Wiadomości

06 maja

Zbliża się III edycja memoriału Janusza Nabrdalika

W dniach 17-19.05.2019 odbędzie się III odsłona memoriału pochodzącego z Sosnowca wspinacza skałkowego i himalaisty Janusza Nabrdalika.

29 kwietnia

Everest w Sosnowcu po raz drugi.

Większość z nas lubi mierzyć się w życiu z różnymi wyzwaniami. Dlatego też zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w wyjątkowej imprezie sportowej, która odbędzie się 11 maja na terenie Górki Środulskiej i która dla wielu może stanowić niewątpliwą próbę sił. Po raz drugi organizowane tam wtedy będzie wydarzenie "Everest w Sosnowcu".

19 kwietnia

Życzenia wielkanocne

Zdrowych, radosnych i rodzinnych świąt Wielkanocnych życzy Dyrektor Jerzy Górak wraz z pracownikami Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu 

17 kwietnia

Memoriał Rafała Sznajdera - relacja

W minioną sobotę, 13 kwietnia w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Żeromskiego 4c odbyła się czwarta edycja  Międzynarodowego Turnieju w szabli dziewcząt i chłopców ,, O Puchar Zagłębia – 4. Memoriał Rafała Sznajdera

17 kwietnia

Mistrzostwa Polski Amatorow Dywizji I w Hokeju na Lodzie

W dniach 25-28 kwietnia 2019 r. na Stadionie Zimowym przy ul. Zamkowej odbędą się Mistrzostwa Amatorów Dywizji I w hokeju na lodzie

09 kwietnia

IV Memoriał R. Sznajdera

W najbliższą sobotę, 13 kwietnia w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Żeromskiego 4c odbędzie się czwarta edycja zawodów szermierczych organizowanych pod nazwą „Międzynarodowy Turniej w szabli dziewcząt i chłopców. Puchar Zagłębia – IV Memoriał R. Sznajdera”.

06 kwietnia

Sprzątamy rzeki

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu wraz z Fundacją Kajakową TOŁHAJ - GDK zapraszają w dniach 13 i 14 kwietnia 2019 roku do udziału w społecznej akcji: Sprzątanie rzek Sztoła i Biała Przemsza.

02 kwietnia

I Maraton Pływacki - relacja

W miniony piątek i sobotę na Krytej Pływalni przy ul. Żeromskiego 4d odbyła się I Sosnowiecki 24-godzinny Maraton Pływacki, który zorganizowany został przez Drużynę WOPR Sosnowiec we współpracy z MOSiR Sosnowiec.

02 kwietnia

Hokeiści dla Tobiasza

W niedzielę, 31 marca na tafli sosnowieckiego stadionu zimowego rozegrany został wyjątkowy mecz. Hokejowa Reprezentacja Artystów Polskich wspierana przez Stowarzyszenie Zawodników Hokeja na Lodzie stanęła do walki przeciwko drużynie Zagłębia Sosnowiec.

02 kwietnia

6. Harpagańska Dycha już za nami

Ostatni dzień marca to termin, w którym na terenie naszego miasta po raz kolejny odbyło się wydarzenie sportowe cieszące się ogromną popularnością wśród wszystkich miłosników biegania.

28 marca

Gramy dla Tobiasza

W najbliższą niedzielę, 31 marca 2019 roku o godzinie 16:00 na Stadionie Zimowym przy ul. Zamkowej 4 będzie mieć miejsce wyjątkowe sportowe wydarzenie. Hokejowa Reprezentacja Artystów Polskich wspierana przez Stowarzyszenie Zawodników Hokeja na Lodzie stanie do walki przeciwko drużynie Zagłębia Sosnowiec i rozegra charytatywny mecz hokejowy pod hasłem "Gramy dla Tobiasza".

26 marca

Mistrzostwa Polski Juniorów w hokeju na lodzie

W minioną niedzielę w Sanoku odbył się finał Mistrzostw Polski Juniorów w hokeju na lodzie.

Poleć znajomemu