Wiadomości

22 marca

Ogólnopolski turniej tańca nowoczesnego Word Dance

W najbliższą sobotę, 25 marca w Hali Widowiskowo – Sportowej przy ul. Braci Mieroszewskich odbędzie się turniej tańca nowoczesnego World Dance 2017, natomiast w niedzielę 26 marca rozegrane zostaną III Mistrzostwa Polski Cheerleaders.

15 marca

Puchar Sosnowca w Pływaniu

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu zaprasza mieszkańców Sosnowca do wzięcia udziału w zawodach Pucharu Sosnowca w Pływaniu. Zawody zostaną przeprowadzone w dniach 29-30 marca 2017 roku, w Pływalni Krytej przy ul. Żeromskiego 5.

13 marca

Pobiegnij dla Martyny!

Zapraszamy do przyłączenia się do akcji charytatywnej „biegnę dla Martyny” organizowanej przez Fundację PKO Banku Polskiego podczas 4. Harpagańskiej Dychy w Sosnowcu.

06 marca

Półmaraton 16 dni do wiosny - wyniki

W niedzielę 5 marca odbył się Półmaraton 16 dni do wiosny - Grand Prix Zagłębia Dąbrowskiego i bieg towarzyszący na dystansie 10 km. 

03 marca

Trening Spartan Race Reebok

SPARTAN RACE oraz Ambasadorzy Spartan Race Training Group Sosnowiec Klaudia Szczęsna- Rzepecka, Dariusz Rzepecki wraz z MOSiR Sosnowiec zapraszają na wydarzenie sportowe pod nazwą: WIELKI TRENING SPARTAN RACE REEBOK

28 lutego

Team Sosnowiec Mistrzem SALS

W sobotę 25 lutego 2017 roku w Hali Sportowej przy ul. Baczyńskiego 4 rozegrane zostały mecze finałowe Sosnowieckiej Amatroskiej Ligi Siatkówki sezonu 2016/2017.

26 lutego

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Po raz drugi w Sosnowcu odbył się bieg "Tropem Wilczym upamiętniający pamięć Żołnierzy Wyklętych.

26 lutego

Hokeiści ze złotym medalem

Nasi młodzi hokeiści zdobyli złoty medal podczas XVIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Zimowych.

22 lutego

Ostatni dzień funkcjonowania stoku w tym sezonie

Z przykrością informujemy, że to już ostatni dzień funkcjonowania stoku w tym sezonie, sezonie niezwykle długim bogatym w mrozy i opady atmosferyczne.

15 lutego

Plebiscyt Dziennika Zachodniego

W dniu 8 lutego na gali w hali AWF Katowice uhonorowano laureatów Plebiscytu Dziennika Zachodniego. W imprezie wzięło udział ponad 300 osób, w tym wszyscy nagrodzeni.

Szermierka

Poleć znajomemu