Wiadomości

06 czerwca

Międzynarodowy turniej gimnastyki artystycznej

W dniach 7-9 czerwca w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Żeromskiego 4c odbędzie się międzynarodowy turniej gimnastyki artystycznej organizowany pod nazwą Sosnowiec Summer Cup.

05 czerwca

Srebrny medal szablistek na Mistrzostwach Europy

Z nieukrywaną przyjemnością informujemy Państwa o sukcesach szablistek Zagłębiowskiego Klubu Szermierczego, które w dniach 28 maja – 2 czerwca uczestniczyły w Mistrzostwach Europy młodzieżowców, które odbyły się w bułgarskim Płowdiw.

Szermierka
28 maja

Półkolonie letnie 2019 - Zapisy

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż w czwartek 6 czerwca 2019 roku o godzinie 12:00 rusza elektroniczny system zapisów dzieci na letnie półkolonie.

24 maja

Weekend z MOSiR-em

Prezentujemy harmonogram imprez organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu bądź odbywających się na jego obiektach w trakcie zbliżającego się weekendu.

23 maja

XXV Mistrzostwa Polski Oyama PFK w Kata

W najbliższą sobotę, 25 maja, w Sosnowcu odbędą się XXV Mistrzostwa Polski Oyama PFK w Kata.

23 maja

XXV Sportowy Turniej Miast i Gmin w Sosnowcu

W naszym Mieście po raz kolejny organizowany będzie Sportowy Turniej Miast i Gmin.

22 maja

Sukcesy na koncie szablistów z Zagłębiowskiego Klubu Szermierczego.

W Mistrzostwach Polski Seniorów w szabli kobiet i mężczyzn, które odbyły się w miniony weekend w Warszawie zawodnicy sosnowieckiego klubu stawali na podium zarówno w konkurencji indywidualnej, jak i drużynowej.

21 maja

Wystawa Dino Show

Chodzące dinozaury, żywe pająkii inne owady, edukacyjne filmy i mnóstwo innych atrakcji czeka na Państwa 22 i 23 czerwca, gdy do Sosnowca zawita wystawa podróżnicza Dino Expo.

21 maja

Kamila Krzak Mistrzynią Europy w Karate Kyokushin

Z radością odnotowaliśmy wiadomość o sukcesie odniesionym przez wychowankę Sosnowieckiego Klubu Karate – Kamilę Krzak

21 maja

II Bieg Wolności

W swoim kalendarzu aktywności sportowej z pewnością warto zakreślić datę 4 czerwca 2019 roku. Wtedy, w naszym mieście po raz drugi zorganizowany zostanie Bieg Wolności.

21 maja

Tydzień Dziecka 2019

Tradycyjnie już Sosnowiec świętować będzie Międzynarodowy Dzień Dziecka przez cały tydzień.

17 maja

Akademickie Mistrzostwa Polski

Niezmiernie miło nam poinformować, iż  podczas Akademickich Mistrzostw Polski, które zostały rozegrane 11-12 maja 2019 roku zawodnicy z sosnowieckich klubów sportowych wywalczyli następujące medale:

13 maja

III Międzynarodowy Turniej Bokserski im. Henryka Średnickiego

Wszystkich miłośników boksu zapraszamy serdecznie na trzecią odsłonę Memoriału im. Henryka Średnickiego, który odbędzie się 18 maja w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Br. Mieroszewskich 91.

10 maja

Ogólnopolski Spływ Kajakowy Białą Przemszą

Przypominamy Państwu, iż trwają zapisy na Ogólnopolski Spływ Kajakowy Białą Przemszą, którego inicjatorem i głównym organizatorem jest Fundacja Kajakowa Tołhaj GDK. Spływ objęty jest honorowym patronatem Prezydenta Miasta Jaworzna, a partnerami wydarzenia są, m.in. Miasto Sosnowiec oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu

07 maja

XXV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych

W dniach 4-5 maja 2019 r. w Krakowie odbyła się XXV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych, w której udział wzięli sosnowieccy szermierze, reprezentanci Zagłębiowskiego Klubu Szermierczego oraz Towarzystwa Miłośników Szermierki Zagłębie Sosnowiec.

Poleć znajomemu