Wiadomości

08 listopada

Płomień Sosnowiec "Niepokonany"

Dobiegła końca pierwsza runda rozgrywek o Mistrzostwo III Ligi Siatkówki Kobiet. Wszystkie zespoły rozegrały już po siedem spotkań w swoich grupach.

03 listopada

Niedzielne morsowanie z PTSE

Sekcja Morsów Polskiego Towarzystwa Sportów Ekstremalnych serdecznie zaprasza w najbliższą niedzielę 6 listopada 2016 roku o godz. 11:00 na wspólną kąpiel, która odbywać się będzie w wodach akwenu wodnego "Stawiki" przy ul. Kresowej.

 

 

31 października

Obiekty nieczynne w dniu Wszystkich Świętych

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż zgodnie z przyjętym harmonogramem dostępności obiektów w 2016 roku, w dniu Wszystkich Świętych - 1 listopada 2016 roku - wszystkie obiekty będą nieczynne.

28 października

Gramy dla Julki

W ostatni weekend października - w niedzielę 30.10.16 - w ExpoSilesia (Sosnowiec, ul. Braci Mieroszewskich 124) odbędzie się duża impreza charytatywna dla Julki. Prosimy o obecność i wsparcie! Szkoła Podstawowa nr 40, do której uczęszcza Julka jest współorganizatorem akcji.

25 października

Wyniki Pucharu Świata Juniorów w Szabli Kobiet i Mężczyzn

W dniach 21-23 października 2016 roku na Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Żeromskiego 9, rozegrane zostały zawody Pucharu Świata Juniorów w Szabli Kobiet i Mężczyzn.

Szermierka
17 października

Transmisja na żywo z Pucharu Świata Juniorów

Zapraszamy do śledzenia transmisji live z zawodów Pucharu Świata Juniorów w Szabli Kobiet i Mężczyzn, które odbywać się będą w dniach 21-23 października 2016 roku na terenie Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Żeromskiego 9.

Szermierka
06 października

Rozpoczynają się rozgrywki SALS

Sosnowiecka Amatorska Liga Siatkówki - start sezonu 2016/2017 8 października 2016 roku

30 września

Uhonorowano Laureatów Plebiscytu

Podczas Sesji Rady Miejskiej, która odbyła się w dniu 29 września 2016 roku, Prezydent Miasta Sosnowca Arkadiusz Chęciński uhonorował laureatów Plebiscytu na Sportowca, Trenera oraz Sportową Nadzieję 2015 roku.

 

09 września

Europejski Tydzień Sportu

Europejski Tydzień Sportu jest inicjatywą Komisji Europejskiej mającą promować sport i aktywność fizyczną w całej Europie. Tydzień ten ma zapoczątkować nowe działania oraz opierać się na już istniejących, udanych przedsięwzięciach o charakterze europejskim, krajowym, regionalnym lub lokalnym. Ta ogólnoeuropejska kampania realizowana pod hasłem #BeActive (Bądź aktywny) ma zachęcić obywateli do aktywnego trybu życia w ciągu obchodów Tygodnia oraz przez cały rok.

08 września

Weekend z MOSiRem

Prezentujemy harmonogram imprez organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu, bądź odbywających się na jego obiektach w trakcie zbliżającego się weekendu.

05 września

Witaj szkoło na sportowo

W minioną niedzielę 4 września 2016 roku na terenie Kompleksu Sportowego przy al. Mireckiego 31 w Sosnowcu razem z dziećmi przywitaliśmy rok szkolny 2016/2017 imprezą sportowo-rekreacyjną "Witaj Szkoło na Sportowo".

01 września

Witaj szkoło na sportowo

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu zaprasza w najbliższą niedzielę uczniów sosnowieckich szkół wraz z rodzicami na imprezę pn. Witaj szkoło na sportowo.

31 sierpnia

Pożegnanie Lata na Środuli i Zagórzu

Zapraszamy na piknik rodzinny przy jeziorku na Górce Środulskiej.

Poleć znajomemu