Wiadomości

27 października

Trening Charytatywny

Ambasadorzy Spartan Race Training Group Sosnowiec wraz z MOSiR Sosnowiec zapraszają na bezpłatny trening wydolnościowo-wytrzymałościowy.

26 października

Rusza IV edycja bezpłatnego Kursu Samoobrony dla kobiet

Serdecznie zapraszamy wszystkie pełnoletnie Panie do Klimontowskiego Centrum Aktywności Rodzinnej przy ul. Hubala Dobrzańskiego 99 na kolejną edycję Kursu Samoobrony!

25 października

Halloween Masakratorrun – bieg inny niż wszystkie

28 października 2017 roku w Sosnowcu, w Parku Środula odbędzie się wyjątkowo straszny bieg o nazwie Masakratorrun.

24 października

Puchar Świata Juniorów w szabli za nami

W dniach 21-22 października 2017 roku w Sosnowcu, na terenie Hali Widowisko-Sportowej przy ul. Żeromskiego 9 odbyły się zawody Pucharu Świata Juniorów w Szabli Kobiet i Mężczyzn. Emocji i wrażeń nie brakowało.

Szermierka
17 października

Półmaraton Jesienny

29 października 2017 roku

16 października

Mistrzostwa Polski w Trójboju Siłowym

W miniony weekend w Sosnowcu odbyły się VII Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów do lat 18 i 23 oraz Seniorek i Seniorów w Trójboju Siłowym Klasycznym. Zawody odbyły się pod patronatem Prezydenta Miasta Sosnowca Arkadiusza Chęcińskiego a zawodnicy rywalizowali o medale w hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Żeromskiego 9.

12 października

Puchar Świata Juniorów w Szabli

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników szermierki (i nie tylko) do wspólnego kibicowania w zawodach Pucharu Świata Juniorów w Szabli Kobiet i Mężczyzn, które odbędą się 21-22 października 2017 roku na terenie Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Żeromskiego 9.

Szermierka
12 października

Wyniki Plebiscytu 2016

Prezydent Miasta Sosnowca przedstawia laureatów Plebiscytu 2016 w kategoriach:

05 października

Miejskie Stypendia Sportowe

Zapraszamy do zapoznania się z informacją Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu w sprawie naboru wniosków o przyznanie Miejskiego Stypendium Sportowego.

19 września

Zuzanna Cieślar wygrywa w Warszawie

W sobotę rozegrany został pierwszy w tym sezonie Puchar Polski Juniorów w Szabli Kobiet i Mężczyzn w Warszawie.

Szermierka
18 września

Start sezonu 2017/2018 Sosnowieckiej Amatorskiej Ligi Siatkówki

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż rozpoczęły się zapisy do kolejnej edycji Sosnowieckiej Amatorskiej Ligi Siatkówki.

18 września

Narodowy Dzień Sportu

Narodowy Dzień Sportu jest ogólnopolskim wydarzeniem, którego nadrzędnym celem jest popularyzacja sportu amatorskiego poprzez umożliwienie wszystkim chętnym dostępu do nieodpłatnych, specjalnie przygotowanych zajęć, treningów, imprez sportowych.

Poleć znajomemu