Wiadomości

21 maja

Kamila Krzak Mistrzynią Europy w Karate Kyokushin

Z radością odnotowaliśmy wiadomość o sukcesie odniesionym przez wychowankę Sosnowieckiego Klubu Karate – Kamilę Krzak

21 maja

II Bieg Wolności

W swoim kalendarzu aktywności sportowej z pewnością warto zakreślić datę 4 czerwca 2019 roku. Wtedy, w naszym mieście po raz drugi zorganizowany zostanie Bieg Wolności.

21 maja

Tydzień Dziecka 2019

Tradycyjnie już Sosnowiec świętować będzie Międzynarodowy Dzień Dziecka przez cały tydzień.

17 maja

Akademickie Mistrzostwa Polski

Niezmiernie miło nam poinformować, iż  podczas Akademickich Mistrzostw Polski, które zostały rozegrane 11-12 maja 2019 roku zawodnicy z sosnowieckich klubów sportowych wywalczyli następujące medale:

13 maja

III Międzynarodowy Turniej Bokserski im. Henryka Średnickiego

Wszystkich miłośników boksu zapraszamy serdecznie na trzecią odsłonę Memoriału im. Henryka Średnickiego, który odbędzie się 18 maja w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Br. Mieroszewskich 91.

10 maja

Ogólnopolski Spływ Kajakowy Białą Przemszą

Przypominamy Państwu, iż trwają zapisy na Ogólnopolski Spływ Kajakowy Białą Przemszą, którego inicjatorem i głównym organizatorem jest Fundacja Kajakowa Tołhaj GDK. Spływ objęty jest honorowym patronatem Prezydenta Miasta Jaworzna, a partnerami wydarzenia są, m.in. Miasto Sosnowiec oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu

07 maja

XXV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych

W dniach 4-5 maja 2019 r. w Krakowie odbyła się XXV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych, w której udział wzięli sosnowieccy szermierze, reprezentanci Zagłębiowskiego Klubu Szermierczego oraz Towarzystwa Miłośników Szermierki Zagłębie Sosnowiec.

06 maja

Zbliża się III edycja memoriału Janusza Nabrdalika

W dniach 17-19.05.2019 odbędzie się III odsłona memoriału pochodzącego z Sosnowca wspinacza skałkowego i himalaisty Janusza Nabrdalika.

29 kwietnia

Everest w Sosnowcu po raz drugi.

Większość z nas lubi mierzyć się w życiu z różnymi wyzwaniami. Dlatego też zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w wyjątkowej imprezie sportowej, która odbędzie się 11 maja na terenie Górki Środulskiej i która dla wielu może stanowić niewątpliwą próbę sił. Po raz drugi organizowane tam wtedy będzie wydarzenie "Everest w Sosnowcu".

19 kwietnia

Życzenia wielkanocne

Zdrowych, radosnych i rodzinnych świąt Wielkanocnych życzy Dyrektor Jerzy Górak wraz z pracownikami Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu 

17 kwietnia

Memoriał Rafała Sznajdera - relacja

W minioną sobotę, 13 kwietnia w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Żeromskiego 4c odbyła się czwarta edycja  Międzynarodowego Turnieju w szabli dziewcząt i chłopców ,, O Puchar Zagłębia – 4. Memoriał Rafała Sznajdera

17 kwietnia

Mistrzostwa Polski Amatorow Dywizji I w Hokeju na Lodzie

W dniach 25-28 kwietnia 2019 r. na Stadionie Zimowym przy ul. Zamkowej odbędą się Mistrzostwa Amatorów Dywizji I w hokeju na lodzie

09 kwietnia

IV Memoriał R. Sznajdera

W najbliższą sobotę, 13 kwietnia w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Żeromskiego 4c odbędzie się czwarta edycja zawodów szermierczych organizowanych pod nazwą „Międzynarodowy Turniej w szabli dziewcząt i chłopców. Puchar Zagłębia – IV Memoriał R. Sznajdera”.

Poleć znajomemu