerwca

Już w najbliższy długi weekend - od czwartku do niedzieli (4-7 czerwca) czynne będą Pływalnie Letnie przy ul. 3 Maja 41 i ul. Wojska Polskiego 181 oraz Kąpielisko „Stawiki” przy ul. Kresowej.

02 czerwca

Model Mistrzem SALS

W sobotę w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Żeromskiego 9 rozegrane zostały ostatnie mecze sezonu 2014/2015 Sosnowieckiej Amatorskiej Ligi Siatkówki

Siatkówka
29 maja

Ekspedycja rowerowa

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu i oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno – Krajoznawczego w Sosnowcu zapraszają mieszkańców miasta Sosnowca do wzięcia udziału w imprezie pn. Ekspedycja rowerowa, organizowanej w dniu 7 czerwca 2015 roku.

26 maja

Sprzątaliśmy Stawiki

Kosz na śmieci, dziesiątki plastykowych butelek, a nawet oponę samochodową wydobyli z akwenu Stawiki płetwonurkowie grupy Nurkowe Zagłębie, którzy w minioną niedzielę wzięli udział w akcji pn.: Podwodne Sprzątanie. Z nurkami współpracowali ratownicy sosnowieckiego oddziału WOPR, którzy odbierali wyłowione śmieci na pokład pontonu i przewozili je na brzeg.

22 maja

MOSiR zaprasza

Prezentujemy harmonogram imprez organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu, bądź odbywających się na jego obiektach w trakcie zbliżającego się weekendu.

Siatkówka Piłka nożna

Poleć znajomemu