Wiadomości

13 marca

Pobiegnij dla Martyny!

Zapraszamy do przyłączenia się do akcji charytatywnej „biegnę dla Martyny” organizowanej przez Fundację PKO Banku Polskiego podczas 4. Harpagańskiej Dychy w Sosnowcu.

06 marca

Półmaraton 16 dni do wiosny - wyniki

W niedzielę 5 marca odbył się Półmaraton 16 dni do wiosny - Grand Prix Zagłębia Dąbrowskiego i bieg towarzyszący na dystansie 10 km. 

03 marca

Trening Spartan Race Reebok

SPARTAN RACE oraz Ambasadorzy Spartan Race Training Group Sosnowiec Klaudia Szczęsna- Rzepecka, Dariusz Rzepecki wraz z MOSiR Sosnowiec zapraszają na wydarzenie sportowe pod nazwą: WIELKI TRENING SPARTAN RACE REEBOK

28 lutego

Team Sosnowiec Mistrzem SALS

W sobotę 25 lutego 2017 roku w Hali Sportowej przy ul. Baczyńskiego 4 rozegrane zostały mecze finałowe Sosnowieckiej Amatroskiej Ligi Siatkówki sezonu 2016/2017.

26 lutego

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Po raz drugi w Sosnowcu odbył się bieg "Tropem Wilczym upamiętniający pamięć Żołnierzy Wyklętych.

26 lutego

Hokeiści ze złotym medalem

Nasi młodzi hokeiści zdobyli złoty medal podczas XVIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Zimowych.

22 lutego

Ostatni dzień funkcjonowania stoku w tym sezonie

Z przykrością informujemy, że to już ostatni dzień funkcjonowania stoku w tym sezonie, sezonie niezwykle długim bogatym w mrozy i opady atmosferyczne.

15 lutego

Plebiscyt Dziennika Zachodniego

W dniu 8 lutego na gali w hali AWF Katowice uhonorowano laureatów Plebiscytu Dziennika Zachodniego. W imprezie wzięło udział ponad 300 osób, w tym wszyscy nagrodzeni.

Szermierka
14 lutego

Puchar Sosnowca w Narciarstwie Alpejskim - wyniki

W sobotę 11 lutego 2017 roku zakończyły się zmagania mieszkańców naszego miasta o Puchar Sosnowca w Narciarstwie Alpejskim.

11 lutego

Puchar Sosnowca w Narciarstwie Alpejskim

W dniu dzisiejszym na stoku narciarskim "Środula" w ramach zawodów o Puchar Sosnowca w Narciarstwie Alpejskim toczyła się rywalizacja przedszkolaków oraz mieszkańców miasta podzielonych na poszczególne kategorie wiekowe.

10 lutego

Puchar Sosnowca w Narciarstwie Alpejskim - dzień 3

W dniu dzisiejszym na stoku narciarskim "Środula" w ramach zawodów o Puchar Sosnowca w Narciarstwie Alpejskim rywalizowali uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

08 lutego

Puchar Sosnowca w Narciarstwie Alpejskim - dzień 1

Rekordowa frekwencja w pierwszym dniu zawodów: 134 uczennic i uczniów sosnowieckich szkół podstawowych klas I-III wzięło dziś udział w zawodach Pucharu Sosnowca w Narciarstwie Alpejskim 2017.

Poleć znajomemu