Wiadomości

13 grudnia

Zapisy na zimowy wypoczynek dzieci i młodzieży

W przyszłą środę, tj. 21 grudnia 2016 roku o godzinie 16.00 uruchomiony zostanie elektroniczny system zapisów on-line do udziału w organizowanym przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zimowym wypoczynku dzieci i młodzieży - półkoloniach.

05 grudnia

Harpagan Sosnowiec świętuje urodziny

Magiczny 6 grudnia to dzień MIKOŁAJA i taki właśnie dzień HARPAGANI wybrali na świętowanie swoich URODZIN !!!

28 listopada

SP 13 najlepsza w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Podstawowych

W dniu 24.11.2016 r. w SP 45 rozegrano Mistrzostwa Sosnowca Szkół Podstawowych w tenisie stołowym. Wspaniale spisali się wychowankowie MOS w Sosnowcu- chłopcy z SP 13.

28 listopada

4 Harpagańska Dycha

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu wraz z Stowarzyszeniem Harpagan Sosnowiec pragnie zaprosić już dziś na 4 edycję Harpagańskiej Dychy. 

24 listopada

Rozegrano V Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora ZSO nr 9 w Sosnowcu

W dniu 23.11.2016 r. w ZSO nr 9 w Sosnowcu, przy ul. Jedności 7 rozegrano V Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora ZSO nr 9 w Sosnowcu.

21 listopada

Wspólne morsowanie

Sekcja Morsów Polskiego Towarzystwa Sportów Ekstremalnych wraz z zaprzyjaźnionym Zagłębiowskim WOPR z Sosnowiec zaprasza wszystkich chętnych na: Wspólne morsowanie

15 listopada

5 Miejsce Dawida Kmiecika

W dniu 11.11.2016 r. w hali MOSIR w Olkuszu, przy ul. Wiejskiej 1 a rozegrano Międzynarodowy Otwarty Turniej Tenisa Stołowego – 2 Memoriał Henryka Swędzioła.

14 listopada

Miejskie Stypendia Sportowe

Zapraszamy do zapoznania się z informacją Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu w sprawie naboru wniosków o przyznanie Miejskiego Stypenduim Sportowego.

 

08 listopada

Płomień Sosnowiec "Niepokonany"

Dobiegła końca pierwsza runda rozgrywek o Mistrzostwo III Ligi Siatkówki Kobiet. Wszystkie zespoły rozegrały już po siedem spotkań w swoich grupach.

03 listopada

Niedzielne morsowanie z PTSE

Sekcja Morsów Polskiego Towarzystwa Sportów Ekstremalnych serdecznie zaprasza w najbliższą niedzielę 6 listopada 2016 roku o godz. 11:00 na wspólną kąpiel, która odbywać się będzie w wodach akwenu wodnego "Stawiki" przy ul. Kresowej.

 

 

31 października

Obiekty nieczynne w dniu Wszystkich Świętych

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż zgodnie z przyjętym harmonogramem dostępności obiektów w 2016 roku, w dniu Wszystkich Świętych - 1 listopada 2016 roku - wszystkie obiekty będą nieczynne.

Poleć znajomemu