Wiadomości

04 maja

"Podróże Małe i Duże"

Już w najbliższy wtorek, tj. 9 maja 2017 roku zapraszamy na I cykl zajęć dla dzieci pn. "Podróże Małe i Duże".

 

26 kwietnia

Angelika Wątor brązową medalistką Mistrzostw Europy Młodzieżowców

21 kwietnia 2017 roku podczas Mistrzostw Europy Młodzieżowców w Szabli rozgrywających się w Mińsku (Białoruś) reprezentantka Zagłębiowskiego Klubu Szermierczego z Sosnowca, Angelika Wątor wywalczyła brązowy medal !!!

25 kwietnia

Reebok Spartan Race

Sprawdź swoją siłę i wytrzymałość Pokonaj swoje słabości Pokaż na co Cię stać Nie siedź w DOMU !!!

24 kwietnia

Sukces młodych szczypiornistów MUKS Zagłębie ZSO 14

W dniach 21-23 kwietnia w Ciechanowie odbył się XXIII Ogólnopolski Turniej mini Piłki Ręcznej chłopców rocznika 2005, traktowany jako nieoficjalne mistrzostwa Polski. 

19 kwietnia

Międzynarodowy Turniej Bokserski

W najbliższa niedzielę 23 kwietnia 2017 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Braci Mieroszewskich 91 odędzie się I Międzynarodowy Turniej Bokserski im. Henryka Średnickiego. 

Boks
13 kwietnia

XVI Mistrzostwa Polski Amatorów w Hokeju na Lodzie

W dniach 21-23 kwietnia 2017 roku na Stadionie Zimowym przy ulicy Zamkowej 4 rozegrane zostaną XVI Mistrzostwa Polski Amatorów w Hokoju na Lodzie.

Hokej na lodzie
13 kwietnia

Zajęcia taneczne dla dzieci

6 maja 2017 roku rozpoczną się zajęcia taneczne dla dzieci organizowane w Klimontowskim Centrum Aktywności Rodzinnej przy ul. Hubala Dobrzańskiego 99.

12 kwietnia

Dziewczęta z SP nr 13 Ósme w Województwie Śląskim

W dniu 11.04.2017 r. w Ligocie rozegrano Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej województwa śląskiego w tenisie stołowym dziewcząt.

11 kwietnia

Kurs nauki i doskonalenia pływania

22 kwietnia 2017 roku rozpocznie się kurs pływania organizowany w Pływalni Krytej przy ul. Żeromskiego 5 i w Klimontowskim Centrum Aktywności Rodzinnej.

10 kwietnia

Festiwal Pływania Kinder+Sport

W dniu 24 kwietnia 2017 roku (poniedziałek) na Pływalni Krytej przy ul. Żeromskiego 5, odbędzie się Festiwal Pływania Kinder+Sport. Zapraszamy wszystkie Dzieci uczęszczające do klas I-III Szkół Podstawowych.

10 kwietnia

II Memoriał Rafała Sznajdera za nami

W minioną sobotę 8 kwietnia w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Żeromskiego 9 odbyła się druga edycja zawodów Międzynarodowego Turnieju w szabli dziewcząt i chłopców ,, O Puchar Zagłębia – II Memoriał RAFAŁA SZNAJDERA”.


10 kwietnia

Rugby w Sosnowcu

Zapraszamy wszystkich miłośników rugby i tych, którzy dopiero chcą poznać tą dyscyplinę na XXV Międzynarodowy Turnieju Dzieci i Młodzieży im. Feliksa Mikiciuka, który odbędzie się 12 - 13 kwietnia 2017 roku w godzinach od 10 00 do 15 30 w Hali Sportowej przy ul. Orląt Lwowskich 70 w Sosnowcu (Niwka)

06 kwietnia

I Memoriał Janusza Nabrdalika

Już 22 kwietnia bieżącego roku w sosnowieckim obiekcie wspinaczkowym Sport Poziom 450 odbędzie się pierwsza edycja memoriału mającego na celu upamiętnienie osoby Janusza Nabrdalika, jednego z najlepszych wspinaczy skałkowych w Polsce, taternika, uczestnika pierwszej śląskiej wyprawy na Lhotse, a także założyciela firmy Lhotse produkującej wysokiej jakości uprzęże wspinaczkowe.

Poleć znajomemu